לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2012, 11:19
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ritusik שמתחילה ב "חוב לביטוח לאומי :\"

טיפ: אם אין כוונה/רצון/צורך לעבוד אז כדאי להירשם בחברות כוח אדם כמחפש עבודות מזדמנות. מספיק שפעם אחת בכל חודש בן אדם ילך לעבוד למשך איזה 3 שעות בתור מפעיל של דוכן בסופר שנותן טעימות של מיץ חדש או כל עבודה שטותית אחרת כדי להיות פטור מלשלם לביטוח לאומי.

בכל פעם שבן אדם עובד המעסיק מעביר חלק קטן מהשכר לביטוח לאומי ואם עובדים יום אחד זה פוטר אותנו לחודש שלם.

זה מצווה להתחמק בצורה חוקית מתשלום למוסד לביטוח לאומי. בשביל מה לממן כל מיני משפחות ברוכות ילדים? אז נכון שהכסף משמש גם לדברים אחרים אבל יש לי הרגשה שבחלק שלי תמיד משתמשים למימון החיים של איזה חרדי שלא אכפת לו שלגדל ילד אחד או שניים זה אתגר מספיק גדול בשנות האלפיים.

אני צוחק כמובן.
האמת שלא כל כך.
לא, לא אני צוחק.
אז זהו, שלא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2012, 17:40
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אחרי שהשתחררתי, עברתי איזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
לא ממש הבנתי מי זכאי לזה ובאיזה תנאים, אבל לכי תדעי..

זה הדבר הכי פשוט בעולם.
אם שילמת 150 ש"ח עבור חודש X ובמקביל גם עבדת באותו חודש (יום אחד או יותר) אז אוטומטית מגיע לך החזר של 100% ממה ששילמת באופן עצמאי. אפילו אם עבדת נורא מעט והמעסיק שלך העביר מהשכר שלך רק איזה 3 ש"ח לביטוח לאומי אז מגיע לך ההחזר.

אני חושד שהפקידה בביטוח לאומי סיפרה לך שמגיע לך החזר רק בגלל שאת מותק. הם לא ממהרים למסור אינפורמציה כזאתי. בדרך כלל אומרים לאנשים "תמלאו את הטופס ככה וככה ותקבלו תשובה בדואר" אבל התשובות שלהם יכולות להיות גם מטעות. הם יכולים למשל לענות במכתב שלא קיימת יתרת חוב שזו דרך מתוחכמת להגיד לבן אדם שאתה לא חייב לנו כסף מבלי לספר לו שהם חייבים לו כסף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר