לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2012, 00:59
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dkl123 שמתחילה ב "איך מאחים לב שבור?"

ראשית כל, לב שבור לא מאחים. לב שבור מתאחה לבד עם הזמן. אין איזו תרופה, אין נוסחת פלא, אין איזה משפט שניתן לומר שיעשה משהו באמת.

להתגבר על קשר שנגמר זה תהליך, לא דבר שקורה בזבנג אחד. זמן ההבראה שונה מאדם לאדם ומקשר לקשר. עם הזמן אתה תחשוב עליה פחות, היא תהפוך להיות פחות כואבת, פחות אקטואלית, פחות מסביבך. יכול להיות שתכיר מישהי וזה יאיץ את התהליך. יכול להיות שלא. ללכת לחפש ריבאונד זה לא בהכרח הדבר הנכון - יכול להיות שסתם תיקח את הכאב שלך לתוך קשר אחר וזה יקלקל לך...

עצתי - תמשיך לחיות. תעשה את הדברים שאתה אוהב לעשות, תבלה עם חברים, תצא, תעשה מה שעושה לך טוב. עם הזמן (והרבה פחות מכפי שאתה אולי חושש), זה יתרפא מעצמו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2012, 16:45
  Polkovnik Polkovnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.12
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dkl123 שמתחילה ב "כולי תקווה שכך יהיה. עד..."

אני מבין איך אתה מרגיש, הרגשתי ככה יותר מחצי שנה. חצי שנה של דיכאון 24\7 והיה לי קצת יותר קשה כי הפצע נפתח כל כמה זמן מחדש בגלל תקוות שהיא נתנה לי ולא קיימה. תאמין לי שאני מבין אותך. הגעתי למצבים מאוד נמוכים מבחינת כמה שוויתרתי על העקרונות הכי חזקים שלי. רציתי רק דבר אחד וזה היה ככ קריטי שיותר מחצי שנה סלחתי לה כל דבר דפקתי את הראש בקיר על כל מעשה לא טוב שעשיתי לה אפילו בלי כוונה והייתי מוכן להתחתן מהיום למחר. אבל יוצאים מזה רק בדרך אחת. היא נפרדה ממך אתה צריך להפרד ממנהם. ותאמין לי שאתה יודע שאתה מרגיש מיוחד, ואתה חושב שזה מיוחד ושאתה לא יכול בלעדיה. אבל ברגע שתמחק אותה מהחיים שלך, תאסוף בשקית את כל מה שיש בבית שלה ותשים את זה במעמקי מחסן הציוד שלך ותלחם בעצמך לא ללכת ולפתוח את זה. שתמנע מלפתוח תמונות שלה ותבין שהיא כבר לא שלחה, רק אז לאט לאט זה יעבור. ותגיע למצב שבו אני עכשיו. אני עדיין חושב עלייה לפחות פעם ביום, אבל אני חשוב על זה בצורה שונה, אני יודע שאני לא כנוע יותר ולא בדכאון יותר, לפחות לא ממנה. וזה גם מה שאתה צריך לעשות.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=562639
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר