לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2011, 13:26
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי auto de fe שמתחילה ב "[QUOTE]המטרה העיקרית היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי auto de fe

izrus.co.il מביא את דברי Rosbalt שמביא את דברי zman.com שמביא את דברי Alquds Alarabi הבריטי בערבית, שלא ברור מאיפה לקח את הידיעה (אני לא קורא ערבית). בקיצור הדיווח על הספקת S-300 נשמע מאוד לא אמין. לוקח הרבה שנים בין ההזמנה להספקה, אז היינו צריכים לשמוע משהו הרבה קודם, כמו שקרה עם המערכת Bastion, למשל.

להבנתי הספינות שנמצאות בסוריה הן ספינות עזר (לביצוע תיקונים בים, גרירה וכד') אשר באופן מסורתי מתבססות בטרטוס במקרה של משט בים התיכון.

אגב, הרוסים דחקו את תאריך הפלגת הספינות לים התיכון לחודש הבא [מקור].

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2011, 17:13
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yaron1000 שמתחילה ב "לפי הכתבה באתר הזה הרוסים באים להתאמן עם הישראלים"

הנומ"ט והליווי שלו היו אמורים לצאת להפלגה ב-19 בנובמבר. עכשיו היציאה צפויה סביב ה-6 בחודש הבא.

צפוים להתקיים תמרונים עם חילות הים באיזור, אבל לא ראיתי פירוט. עם יהיה תמרון משותף עם חיל הים הישראלי, זה יהיה תקדים מעניין, אבל אני ספקן לגבי האפשרות הזאת.

בנוסף הכתבה מלאה באי-דיוקים. אין, למיטב ידיעתי, שלוש משחתות רוסיות בנמלי סוריה, ואין אפילו אחת. לא יהיו 24 מטוסים על גבי הנומ"ט. לפי המידע כאן, יהיו 8 מטוסי סו-33, כמה מטוסי מיג-29K ושני מסוקי נצ"ל Ka-27.

אגב, בשנה הבאה על הנומ"ט אמורות להתחיל עבודות תיקון ושידרוג שימשכו כמה שנים (אולי עד 2015).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר