לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2012, 09:03
  Knoobler Knoobler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.12
קטעים שאלה לגבי מציאת עבודה בתחום ה-IT

שלום חברים
קודם כל אני חדש ואני מקווה להשתלב פה מהר

יש לי שאלה/בעיה
אני סיימתי לא מזמן הסמכת MCITP של מיקרוסופט ואני בדרך ל- CCNA של סיסקו + CCSA של צ'קפוינט
אני יודע שההמסכות הנ"ל לא שוות כלום ללא ניסיון

אני עובד כרגע בספקית אינטרנט והספקתי לצבור ניסיון במוצרים של סיסקו,פורטינט,צ'קפוינט
בנוסף עבודה עם תפעול תקלות,קווי תמסורת וכל מה שקרוב לזה

זה לא סוד שהתנאים במקומות הנ"ל הם נוראיים בלשון המעטה, הן מבחינת השכר, והן מבחינת העבודה

אני מנסה למצוא עבודה חדשה ושלחתי קו"ח ללמעלה מ-20 מקומות עבודה, לא חזרו אליי עדיין ואני מרגיש
שאני הולך להיות תקוע במקום העבודה הנוכחי שלי לנצח, רוב המקומות דורשים ניסיון של 2-5 שנים בתחום ה-IT שאני לא קרוב לזה אפילו כי כל העבודה שלי תמיד הייתה טלפונית ולא פרונטלית,עבודה ממש בתוך הארגון או הגעה לבית הלקוח.

לא נתקלתי עדיין במישהו שמחפש עובדים ללא ניסיון,בעיה נוספת היא שאני מאזור הצפון ורוב העבודות הם במרכז...

יש כאן אולי חבר'ה שמכירים את הבעיה והיו במצב דומה ויודעים איך לצאת מזה? אפילו אנשים ממקצועות אחרים שסבלו מאותו הדבר עד שמצאו עבודה בתחום שלהם?

תודה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2012, 19:40
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Knoobler שמתחילה ב "שאלה לגבי מציאת עבודה בתחום ה-IT"

שלחת ישירות? אני לא חושב שיש לכך הרבה סיכויים שתגיע לאנשהו בשיטה זו (לפחות ללא נסיון מהותי...)

נסה בחברות השמה שמתמחות בענפי ההיי-טק, כגון אתוסיה, נישה, ליבה, דיאלוג, gotfriends, חבר וכד'. עדיף במקום שבו יראיינו אותך ויוכלו להתרשם ממך ולשלוח יחד עם הקו"ח שלך סיכום ראיון חיובי משלהם...

לגבי איפה שאתה גר, זו באמת בעייה, השאלה היא כמה צפון זה צפון. אם אני לא מפספס, איזורי ההייטק הגדולים ביותר בחלק ה"צפוני" של ישראל הם כנראה יקנעם ונתניה (ואולי יש גם קצת באיזור חיפה, בדמות אינטל, גוגל ושות'), השאלה היא כמה אתה רחוק משם. אם אתה ממש רחוק, אין מה לעשות, זה כנראה יפגע בכיס... או שתיסע הרבה, או שתשכור באיזור מקום העבודה... יכול להיות מאוד שהשכר הגבוה יותר יכסה את השכירות + רווח...
ישן 17-06-2012, 05:55
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "בואנה, אתה ממש מזלזל בצפון, תפסיק כבר עם זה..."

אולי אתה תפסיק עם להגיד לי "תפסיק עם זה כבר" בתגובה למשהו ששמעת ממני רק פעם אחת, כאילו שעשיתי אותו כל חיי ? נראה שאתה עושה את זה בשיטתיות (וכל זה מבלי להתייחס בכלל להאם יש בעייה כלשהי במה שאמרתי)

הטענה על פיזור חברות מסוג מסויים (או חוסר פיזור שכזה) באיזור מסויים בארץ היא איננה זלזול... אלא תיאור מציאות (כמובן, כפי שאני תופס אותה - תמיד אדם מתאר משהו למיטב הבנתו שלו)...

העובדה היא (אני מבין שאתה מהצפון ולכן קפצת?), שאכן, רובו המוחלט של ההיי-טק במרכז (ואפרט בשבילך: איזור עזריאלי ודרום תל אביב, רמת החייל, הרצליה פיתוח, רעננה, יהוד, פתח תקווה, רמת גן, ראש העין, איירפורט סיטי... to name a few, איזורים המכונים בשעשוע "סיליקון ואדי"...). אני מרשה לעצמי לומר את זה בתור אחד שעובד בהיי-טק מאז סיום 3 שנותיו בצה"ל, וחשוף במשך שנים רבות למודעות דרושים מכל הארץ. גם פותח האשכול אמר ש"רוב העבודות הן במרכז", מעניין מדוע לא קפצת עליו?

אז בסדר, מצאת עוד כמה חברות שיושבות בצפון המובהק יותר, ואני מודה, שתי חברות זה באמת המון (!), לעומת עשרות ומאות, בכל אחד מהמקומות שאני ציינתי. אם אי קבלה למספר חברות שניתן לספור על כף יד אחת (שזה בהחלט דבר סביר, בייחוד למישהו חסר נסיון ברזומה) חוסמת לך את כל האיזור הגאוגרפי של הצפון כמקום עבודה פוטנציאלי בענף שבא לך לעבוד בו... אז... סורי... אבל "לא טוב" לגור שם עבור מי שרוצה לעבוד בענף. לא כי יש לי משהו נגד הצפון (ואולי אפילו הייתי שמח לגור שם אם זה היה ריאלי), אלא פשוט... אובייקטיבית, קשה, אם צריך ליסוע לעבודה רחוק מאוד.

וטוב שציינת שיש את יוקנעם. זה לא שאני ציינתי אותה בעצמי, אה? ציינתי אותה למרות היותה גבולית. טכנית היא "בצפון" (ולכן ציינתי אותה בדוגמה שלי למקומות שהם כן רלוונטיים למי שגר בצפון), אבל בחייך, היא דרומית לחיפה, שהיא בירת הצפון (אני מקווה שתסכים עם ההגדרה הזו?).

קיצר, רד לי מהגב.

נ.ב. נגמרה עבודת שימור הלקוחות באורנג'? איבדו בינתיים רק 20% מהלקוחות בערך, לא? היד עוד נטויה, המחירים שלהם עדיין גבוהים סתם... אולי תחזור להציע ללקוחות שיישארו באורנג' תמורת 129 ש"ח כדי לקבל פחות ממה שיקבלו בחברות המתחרות ב 89/99 ש"ח כי "יש שירות" ויש "אינטרנט איכותי"...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:29

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר