לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2012, 07:36
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה למצרים"

1. לא התקבלתי למשלחת. התמיינתי למשלחת של עורכי דין צעירים מחיפה שאמור לטוס לבוסטון בעוד שלוש וחצי חודשים כחלק משותפות חיפה בוסטון. לצערי, מספר המקומות מוגבל והעובדה שהוסמכתי לפני שנה בלבד היתה בעוכריי - נבחרו כמה אנשים עם ותק גדול יותר משלי, שנתיים-שלוש במקצוע. הסתבר לי גם שהם לא מעוניינים לקחת שני עורכי דין מאותו תחום. בהתחלה שמחתי, כי אני עובד בנישה מאוד מסוימת שאין הרבה עורכי דין שמתעסקים בה. עד שגיליתי שיו"ר ועדת עורכי הדין הצעירים בשותפות עובדת גם היא בתחום...
  2. ים עבודה. אני מרגיש שאני מפרפר במשרד אבל עדיין לא רואה את סוף הטירוף והעומס באופק.
  3. צריך לנקות את הבית, דחוף, אבל אין לי כוח. אני שונא את זה - אבק, שירותים, מקלחת, לטאטא ולשטוף. מקווה שאאזור מספיק כוחות נפשיים כדי לעשות את זה מחר או בשבת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2012, 13:56
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה למצרים"

איבדתי 100 ש"ח בעבודה. לא יודעת אם לא נספר טוב או שהייתה טעות בחישוב, זה איננו. המעסיקה לא כעסה, אבל אני מאוכזת מעצמי.

חוץ מזה יש לי עומס מטורף, הניירת לא נגמרת וכל פעם מגיעים אנשים עם בקשות מעצבנות חדשות או זיכויים שמגיעים להם. מנפנפים אותי מהחשבונות וההורים מתעצבנים בטירוף. אני בסוף סופגת הכל. הברירה היחידה שיש לי זה להשאר שעות נוספות, אבל הם לא משלמים שעות נוספות (גם לא לוותיקים) ואני גם ככה עובדת מפוצל וזה קשה.

אני שונאת קייטנות. אף פעם לא אהבתי. כל חיי הייתי בקייטנה אחת כשהייתי בת 5 וכבר אז החלטתי שזה לא בשבילי בכלל. נמאס לי מהורים לחוצים, נמאס לי מבירוקרטיה מפגרת, נמאס לי שכל הבעייתיים באים אלי ברבע השעה האחרונה של היום.

א י ן ל י כ ו ח !

ישן 21-06-2012, 20:05
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

כבר יומיים יש לי סתימה בכיור. קניתי חומר מיוחד לפתיחת סתימות, מין נוזל חריף ריח כזה. בהוראות נאמר לשפוך כרבע מיכל ולהמתין כמה דקות, ואז להזרים מים חמים. רוקנתי את כל המיכל והשארתי שעתיים. מילא זה שלבית היה ריח של פיגוע כימי, הסתימה לא עברה. לאחר שכבר התייאשתי (כלומר היום) והחלטתי לפתוח את הבורג הקטן שמחזיק את המסנן בכיור, פתאום שמתי לב שהיתה שם חתיכת ניילון שקופה שעצרה את רוב הזרימה בכיור. כמובן שלא היה צורך במיכל, או בעצבים. אז הלכו 40 ש"ח על סתם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר