לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2012, 00:12
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "טוב אמרנו שאת מלכת הרשעים..."

תקשיב, אין לי מושג מה הבעיה שלך, אני פשוט לא מצליחה לקרוא יותר משורה וחצי מהדברים שאתה כותב.
משהו עם הפיסוק והתחביר של המשפטים שלך לא נכון.
ואין לי שמץ מושג על מה אתה מדבר (בקשר למחלות וכאלה), שוב, לא קראתי מה שכתבת.

תסתכל על מה שכתבת -
ציטוט:
חשבתי שהכל יעבור עם סבל סביר,אבל כמובן בחיפה האויר בעיר התחתית לא משהו עקב כל המפעלים,לחות וכו... ולי כאדם עם מחלה נדירה בעיניים שמחייבת עדשות שעולות 3000 ש"ח לזוג ואין עליהן ביטוח במקרה של אובדן,נפילה וכו... שגורמת לצמצם של העין להיות בדרך כלל רגיש לחושך אצל רוב החולים בה,אבל אצלי היא גורמת לרגישות לאור חזק והיום גם נסעתי בכלל באוטובוסים וזה אומר להמתין לאוטובוס בתחנה או במרכזית עם האבק,לחות,זיהום ואור השמש הכל יחדיו. הכל היה עם סבל סביר לחיפה בגלל השמש וחזרה למרכזית ובדרך כלל עם המשקפי שמש אני מוגן מרוב הבעיות,אבל בלי המשקפי שמש העיניים התחילו למצמץ מהשמש ואחרי זה נכנס אבק לעדשה אחת ובאנגלית יש משפט מתאים לזה שהוא all hell break loose, האבק גרם לעין להסגר כמעט לחלוטין והאור מספיק משגע את העין חוץ מהאבק,ככה שלהפעיל את הדמעות של העין (בעלי עדשות יכולים לשלוט על הדמעות),ולנקות את האבק זה בלתי אפשרי ואי אפשר להוציא את העדשה החוצה באמצע הרחוב,כי אין סביבה סטרילית לחלוטין ולגרד את העין אסור,כי זה יכול לגרום לשריטה בקרנית או בעדשה עצמה במיוחד עם המחלה הזו ושריטה בקרנית מחייבת ביקור בבית חולים או מרפאה שיודעת לטפל בשריטות קרנית וכבר היו לי כמה שריטות בקרנית ובמקרה של שריטה בעדשה, חייב להזמין עדשה חדשה אחרת סובלים מכאבי ראש,עיניים אדומות יותר מהרגיל עם המחלה הזו וכמובן זה גם פוגע בעין עצמה.

אין אפילו נקודה אחת.
אני פשוט לא הצלחתי להבין מילה, וזה לא נועד לפגוע בך - באמת לא הבנתי כלום.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 09-06-2012 בשעה 00:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2012, 08:09
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "תקשיב, אין לי מושג מה הבעיה..."

תלמדי ערבית. אח"כ קטן עלייך טקסטים בלי ניקוד או ללא תחביר הגיוני.

תרגום: יש לו מחלת עיניים נדירה שדורשת ממנו עדשות מאוד יקרות שאין עליהן ביטוח, מה גם שבלי תנאי מזג אוויר טובים היציאה שלו מהבית לרחוב נעשת זוועתית, בגלל הרגישות של העיניים. היום הוא נסע בהרבה אוטובוסים- משמע זיהום ופיח ולחות ואיכסה. כנראה הוא היה בלי משקפיים, שאמורות להגן על העיניים ועל העדשות מהרעות הללו, אז הסבל הסביר (אי נעימות בקטנה) הפך לבלתי נסבל.

באיזשהו שלב נכנס אבק לעדשה אחת ולא היה ניתן לנקות את האבק בדרך המקובלת של הזלת דמעות, ובטח שבטח אין אפשרות להוציא את העדשה באמצע הרחוב, אחרת זה מסכן את הקרנית ואת העין.

'קיצר, ממש לא נעים

איך זה נגמר לינוקס?

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 09-06-2012 בשעה 08:19.
ישן 06-06-2012, 18:27
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לשולה זקן שלא נכנסה לכלא אבל עדיין מתלוננת"

אני כבר רוכש אויבים בבניין החדש.
12~ שנה בערך לא גרתי בבית משותף ושכחתי כמה זה חרא להתמודד עם יצורים.

לקחתי את הכלבה (האמיתית... ) לטיול בוקר. היא השתינה על הפרחים. משום מקום מגיעה איזה קלפטע שמתחילה לצרוח עליי.

אז אני אומר לה בנימוס- "גברת, את לא מכירה אותי וככה לא מדברים לאנשים זרים".

זה רק גרם לה להתעצבן יותר.

אז נשארתי רגוע ואמרתי לה "גברת, אם את רוצה להגיד משהו- תגידי אותו בצורה רגועה ומנומסת, אחרת אני לא מתכוון להקשיב לך".

היא ממשיכה בשלה.

"גברת, מי בכלל את חושבת שאת שתרימי עליי את הקול?"

בשלב הזה היא הגיעה לטונים שרק כלבים שומעים, אז קינחתי ב"הכלבה שלי תשתין איפה שהיא רוצה ואם יבוא לי גם אני אשתין על הפרחים".

מאיפה האנשים האלה מגיעים...?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 06-06-2012, 21:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני כבר רוכש אויבים בבניין..."

למה אתה נכנס איתה לויכוח בכלל?

פעם רציתי לקנות דיסק, אבל הגעתי 10 דק' לפני הפתיחה ועדיין היה סגור. אז חיכיתי מחוץ לדלת, בנתיים אני רואה צעירים שנכנסים ויוצאים מהחנות, למרות שאני לא הצלחתי. הנחתי שמדובר בעובדים וחיכיתי שיכנס מישהו שהוא בטוח לא עובד. באמת נכנס תוך 2 דק' ישיש זקן, נכנסתי אחריו, התעכבתי דקה שתיים לראות אם אני מוצאת את הדיסק בעצמי, גיליתי שאני לא מוצאת ופניתי למוכר שנראה מובטל באותו רגע.

בעודנו מחפשים את שם הדיסק ברשומות ניגש אותו ישיש ממקודם לדלפק.
מוכר: "כן, במה אני יכול לעזור?"
ישיש: "אני... הגעתי לפני הגברת.. אבל הגברת התנפלה על המוכר! אז אני חיכיתי בסבלנות לתורי". מחייך חיוך בכלל לא חביב לעברי.
אני (בחיוך הכי בחורתי שלי): "היי, אני בחורה עדינה, אני לא מתנפלת על אף אחד.."
מוכר (בעצבים): "כן, במה אני יכול לעזור??"
הישיש (ממשיך לחייך): "לי... אתה לא יכול לעזור. ההורים שלה היו צריכים לעזור לה כשהיא הייתה קטנה" ומסתכל לעברי.

אני ממשיכה לחייך כאילו לא הפנמתי את מה שאמר, יודעת שאין עם מי לדבר ו/או להתנצל כי באמת שאין על מה, הזקן פשוט טרחן. אני הכי לא מתנפלת על מוכרים. אפילו כשנדחפים לפני בתור אין לי כוח להגן על מקומי.

'קיצר, עם אידיוטים אין מה להתווכח. פשוט תחייך ולך משם.

[המשך הסיפור היה שהמוכר נבח לעבר הזקן, שמסתבר שרצה מוזיקה קלאסית, כי "מוזיקה קלאסית לא מעניינת אותנו", ואחרי שהישיש הסתובב לעבר הדלת הוא הפנה לעברו אצבע משולשת (אני חוששת שהמוכר היה קצת מסומם)]

ישן 06-06-2012, 21:51
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני כבר רוכש אויבים בבניין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אני כבר רוכש אויבים בבניין החדש.
12~ שנה בערך לא גרתי בבית משותף ושכחתי כמה זה חרא להתמודד עם יצורים.

לקחתי את הכלבה (האמיתית... ) לטיול בוקר. היא השתינה על הפרחים. משום מקום מגיעה איזה קלפטע שמתחילה לצרוח עליי.

אז אני אומר לה בנימוס- "גברת, את לא מכירה אותי וככה לא מדברים לאנשים זרים".

זה רק גרם לה להתעצבן יותר.

אז נשארתי רגוע ואמרתי לה "גברת, אם את רוצה להגיד משהו- תגידי אותו בצורה רגועה ומנומסת, אחרת אני לא מתכוון להקשיב לך".

היא ממשיכה בשלה.

"גברת, מי בכלל את חושבת שאת שתרימי עליי את הקול?"

בשלב הזה היא הגיעה לטונים שרק כלבים שומעים, אז קינחתי ב"הכלבה שלי תשתין איפה שהיא רוצה ואם יבוא לי גם אני אשתין על הפרחים".

מאיפה האנשים האלה מגיעים...?

הפרחים היו של הכלבה .. השכנה?

ישן 06-06-2012, 22:12
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לשולה זקן שלא נכנסה לכלא אבל עדיין מתלוננת"

1. הרסתי את המקרר במשרד.
2. חשבתי שאני מצליח לצמצם קצת את הפערים בעבודה, אבל היום קיבלתי כמה משימות חדשות. אני לא רואה איך אני יוצא מזה...

לגבי 1:
אתמול בבוקר החלטנו לנתק את המקרר מהחשמל כי תא ההקפאה שלו הפך לבלוק קרח אחד גדול. רצינו שיפשיר ושנפתח איתו דף חדש.
ניתקנו את המקרר מהחשמל בבוקר. לקראת הצהריים התחשק לי לזרז את קצב היעלמות הקרח, אז לקחתי מברג ופטיש קטן והתחלתי לחצוב.
אחת המכות של המברג פגעה בחלק מגוף ההקפאה שבו עובר הגז, ניקבה אותו, וכל הגז החל לדלוף.
זהו, או כמו שאמרתי למנקה שהגיע אחר כך ולא מבינה עברית: פריג'ידר-קפוט.
היום אחה"צ הלכתי עם עוד מישהו מהמשרד לקנות מקרר אחר במקומו. ההוא שהרסתי היה גם ככה בשלהי חייו, אז זה דווקא היה בסדר - קיבלנו תקציב למקרר ואפילו לא ניצלנו את כולו.

ישן 06-06-2012, 22:18
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01

אני עם חום, באחד הימים החשובים שהיו לי...
החום התחיל אתמול בערב, ומאז רק מאמיר...
יש לי אירוע שהייתי אחראי עליו שמתנהל ב24 השעות האחרונות ברצף, ואני קפצתי רק לשעתיים להגיד שלום..
בנוסף, הייתה לי עבודה להגיש בשיווק ולא יכולתי להגיע... למזלי, המרצה הסכימה לקבל אותה כPDF כרגע, בתנאי שאגיש אותה מודפסת בהמשך השבוע...

אבל למדתי משהו - מכירים את הקופסא של אקמול צינון ג'ל?
יש בפנים 10 כדורים של לילה ו20 של יום אאל"ט.
ניתן לבקש מהרוקח בסופרפארם שיוציא מתוך הקופסא רק את אלו של הלילה לדוגמא! לא חייבים לקנות את כל האריזה!!!
זה מטורף!!!

ישן 06-06-2012, 23:49
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

נתחיל עם הקדמה,לכולנו יש צמצם בעין כמו שיש למצלמות רק שאצל חלק מאיתנו הצמצם הזה מגיב פחות טוב לחושך או אור וגורם לבעיות,ואצלי הצמצם פעיל יותר מדי באור בגלל המחלה של העיניים במיוחד באחת העיניים,ולכן רופא נוירולוג בלבד רושם לי כדור שמפריע לו לעבוד,אבל שוב לא לחלוטין וזה גורם לעין להיות עייפה אחרי כמה שעות.
המחלה הזו מחייבת עדשות יקרות מאוד,אבל איתן רואים 6:6.

היום רביעי נסעתי לדוד שלי לקריות,כי שכחתי אצלו בשלישי את המשקפי שמש עם הסינון הכי גבוה והגנה מרוח,אבק בצד שלהן שעולים הרבה מאוד כסף ביום שלישי,ויצא שהייתי היום צריך לנסוע לחיפה קודם ומשם לקריות,אבל בלי משקפי שמש.
חשבתי שהכל יעבור עם סבל סביר,אבל כמובן בחיפה האויר בעיר התחתית לא משהו עקב כל המפעלים,לחות וכו... ולי כאדם עם מחלה נדירה בעיניים שמחייבת עדשות שעולות 3000 ש"ח לזוג ואין עליהן ביטוח במקרה של אובדן,נפילה וכו... שגורמת לצמצם של העין להיות בדרך כלל רגיש לחושך אצל רוב החולים בה,אבל אצלי היא גורמת לרגישות לאור חזק והיום גם נסעתי בכלל באוטובוסים וזה אומר להמתין לאוטובוס בתחנה או במרכזית עם האבק,לחות,זיהום ואור השמש הכל יחדיו. הכל היה עם סבל סביר לחיפה בגלל השמש וחזרה למרכזית ובדרך כלל עם המשקפי שמש אני מוגן מרוב הבעיות,אבל בלי המשקפי שמש העיניים התחילו למצמץ מהשמש ואחרי זה נכנס אבק לעדשה אחת ובאנגלית יש משפט מתאים לזה שהוא all hell break loose, האבק גרם לעין להסגר כמעט לחלוטין והאור מספיק משגע את העין חוץ מהאבק,ככה שלהפעיל את הדמעות של העין (בעלי עדשות יכולים לשלוט על הדמעות),ולנקות את האבק זה בלתי אפשרי ואי אפשר להוציא את העדשה החוצה באמצע הרחוב,כי אין סביבה סטרילית לחלוטין ולגרד את העין אסור,כי זה יכול לגרום לשריטה בקרנית או בעדשה עצמה במיוחד עם המחלה הזו ושריטה בקרנית מחייבת ביקור בבית חולים או מרפאה שיודעת לטפל בשריטות קרנית וכבר היו לי כמה שריטות בקרנית ובמקרה של שריטה בעדשה, חייב להזמין עדשה חדשה אחרת סובלים מכאבי ראש,עיניים אדומות יותר מהרגיל עם המחלה הזו וכמובן זה גם פוגע בעין עצמה.

למזלי דוד שלי בא עם הרכב אחרי רבע שעה ונסעתי איתו ברכב וברכב הפעלתי את הדמעות של העיניים והאבק נשטף מהעדשה ומהעין וסבלתי עוד רבע שעה רק מהאור עד שהגעתי אליו הביתה ולקחתי את המשקפי שמש.

למדתי מזה כמה דברים.
א, אחרי שהמחירים של המשקפי שמש יורדים אני רוכש עוד זוג כזה חדש שתהיה הנחה של 50-60% ואז הם עולים רק כמה מאות שקלים בלבד לדגם הזה. היום זה עולה בין 1600 ל 2000 ש"ח (תלוי איפה קונים אותו) למקרה ומשהו חושב לקנות אותו.
ב, פעם הבאה שאני עושה טיול באיזור בלי משקפי שמש ביום ובקיץ,זה רק ברכב,כי לרכב יש מגן שמש שאפשר להוריד מקדימה ואז זה כבר לא נורא האור והצמצם יכול לחיות בשקט,והרכב סגור עפ מזגן ולכן אין אבק,רוח ודברים אחרים שגורמים לעין לבעיות אחרות.
ג, לא להוריד את המשקפי שמש מהראש,שאני מחוץ לבית,שמקרה כזה לא יחזור.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-06-2012, 20:54
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

איזה שבוע מסריח! איזה שבוע מסריח!

1. עבודה בלי סוף עד שיצאה לי הנשמה מכל החורים האפשריים בגוף. אם מי שהמציא את הרעיון הזה של עבודה היה חי אז היה צריך להוציא אותו להורג. הייתי מתנדב. עם הידיים שלי הייתי גומר אותו!!!
2. חוסר מצב רוח בלתי מוסבר ומתמשך יום אחרי יום אחרי יום...
3. הידיות של הכיסא מחשב שלי נשברו בפעם הזיליון ונמאס לי לקנות ידיות חדשות אז החלטתי להשתמש בתלושים לחג מהעבודה כדי לקנות כיסא חדש. הלכתי לאיזה רשת ואחרי שהישבן שלי בדק כל כיסא אפשרי ובחרתי משהו הקופאית עושה לי "אנחנו לא מקבלים את התלושים האלה" וזה כבר היה יותר מידי. אפילו לחשוב על נכים בכיסא גלגלים או על עיוורים לא ניחם אותי וזה תמיד היה עוזר בעבר.
4. 90% מהחולצות שלי פתאום קטנות עלי. זה כמו לשים חולצת בטן. למי יש כוח ללכת לקנות מלתחה חדשה?!?
5. יש לי כל מיני עניינים עסקיים עם המשפחה המזורגגת שלי ואין לי כוח אליהם. אפילו כשמתקשרים אלי כדי לבקש שאני אקח כסף אני מסנן אותם ולא חוזר אליהם. הייתי משלם כפול רק כדי שיעופו מהחיים שלי ויתנו לי ליהנות משקט.

בקיצור, שבוע מסריח עבר על כוחותינו.
ישן 07-06-2012, 22:20
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04

היום דווקא התחיל טוב, אפילו מצוין:
הייתי בסיור בכמה נכסים של אחד הלקוחות הגדולים שלנו, עד הצהריים.
התכוננתי ממש טוב, באתי מוכן עם כל החומר הרלוונטי, בכל נכס נתתי סקירה על הנעשה בו מבחינתנו (תחום הפעילות של המשרד שבו אני עובד), ובאופן כללי עשיתי רושם ממש טוב.
אחר כך התקשרה אליי המזכירה שלנו והזכירה לי לאכול צהריים בחוץ ולהביא חשבונית כדי לקבל החזר.

מה רע?
יש רע

כשחזרתי למשרד, הבוס שלי עיצבן אותי. ממש עיצבן אותי. אני רותח עליו.
מסיבות כאלו ואחרות אני לא אוכל לפרט מה עומד מאחורי זה, אבל הוא הצליח להשכיח את כל מה שהיה חיובי היום והרס לי את הערב ואולי גם את הסופ"ש.

ישן 09-06-2012, 09:13
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "למה זה מטריד אותך שאנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
למה זה מטריד אותך שאנשים דבוקים לנייד שלהם?

זה שהם מחממים לעצמם את המוח ואולי אף מסרטנים אותו מעט, זה בסדר. אבל במקביל הם גם מדברים! ומדברים הרבה. ובקול רם. הם מתעלמים מכולם ומחליטים לשתף את כל העולם במה הם יעשו היום בערב, מה יכינו להם לאכול, איך נסגרה העסקה שעליה דיברו שלשום ומה יקרה ביום שישי. תמיד איזה פוץ, בין אם זה חייל, אישה מבוגרת - מתבגרת, ערס בן 40+ או ביזנסמן מחליט שהחיים שלו מעניינים מישהו חוץ ממנו. חסרי טקט, בקיצר.

ישן 11-06-2012, 19:06
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 151 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני לא מסכימה שהתחזית..."

עכשיו אני כבר מתחיל להרגיש כאילו אני משחק אותה ד"ר פיל אבל שיהיה...

אז ככה, בגלל שאני לא מכיר את הבחור שתלשת לו את הלב מהחזה, זרקת אותו על הרצפה וקפצת עליו שוב ושוב ושוב, אני אתן לך כמה תחזיות אפשרויות:

1. התעלמות מוחלטת. הוא יתנהג כאילו את לא קיימת.
2. התעלמות כועסת. ברוב הזמן הוא יתעלם ממך אבל לפעמים יכיר בקיומך לרגע קצר כדי לזרוק הערה פוגעת.
3. השלמה מזויפת. הוא יעבור עם עצמו תהליך בו התסכול יתנקז ממנו ככה שהוא יוכל להיות איתך במה שירגיש כמו מערכת יחסים ידידותית אבל יבער בו רצון חזק (בהתחלה סמוי מן העין) לכבוש אותך גם כדי למחוק את תחושת העלבון שגרמת לו וגם בגלל שהקשר הפוטנציאלי שהיה יכול להיות לכם הוכחד על ידך כאשר אצלו כן היה רצון לראות את הקשר הזה מתפתח.
4. אובססיה. הוא יפתח כלפיך תחושה אובססיבית והעסק יסתיים בזה שהוא יהיה מאחורי סורגים. במקרה הטוב...
ישן 11-06-2012, 13:09
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 187 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "הוט ימאס עליך ואת בעצמך תרצי..."

ציטוט:
הוט ימאס עליך

הוט כבר נמאס עליי מלפני שנתיים

ציטוט:
ואת בעצמך תרצי להתקדם.

רצון זה יפה מאוד, אבל לא מספיק. כידוע.

ציטוט:
אני לא יודע כמה קיבלת בפסיכו, אבל כנראה שיותר מ 650?

כן.

ציטוט:
אז יש לך מבחר די גדול של מקצועות ללמוד.

אתה מציע לי לעשות עוד תואר ראשון?

ציטוט:
הוט זה טוב כדי להרוויח כמה אלפים לשם המשך לימודים או טיול לחו"ל.

יש במוקדים המון המון בעלי תארים שלא מצאו את עצמם, אמהות, וגם גברים בני 40. אני מקווה שהיה ברור שזה לא מה שאני מאחלת לעצמי, אבל רק לידיעה.

שרוקי - זה כנראה הכיוון. עורכת דין כרישה לא תצא ממני, אין לי את האופי...

טימון - לא... מסיימת שנה שניה.

טלי - לא רואה את עצמי לומדת שומדבר אחר... זה כנראה הרע במיעוטו

ישן 13-06-2012, 15:32
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

מצלצלת אלי עכשיו בחורה מהמועדון ספורט של המנויים (כבר פעם חמישית החודש)
ואומרת לי שנשאר לנו חוב לשלם, אמרתי לה בפעם החמישית ששילמתי כל מה שיש לי
ואז היא מסתכלת ואומרת לי "אהה נכון..." ואז "בעצם לא, אחותך צריכה לשלם על החוב שלה"
אני אומרת לה "אז תצלצלי אליה!" והחצופה אומרת לי "את יכולה להגיד לה שהיא בחוב, למה את לא אומרת לה?? אנחנו צריכים לרדוף אחריכם בלה בלה.."
ואני כזה "תקשיבי, אני שילמתי את מה שהיה מגיע לכם באותו רגע שצלצלתם אליי, מה שקורה עם אחותי תסדרו איתה"
והיא ממשיכה "אבל למה את לא אומרת לה? היא אחותך"
ואני "תגידי מה נסגר איתך? מה את מתערבת לי ביחסים עם אחותי? מאיפה את יודעת מתי ואם אני פוגשת איתה?? מה אני גם אמורה לדעת את הכרטיס אשראי שלה???" תצלצלי אליה!"
~ניתוק~
בואנה, מה נסגר עם הטמטום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.30 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר