לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2012, 17:13
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Oweb שמתחילה ב "בניית אתרים בתחילת הדרך"

את לא חייבת להכניס באתר שום דבר שהלקוח (שהוא בעל האתר) לא ביקש.
את יכולה להמליץ ללקוח להציג באתר תנאי שימוש ומדיניות פרטיות, אך לא נראה לי שזו חובה חוקית.
עבור אתרי תדמית וכל אתר דל תוכן, אין ממש צורך בזה. אתר המאפשר ביצוע פעולות, אתר הרוצ להגן על זכויותו, רצוי שיכיל מידע אודות המדיניות שימוש.

על איזה לוגו את מדברת?
כשאת בונה אתר ללקוח, הלקוח מספק לך את החומר הנדרש.
אם את רוצה לעשות שימוש בתמונות כלשהן, את צריכה לבדוק את רשיון השימוש או/ו לקבל אישור מבעל התמונה (כך גם לגבי קבצים מסוגים אחרים, בהתאם לשימוש).

פיתוח, שירות,יעוץ והדרכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2012, 18:29
צלמית המשתמש של MaliLev
  משתמשת נקבה MaliLev MaliLev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.12
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Oweb שמתחילה ב "בניית אתרים בתחילת הדרך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Oweb
שלום לכולם, אני חדשה בתחום בניית האתרים, כרגע בעיקר אתרי תדמית, מתחילה בקרוב לעבוד כעצמאית.
יש לי כמה שאלות:
* האם אני חייבת בכל אתר להכניס תנאי שימוש ופרטיות?
*האם כשאני משתמשת בלוגו של החברה אני חייבת אישור בכתב מהגרפיקאי? ואם כן, האם יש טופס שאוכל להוריד מהאינטרנט?
*ושאלה כללית למי שבונה היום אתרים לעסקים קטנים, בעיקר אתרי תדמית, כמה נהוג היום לגבות עבור בניית אתרים? וכמה נהוג לגבות עבור אחזקה חודשית? אציין שאני בונה כרגע בעיקר באמצעות וורדפרס, ובקרוב אתחיל לבנות באמצעות HTML.

תודה.

* תנאי שימוש נועדו להגן על בעל האתר מפני תביעות - אז כדאי להוסיף אותן בכל אתר. את לא יכולה לדעת במי "תפגעי", גם אם בעזרת שתי מילים שפורסמו.
* לוגו החברה שייך לחברה. כלומר, אם החברה שלחה לך את הלוגו, היא בעלת זכויות היוצרים בו, ואם לא זו די בעיה שלה. את צריכה להוסיף בחוזה מול הלקוחות שלך משפט שאומר כי הם בעלי זכויות היוצרים של כל חומר שהם שולחים לך להעלאה לאתר, בין אם טקסט ובין אם תמונות, ואם הם לא בעלי הזכויות אז יש להם אישור מבעל הזכויות, ובכל מקרה בכל טענה עתידית בנוגע לנושא זה אין לך כל אחריות.
* אני לא מצויה לגמרי במחירים, אבל יודעת שהמחירים שנהוג לגבות נעים לפי מידת המקצועיות והאופציות שאת מספקת, כלומר - אם בנית אתר על גבי וורדפרס, זו לא המערכת שלך, ולכן את תגבי הרבה פחות מאשר אם היית מתכנתת ובונה מערכת משלך ומציעה אותה ללקוחות. כנ"ל לגבי תבנית הוורדפרס - האם עיצבת אותה בעצמך או רק בחרת אותה מבין כל התבניות.. וכו'. תתמחרי לפי שעות עבודה + רווח כנ"ל לגבי האחזקה החודשית - שימי לב כמה זמן לוקח לך לבצע כל דבר, כמה שעות את בד"כ "מבזבזת", ותתמחרי הכול כדי לא להפסיד.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר