לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2012, 23:20
  Ray.Boy Ray.Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.12
מישהי שהכרתי מזמן יוצאת עם מישהו (אולי)

אהלן חברים אני חדש בפרש ושמתי לב שיש כאן אחלה פורום עם אחלה אנשים ואולי תוכלו לזרוק כמה עצות לגביי הסיפור שלי..קצת רקע..
לפני משהו כמו שנה וחצי אולי קצת יותר, פגשתי מישהי, לא ממש פגשתי ,יצא לנו לדבר כמה דקות, ואחרי כמה ימים ראיתי אותה בפייסבוק, דיברנו קצת, וזה התפתח לזה שהתחלנו לדבר עוד קצת בפלאפון והרבה בפייסבוק, אני מדבר אתכם שהיו שבועות שהיינו מדברים כל יום, וזה היה סבבה, כאילו מישהי אובייקטיבית מחוץ לחיים שלך שאפשר להתייעץ איתה על הכל כולל זוגיות ואיך להתחיל עם מישהי וכל זה..
באיזשהי תקופה היא רצתה שניפגש ואפילו התקשרה אליי שהיא היתה סופ"ש לבד בבית ולא הלכתי ,והיא רצתה לבוא אליי לסופ"ש וגם לא ממש דחפתי לכיווון ובכלל היא מאוד רצתה שנצא לשתות משהו ביחד..ורק אני עם כל הטיפשות שלי דחיתי את זה כל הזמן כי אולי זה הפך להיות קשר נוח, והאמת מוזר דרך הפייסבוק...עזבו, הייתי טיפש בצורה לא נורמאלית..
בכל אופן, באיזשהו שלב המשכנו להיות בקשר מבלי להזכיר פגישות ועל זה שאנחנו צריכים להיות ביחד, ואני לא יכול שלא להגיד שהיא מדהימה ,כאילו היא היתה מעלה לי חיוך גם ביום הכי מבאס ולהפך...בקיצור, לפני שלושה חודשים הפסקנו לדבר ,לגמריי, לא יודע למה פשוט זה עצר..השבוע ראיתי אותה מחוברת ושלחתי לה הודעה, היא התלהבה לשמוע ממני והתעדכנו צחקנו קצת, ואז עם כל ה4 טון תמימות שלי שאלתי אותה אם היא יוצאת עם מישהו, לקח לה דקה לכתוב אתת זה והתשובה שקילבתי היתה "בערך" (בקשה תעזרו לי להבין את זה!!)..הייתי בהלם משום מה, אמרתי סבבה ולילה טוב..למחרת שלחתי לה הודעה לפלאפון ואמרתי לה שלא הייתי צריך לשאול את זה , נכון או לא לעשות את זה אני לא יודע, הייתי מבולבל כל כך..

עכשיו לבעיה שצצה לה פתאום בערב נעים אחד...
מאז שהיא אמרה לי שהיא בערך יוצאת אם מישהו, הפכתי להיות מטורף לגמריי, כאילו קשה להעביר רגשות דרך פורום אבל אני פשוט רוצה להיות איתה , פתאום כל אחת נראת כל כך לא מלהיבה לעומתה, וזה משגע אותי, אני לא מפסיק לחשוב על זה לשניה, ולעזאזל אני לא יודע מאיפה זה בא לי))
התאהבתי ? אין לי מושג, בחיים לא הרגשתי ככה, אני פשוט רוצה להיות איתה כל יום כל היום והכי מצחיק שאנחנו זוכרים אחד את השניה מתמונות בפייסבוק, אם לא זה הייתי שוכח איך היא נראה בכלל..
בקיצור חברים, קשה קשה, אני לא יודע מה לעשות, עכשיו מבינתה אני יכול לדבר איתה מתי שאני ירצה , אבל אני יודע שאם אני אנסה ישר אני יעלה את הסיפור הזה, וזה סתם ישגע אותה, אולי לא , לא יודע...

אז הבנתם בגדול מה הולך לי בראש כבר כמה ימים, ואני צריך עצות , אם יש שאלות אני ישמח לתת תשובות.

תודה רבה רבה חברים..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר