לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2012, 22:29
  טוארג טוארג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "[QUOTE=טוארג]... MySQL שהוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל K
לדוגמה, עבור MySQL מספיק צריכת זכרון ועיבוד נמוכים בהרבה [כמעט] מכל תוכנה של מיקרוסופט...

מספיקה למה? יש הרבה מצבים שהביצועים של MySQL נפגעים במידה דרסטית ככל שטבלאות גדלות , הרבה יותר מ Sql Server או Oracle.בפרויקט האחרון שהשתתפתי בו נאלצנו להעיף את ה MySQL בגלל זה בדקה התשעים, כל מומחי שיפור הביצועים הרימו ידיים. וזה לא היה טבלאות ממש ענקיות, אורקל עשה את אותה העבודה נהדר.

הטיפול של MySQL ב Views שערורייתי. הוא מבצע העתקה של טבלאות שלמות לשטחי עזר במקומות שמסדי נתונים אחרים טסים על הטבלאות המקוריות על פי אינדקס ובביצועים טובים.

ההתעסקות עם engines שונים והמגבלות שלהם היא כאב אחד גדול. הצורך לבחור בין ביצועים טובים לבין יכולות בסיסיות כמו referential integrity (ע"פ סוג המנוע) הוא בדיחה.

הוספת עמודה ע"י alter table לטבלה קיימת עם מיליון רשומות יכולה לקחת שעות. במסדי נתונים אחרים זה לוקח אפס זמן.

וכן הלאה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2012, 22:44
  טוארג טוארג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "אין טעם להתווכח ללא סוף, אך..."

זה לא שיש לי מניות במיקרוסופט. ויש לי נסיון מצוין עם אורקל. אבל אם אני משווה אחד לאחד את MySQL מול Sql Server - מהנסיון האישי שלי דווקא ידה של מיקרוסופט על העליונה. ולא בפרויקט דוט נט או משהו. להפך, ג'אווה על לינוקס. תמיד אפשר לחשוד שה DBA שלנו לא עשה עבודה מספיק טובה. בדקתי אותו אישית, אבל לך תכיר את כל הפרמטרים הקטנים-גדולים שמשפרים ביצועים. הטענה ש Sql Server היא מערכת של חברה אחת ותלויים בה - נכון, אבל התשובה על זה היא בדרך כלל "אז מה". הטענה שיש במוצר של מיקרוסופט יותר באגים - לא יודע, לא ממה שאני ראיתי.

בכל מקרה - אם מישהו עובד עם SQL Server אז כדאי לו לרוץ קדימה, בדרך כלל נשמרת תאימות יפה אחורה בין הגרסאות (לא ניסיתי את 2012).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר