לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2021, 14:23
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
לא מבין, מה רוצים ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "ראיון של ראש המוסד היוצא יוסי כהן לתוכנית "עובדה" - 10.6.2021"

... מבן אדם חכם ומוצלח מאוד. כל אחד ודרך שלו להציג "כרטיס ביקור".
מגיע לו כל הכבוד, לשירות המדינה.
אין היום ל"ו צדיקים גמורים, מספיק רק צדיקים... -1

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2021, 23:52
צלמית המשתמש של האזרח

גם לי זה הפריע....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סלעי שמתחילה ב "ידידי, מה שרוצים, גם ואולי..."

בזמני, שם ראש המוסד היה חסוי. רק כאשר סיים את תפקידו פורסם שמו.
בשנת 1964 כאשר התגייסתי (כן עוד מעט 60 שנה) אסור היה לנו ללכת עם סמל מודיעין ...
סיירת (כך קראנו לסיירת מטכ"ל)
אסור היה למסור מספר הטלפון לגורם מחוץ ליחידה...

אתם מבינים איזה מהפכה עברנו. אישית אני עוד לא התרגלתי ועדיין סודות של 50 שנה לא מסוגל לספר.

ישן 13-06-2021, 15:56
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "ראיון של ראש המוסד היוצא יוסי כהן לתוכנית "עובדה" - 10.6.2021"

את שמירת הסודות, אני משאיר לצנזורה. קטונתי.
כאזרח פשוט, מה שמדאיג אותי הוא שזה היה לכאורה ראיון. אך למעשה הפך לפרומו למרואיין.
פרומו, לקראת מהֱֱֱ! ?

שאלה: אם הכהונה כה מוצלחת, למה לסיימה לאחר רק שלש שנים? גם קצרה בהשוואה לקודמיו, וגם בהתקרב לרגע הקריטי, כאשר איראן בישורת האחרונה לנשק גרעיני. שמה זה קשור למצב רוה"מ הכה מקורב לו?
לזכותו יאמר, שהשאיר אחריו יורש ראוי.

אם התכונות, הניסיון ואי הצורך במעצורים... המטרה מצדיקה כל אמצעי... יוסטו לפוליטיקה. מפחיד. אפשרות מפחידה מאוד. מפחיד, עד כמה ההילה הזו עלולה לפתות את הבוחר המצוי, לסנוור עד כדי עיוורון מן הסכנה המובנת בו.

ישן 17-06-2021, 09:54
צלמית המשתמש של האזרח

אל"מ יוסי לנגוצקי חושב להגיש תלונה נגד יוסי כהן ראש המוסד לשעבר...

... על גילוי שיטות עבודה של המוסד וסודות אחרים. קיים רעיון ב-FM103. המצ"ב:

https://news.walla.co.il/item/3442430

ישן 19-06-2021, 09:08
צלמית המשתמש של האזרח

"הצנזו-רע"...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי vitaman שמתחילה ב "בהנחה שזה לא פרסונלי ו/או..."

...היא אולי קיימת רק כלפי אזרח ישראלי...
הנה הדוגמה מעכשיו: עדיין בישראל לא מפרסמים את שמו ותמונתו של קצין המודיעין אשר נפטר בכלא צבאי...
בכל העולם הכל התפרסם, תמונתו ושמו, רק אצלנו זה אסור עדיין לפרסום. עד כדי כך, היושבים שם לא מבינים שאפשר לגלוש באינטרנט ולקבל את כל הפרטים. אני לא מדבר על האשמות בגינם חל חסיון ורק משפחתו נחשפה, אבל יתר הפרטים הכל גלוי.

בעיתונות מראינים את החברים שלו, את המורים שלו וכל דבר אחר. עד מתי תהיה תמונת קברו מטושטשת? אפשר לתת ולו קצת כבוד לנפטר ולמשפחתו הכואבת.

אז חברים ביננו, תפתחו רק פייסבוק או וואטסאפ ותגלו "ים" של הסודות, איני רוצה לתת רעיונות לאויבים,
אבל, דבר אחד יכול להגיד שהאויב, הוא ממש לא מטומטם ורמת השכלתו והבנתו מה קורה בארץ הקודש, היא כמעט ONLINE , פשוט אפשר לבטל את הצנזורה (שהיא למעשה לא קיימת) ולהעביר את המעט משאבים למקומות טובים יותר...!!

ישן 18-06-2021, 09:12
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
כמה שתנסו להמנע בסופו של דבר כל הריאיון הזה נגוע בפוליטיקה

- הפלטפורמה לריאיון תוכנית עובדה: המראיינת ניסתה לאורך כל הריאיון בזלזול נוראי לצבוע אותו בגוון פוליטי וקשרי הון שילטון.
הוא בעדינות מנומסת אבל בנחרצות ביטל אותה ואת הרפש שלה כלאחר יד, זה היה ממש פטתי אבל לא מפתיע.

- הפלטפורמה של התגובות והמגיבים: לא קשה לנחש מאיזה צד הם ואיזה צד הוא אז ברור שיצעקו "קשקשת, ביטחון מדינה, יוסי ילד רע...."

- המרואיין: מדהים, רהוט, כריזמטי, ענייני, ציוני, חד כתער ומאד עכשווי.
אני לא רואה כאן קשקשת או יח"צ אישיים או כל דבר כזה או אחר שניסו להדביק לו, אנחנו ב 2021 וזה המוסד וזו התקשורת ההמונית, הכל מותאם ואפילו מהנה ועדיין רב הנסתר על הגלוי.
מי שלא מבין את זה חי בעבר, בדיוק כמו שחקן החיזוק שהמראיינת הביאה מהפנסיה ויצא לו טרחני ועלוב.

מזכיר לי שכאשר נחשף טיל התמוז אמר לי אחד הקצינים הרלוונטיים "אחת הסיבות העיקריות שהתמוז ייחשף היא כי הוא כבר בשלהי ימיו, יש אמצעים אחרים ומתקדמים הרבה יותר.."
זו דרכו של העולם, כך היה בכל אמצעי או התנהלות צבאית/ביטחונית וכך יהיה, גם במקרה הזה.

אגב, בכל אותם רגעים בהם יוסי אמר "כנראה שטעיתי..." לטעמי בלבד הוא לא טעה, אבל בנקודת הזמן הזו זה הדבר הכי נכון להגיד לתקשורת ולסגור עניין כי מסיבות מבצעיות אי אפשר להגיד יותר.
מוריד את הכובע בפניו ומודה לו על העשייה הברוכה, בהצלחה בכל כיוון שייבחר.

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 18-06-2021 בשעה 15:55.
ישן 20-06-2021, 09:20
  סלעי סלעי מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 21.03.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "כמה שתנסו להמנע בסופו של דבר כל הריאיון הזה נגוע בפוליטיקה"

אולי ראינו שתי תכניות שונות. מה שאני ראיתי:
1. מראיינת שמפרגנת לו בגדול על די הרבה דברים, מרימה לו, ונותנת לו לקחת קרדיט ברמה הכי אישית (מגיע, גם אם הסיפור הרבה יותר קבוצתי ממה שהוצג).
2. מראיינת שפה ושם שואלת שאלות יותר קשות, ומתבקשות, ומרואיין שמשיב. חלק מהדברים חסויים כנראה ומניבים תשובות בעייתיות, אבל זה מה יש. לא לשאול את השאלות האלה היה עוד יותר מביך.
3. ראיתי הרבה יותר מדי דיבורים, הרבה יותר מדי רהב וראוותנות ויהירות (וזאת בשונה מרבים מקודמיו, שהיו לא פחות "מדהימים" ממנו, אבל ידעו לסנן טוב יותר, לטעמי לפחות, בכתבות שכאלה). חבל.
4. להניח שבימינו צריך סגנון שכזה לענייני המוסד - טעות בעיני. להיפך.
5. האמירות שלך מעט נחרצות בעיני, אבל כל אחד וסגנונו. אני לא מסכים שזה עניין פוליטי של ימין/שמאל.
שנהיה בריאים.
ישן 20-06-2021, 23:54
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי סלעי שמתחילה ב "אולי ראינו שתי תכניות שונות...."

גם אם לי היתה אי נוחות מסוימת מהסגנון של האיש, כנראה שזה הוא כרמסד מצוין בעסקת חבילה.
כל המצקצקים לגבי חשיפות, שוכחים כמה כתבות עובדה היו עם כל מיני לשעברים, שזימרו לא מעט, כשהנושאים היו צבועים באג'נדה פוליטית מסוימת:
https://www.mako.co.il/tv-ilana_day...da618451006.htm
https://www.mako.co.il/tv-ilana_day...16a0c361006.htm
כדאי אולי גם להזכיר שהארגון הזה פעם שירת גם מפלגה, לדוגמא:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A...%9E%D7%9B%D7%A8
"לאחר סיום הפרשה, צבי אהרוני, מבכירי "המוסד", מתח ביקורת על פעילות "המוסד" בנושא: "עשרות אנשי מבצעים, חוקרים ודסקאים התעסקו ארבעה חודשים רק בחיפוש אחרי יוס'לה. זאת הייתה ממש אובססיה של איסר, וזה בא על חשבון מבצעים אחרים"[13]. לפי מיכאל בר-זוהר, אחד הנושאים שנפגעו היה הטיפול במדענים הגרמנים במצרים."
וכמובן, גם הארגון השני וראשיו שלא חששו לדבר ולקבל חיבוק כשמדובר שוב באג'נדה ברורה:
https://www.kan.org.il/program/?catid=1091
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר