לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2012, 12:38
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
הייתי יכול להיות במעצר עכשיו

חזרתי הביתה מקניות ומישהו החנה את האוטו שלו מול הכניסה לבניין שלי. צפרתי וצפרתי עד שהוא הגיע. בינתיים התחיל להיות מאחורי פקק כי אוטובוס נעצר מאחורי בזווית שלא אפשרה לתנועה לזוז באף כיוון. חסמתי לו את הדרך.

הנהג השני מגיע ואני מתחיל לצעוק עליו את הדברים הרגילים. "מה אתה חונה פה?! אתה לא רואה שיש ים חנייה?!" וכאלה. הוא הולך לאט לכיוון האוטו שלו ודופק בי מבטים שהם חצי אשמה על מה שהוא עשה וחצי כעס על שאני דופק בו צעקות. בינתיים אנשים צופרים בפקק שמאחורה.

הוא נכנס לאוטו ומתנהל באיטיות. אני מתחיל להתחרפן וצורח עליו עוד קצת ואז מה המטומטם עושה? נכנס לתוך החניה שלי בבניין. זהו. אני התפוצצתי. יצאתי מהאוטו כשאני לא מפסיק לקלל וניגשתי לחלון שלו. בהתחלה הוא נראה מבולבל. הוא כנראה לא הבין מה הוא עשה אבל אז אני התחלתי לקלל אותו ברמה האישית והוא נפגע מזה וניסה לצאת מהאוטו כדי להחזיר לעצמו קצת כבוד.

הוא פתח את הדלת ואני טרקתי אותה בחזרה. הוא ניסה לצאת מהדלת השנייה אבל אני תפסתי אותו וטלטלתי אותו כמו בובה. הוא צעק שאני אתן לו לצאת מהאוטו ואני ממשיך לטלטל אותו ועומד להחטיף לו ופתאום אני קולט שאני מוקף בים של אנשים שרואים מה אני עושה ופתאום אני קולט שהכל קורה בשכונה שלי, מתחת לבית, ככה שזה לא שאני יוכל לקום וללכת ואף אחד לא יודע מי ומה אני.

אז המשכתי לתפוס אותו, כשברקע אנשים צועקים לי דברים כמו "היי! אנשים הולכים לכלא על מה שאתה עושה פה!", והתחלתי להרגיע את הסיטואציה. מבלי לשחרר לו את החולצה אמרתי לו בטון נחוש ומרגיע "שנינו טעינו פה, כן?!" שוב ושוב עד שהוא הנהן עם הראש שהוא מסכים.

הבעיה שעכשיו הוא יודע איפה אני חונה והוא יכול לחזור ולנקום לי באוטו ואני לא יודע עליו כלום

אני מאמין שעשיתי שרות חשוב לקהילה. הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא יחנה את האוטו איפה שמתחשק לו כאילו הוא בן מלוכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2012, 14:50
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "אחי תפסיק לדבר בהתנשאות טוב ? אני חושב שהבנת על מה אני מדבר"

תתפלא דווקא לא הבנתי למה אתה מתכוון, בדיוק כמו שאתה לא הבנת למה אני מתכוון וכמו שלא הבנת שאני לא מנסה לשנות את דעתך. אני לא מוצא את ההיגיון בלא לצאת פרייאר מול מישהו שלא ראית אף פעם בחיים שלך ושרוב הסיכויים שלא תיראה יותר בחיים שלך, מה זה בדיוק ייתן לך חוץ מאולי ליטוף לאגו? אני לא אומר שבכל מקרה צריך להבליג, אבל כמו שאמרת צריך לדעת לבחור את הקרבות שלך וגם אם החלטת להילחם אתה לא צריך תמיד להשתמש באלימות כדי לנצח. קל מאד לשחק אותה גיבור כשאתה צעיר ואין לך משפחה משלך ואחריות, אבל אני מניח שכשתיהיה לך משפחה תבין שעדיף אולי לצאת "פרייאר" בחלק מהפעמים מאשר להשאיר אלמנה ויתומים (ואני מקווה שאתה לא רואה גם בזה התנשאות, כי זו לא הכוונה).

ישן 15-06-2012, 19:06
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אז?????
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מסכים אבל ממה שקראתי החבר'ה..."

לפני מספר חודשים, טיילתי עם האקסית שלי בטיילת בנהריה (מקום יפיפה).
ויצא לנו לחלוף ליד 2 נערים מהמגזר הערבי (מה לעשות, הם כנראה אוהבים את נהריה...).
לא ממש גדולים, או מאיימים.
והם זרקו משהו לעברנו (יתר בקטע של שריקה, או משהו בסגנון).
זה דיי הדליק אותי, ובהחלט שקלתי לפוצץ להם את הצורה, ולשלוח אותם לביה"ח.

אבל מנגד, גם חשבתי על ההשלכות, אומנם יש לי ידע בקמ"ג ואומנויות לחימה, אבל למה להתגרות בגורל, ולהסתכן בכך שאוליי לאחד מהם יש סכין?
או חברים נוספים באיזור שיסייעו להם בשעת חירום?

העדפתי להתעלם, והמשכנו הלאה.

כמובן, שאם זה היה מגיע למצב של פגיעה פיזית, בי או בחברתי דאז.

אז כל המצב היה שונה.

בשורה התחתונה, הנקודה שלי היא:

שלפעמים עדיף להיות חכם מאשר צודק.

ותמיד צריך לקחת בחשבון את כל האופציות, ולא לפעול מתוך אגו, או יצרים פנימיים.

נ.ב

רק כדי שתבין באיזה עולם אנחנו חיים:

יש לי חבר מאוד טוב, שהתחיל איתי את המסלול ביחידה.
יום שישי אחד כשיצאנו הבייתה לחופשה.

הוא הגיע לביתו, ועקב סכסוך שכנים, יצא לו לראות 2 גברים מכים את אביו, שלא יכול היה להגן על עצמו.

אותו בחור התערב בקטטה, הצליח לנער את התוקפים מאביו, ומעבר לכך שבר מספר עצמות בגופם, ודאג לאישפוזם.

אותם תוקפים הגישו תלונות במשטרה, וכך גם אביו.

חבר שלי נשלח למאסר צבאי, ונפלט מהיחידה (שלא מעט אנשים יורקים דם בשביל להגיע אליה...)

במקביל נפתחו קובלנויות הדדיות בתיק.

אותם תוקפים, שהם מאוד מבוססים כלכלית.

הלכו לעורכת הדין תמי אולמן מהצפון, שנחשבת לאחת הפליליסטיות הבכירות במדינה.

ועד היום הוא בהליכים משפטיים, כאשר הוא מואשם בתקיפה, וחבלה.

מיותר לציין, שמשפחתו גם כן מסתייעת בעו"ד ששולם לו עשרות אלפי שקלים.

*אגב, מדובר באחד הבחורים הטובים ביותר שיצא לי להכיר, מלח הארץ, בחור אדיב, ונחמד.

אבל מה אתה יכול לעשות כשאתה רואה מישהו תוקף ללא רחמים את אביך?

כנראה, שאם הייתי בסיטואציה דומה, הייתי פועל באותו אופן, או חמור מכך.

**הכי חשוב שאסור לנו לשכוח שצדק הוא רק כוכב, והוא לא באמת קיים בכדוה"א.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 15-06-2012 בשעה 19:11.
ישן 15-06-2012, 19:54
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אז במקרה הזה:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
זה לא אומר שזה נותן לו אור ירוק להפוך לרמבו, ולהציל את כבוד אשתו.

למיטב זכרוני הוא לא ירד במוד תקיפה, הוא ירד במוד של להרחיק כמה פושטקים. אצל רוב האזרחים לא קיים בכלל מוד תקיפה.
ציטוט:
הוא יכול היה לצלצל בשנית למשטרה

חסר תועלת בעליל.
ציטוט:
או לפחות למספר חברים.

ואז הוא היה הופך לתוקף ע"פ החוק ומכניס את עצמו להרבה יותר צרות.
קצת עצוב להגיד את זה- אבל הרבה פעמים, מבחינת החוק בישראל, משתלם יותר להיות קורבן.
ציטוט:
ואם כבר הוא יורד, אז לפחות להצתייד בנשק קר כלשהוא, גם בשביל הרתעה, ובעיקר בשביל הגנה במידה והענינים מסתבכים.

לא רק שבמרבית בתי האב בישראל לא מחזיקים כלי נשק קרים יעילים, לא רק שמרבית האזרחים במדינת ישראל לא מיומנים בהפעלת נשק קר בצורה יעילה, זה גם לא חוקי. שוב, עדיף להיות קורבן.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 15-06-2012, 15:56
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה הקלישאה הכי גרועה..."

זה לא פותר וגם אסביר למה.
כן... אותו בחור שבינג היה מפוצץ מכות אולי באמת לא היה חוזר על השטיק הזה, אבל גם אם בינג לא היה מפוצץ אותו, גם אם בינג לא היה שם לב אליו אפילו, הסיכוי שאותו בנאדם היה שב לחנות בחניה שלו הוא מזערי (מהמסופר זה לא נשמע כאילו הבחור הזה מתגורר בסביבה). לא רק זה, אלא שלא יפתיע אותי בכלל אם כל ההצגה שנוצרה שם, גזלה המון זמן. אז איך זה בדיוק פותר את הבעיה שלו? מחר יבוא בחור אחר ויתפוס לו את אותה החניה. הבעיה נותרה כי הבעיה היא לא בחור ספציפי, הבעיה היא צורת המחשבה שאומרת ש"אני מלך ולי מותר" שמשותפת להרבה אנשים. בינג לא יכול ללכת לפוצץ את כל האנשים האלה. תגובה אלימה למאורעות כאלה (בשונה מפרוטוקולים מקובלים אחרים) רק מחזקת את צורת המחשבה הזאת "אני מלך ולכן החוק לא חל לגבי." כך שבעקיפין, במקום לפתור את הבעיה, אלימות רק תורמת לה. אז אם אתם מחליטים לנקוט באלימות, אל תתפלאו אח"כ אם אנשים ימשיכו לתפוס לכם את החניה.

ישן 15-06-2012, 16:02
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "זה לא פותר וגם אסביר..."

זה בד"כ אותו סוג של אנשים שעושה את החרא הזה. ככה שאם בינג מפוצץ אותו הוא יפסיק לעשות את זה גם בכל מקום אחר. אם כל אחד בעולם היה נוהג כך באותה סיטואציה, הפוצים היו מפסיקים לעשות בלאגן עם האוטו.

השמועה גם הייתה מתפשטת- שמעת איך אנשים הגיבו לבינג, פחות על הקטע שזה לא מידתי לנהוג באלימות, יותר בקטע של "אם היה לו סכין כמו במקרה XYZ". אם המקרים היו הפוכים אנשים היו מפחדים לעשות בלאגן עם האוטו כי הייתה רצה שמועה שחוטפים על זה מכות רצח. אפילו אם רק היו כמה אירועים בודדים.

שיהיה ברור, אני חושב שזה היה לא מידתי (ובוודאי לא חוקי) לאשפז את הבחור. אני גם בטוח שההפסד גדול מהרווח למכה. אבל אין ספק שזה היה פותר את הבעיה, לפחות במידה מסוימת.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 15-06-2012, 16:25
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה בד"כ אותו סוג של אנשים..."

אני לא מסכימה. אני חושבת שנקודת המוצא שלך היא שגויה. ממאורע כזה, אותו בנאדם היה יוצא עם מסקנה אחת בלבד, "סה"כ גנבתי חניה לכמה דקות, אבל מישהו החליט שזה הגיוני לתקוף אותי פיזית בגלל זה, ולכן הוא אשם, הוא לא נורמלי, הוא משוגע. הוא לא בסדר."
כשאתה תוקף אנשים, האינסטינקט הראשוני שלהם הוא להאשים אותך, לא את עצמם.
גם אם התגובה תגרום לו לפחד מאוד מצ'אנדלר, מאחר והוא יתייג אותו כ"לא נורמלי" הוא לא יצא מנקודת הנחה שאחרים ינהגו באותה צורה (ורובם באמת לא ינהגו באותה צורה, בעיקר כי רוב בעלי החניות לא נמצאים בסביבה כשמישהו חונה בחניה שלהם לכמה דקות).
אבל סבבה, אתה מוזמן לא להסכים איתי.

ישן 15-06-2012, 17:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
את אשכרה מאמינה אדוקה בתורה הליבראלית, מה?
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני לא מסכימה. אני חושבת..."

"אנשים הם הגיוניים, נדיבים וטובים מטבעם: רוצים פשרות וכו'..."

אשכרה גם אני הייתי כזה פעם... אפילו מיד אחרי הצבא היה לי קטע דבילי כזה שהאמנתי שאלימות היא לעולם לא פתרון (ועד כמה שסלדתי מהשמאל, הסיסמא "לא לאלימות" הספיקה בשביל להביא אולי לאיזו עצרת במוצ"ש אחד בשלהי 1995...).

מזל שהתבגרתי בזמן ולמדתי להיות מאמין אדוק בריאל פוליטיק:

אנשים אנוכיים מטבעם. כל הברברת הליבראלית על טוב לב קולקטיבי מולד היא בולשיט. אנשים נוטים לחשות על עצמם, ולרצות הכל לעצמם. הם יקחו הכל, אם יתנו להם. "פשרה"? "הסכמה"? "הפסקת אש"? זה הכל קורה כשהם מותשים מכדי להמשיך להלחם. פשרות הן דרך לעצור ולאגור כוח: לא סימן לטוב לב. ארבע מתוך חמישה מניאקים שחונים לאחרים בחניה ילמדו להפסיק עם זה, במהירות ויעילות, רק אחרי שתוטל עליהם אימה*

האחד מהחמישה הוא אחת מחמישה בעצם. על נשים באמת תא צריך להפעיל אלימות פיסית או מילולית, בטוח לא כשהן בתוך אוטו. מספיק לתת מבט מאיים (וזה אפילו חוקי).
ישן 15-06-2012, 18:37
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "את אשכרה מאמינה אדוקה בתורה הליבראלית, מה?"

איפה אמרתי שאני מאמינה שאנשים הם נחמדים מטבעם וכל מה שכתבת?
אנשים אנוכיים מטבעם? אולי, לא יודעת... אבל עובדה שתופעות ה"כל זה שייך לאבא שלי" הרבה יותר נדירות באינספור מדינות אחרות. חמישה מתוך חמישה אנשים לא ישקלו מלכתחילה לגנוב לך את החניה אם יחנכו אותם נכון מגיל צעיר. אבל מאחר ואנחנו חיים כאן, ומגיל ינקות אנחנו רק עדים להתפרצויות כאלה ואחרות, לא מפתיע אותי שהרבה אנשים חושבים שהתנהגויות שליליות כאלה ואחרות הן לגיטימיות.

לא בהכרח חייבים להטיל אימה כדי להפסיק התנהגות. מספיק שחוסמים לו את האוטו "בחזרה" כמו שברווז גומי הציע. (אם היינו חיים במדינה אחרת גם הייתי מציעה לקרוא למשטרה אבל...).

ואגב אם אתה מצפה לתגובה רצינית ממני בעתיד, את ההתנשאות שלך אתה מוזמן לשמור לעצמך. אני לא מתעניינת בניהול דיונים עם אנשים שבטוחים שהדעות שלי הן בולשיט, ושהם הרבה יותר חכמים ובוגרים ממני.

ישן 19-06-2012, 11:54
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מהדברים שכתבת זה השתמע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
ואל תאיימי עם "כן עונה/לא עונה". זה פורום, לא הבלוג שלך... לא רוצה לענות, פשוט אל תעני. בכל המליון ורבע הודעות שלי פה מעולם לא פניתי למישהו בה.פ עם שאלה "למה אתה לא מגיב לי". כמו כולנו (אלה שכותבים הרבה) את פה כי יש לה מה לכתוב או זמן לשרוף, ואין לך מקום טוב יותר, כך שתורידי קצת את מפלס החשיבות העצמית. דרך מסך הסמארטפון רוב היוזרים נראים אותו הדבר ואם אגיב לפוסט שלך, או לא, תלוי באלף דברים שאפילו לא אחד מהם קשור בכמה צ'ילבה את היום או בכלל. שתיקה נעימה.... פחחחחח...

תתפלא כמה אנשים לא קולטים את הדבר הזה בוריאציה כזו או אחרת. צריך לשלוח את כולם אליך לסד"ח.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 19-06-2012, 11:49
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "זה לא פותר וגם אסביר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
זה לא פותר וגם אסביר למה.
כן... אותו בחור שבינג היה מפוצץ מכות אולי באמת לא היה חוזר על השטיק הזה, אבל גם אם בינג לא היה מפוצץ אותו, גם אם בינג לא היה שם לב אליו אפילו, הסיכוי שאותו בנאדם היה שב לחנות בחניה שלו הוא מזערי (מהמסופר זה לא נשמע כאילו הבחור הזה מתגורר בסביבה). לא רק זה, אלא שלא יפתיע אותי בכלל אם כל ההצגה שנוצרה שם, גזלה המון זמן. אז איך זה בדיוק פותר את הבעיה שלו? מחר יבוא בחור אחר ויתפוס לו את אותה החניה. הבעיה נותרה כי הבעיה היא לא בחור ספציפי, הבעיה היא צורת המחשבה שאומרת ש"אני מלך ולי מותר" שמשותפת להרבה אנשים. בינג לא יכול ללכת לפוצץ את כל האנשים האלה. תגובה אלימה למאורעות כאלה (בשונה מפרוטוקולים מקובלים אחרים) רק מחזקת את צורת המחשבה הזאת "אני מלך ולכן החוק לא חל לגבי." כך שבעקיפין, במקום לפתור את הבעיה, אלימות רק תורמת לה. אז אם אתם מחליטים לנקוט באלימות, אל תתפלאו אח"כ אם אנשים ימשיכו לתפוס לכם את החניה.
את לא מבינה את ההבדל בין אלימות מקרית לאלימות שיטתית. זה שביג ניער קצת את הבחור הספציפי הזה לא ימנע מחר ממישהו אחר לתפוס לו את החניה. נכון אם (כמעט) כל מי שתופס חניות שלא שייכות לו היה (כמעט) תמיד חוטף מכות, אז (כמעט) אף-אחד לא היה תופס חניות שלא שייכות לו. אם כולם היו אנשים טובים ומתנהגים כמו בינג, אז גם בינג היה מרוויח וגם כל האחרים.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 15-06-2012, 17:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אלימות רחוב, דווקא בשל כך שהופכת נדירה, הפכה לכלי נשק מעולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "הייתי יכול להיות במעצר עכשיו"

אבל רק כאשר מנהלים אותה בחוכמה ובעצמה יעילה. צריך להטיל עליו מספיק אימה בשביל שיפחד להרגיז אותך יותר, אבל לא מספיק בשביל שיחשוב שהוא צריך את הגנת רשויות החוק.

וכמו שאמרו באחת מיצירות המופת (הנדירות) של הטלביזיה בישראל:

"צריך להראות לחארות האלה שצדק וכוח זה אותו הדבר, ובחיים אתה לא צריך להיות יותר צעיר אלא יותר צודק".

הצרה היום היא שיש לאנשים יותר סמארטפונים מאשר שיניים טוחנות וכולם מצלמים, כל אחד חושב שהוא עומד להיות עד המפתח במשפט המאה, ובעיקר שכולם נהיו יפי נפש ומרחמים על כל מניאק כי בטח היתה לו ילדות קשה.

בכל מקרה אני מקווה בשבילך שאם אתה צפוף פיגמנטים אז עשיתה מבטא מזרחי, ואם אתה דליל פיגמנטים אז מבטא רוסי. הכי גרוע זה להיות צהוב ולדבר במין עברית נקיה כזו, כי אז אפחד לא מפחד ממך.
ישן 15-06-2012, 19:46
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אני פשוט שונא את החתימה שלך...
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "תשמע.. באמת שאני מנסה..."

זה לא אומר שאני שונא אותך, אני אפילו לא מכיר אותך.

אבל אני לא סובל את כל הערסים המפגרים האלה, בכל הקבוצות כדורגל, שמתנהגים כמו ברברים מסריחים, ושורפים אבוקות, ועושים דברים שלא אני, ולא אתה אוהבים.

אפשר להיות אוהד, גם בצורה אחרת.

תראה את האמריקאים:

יש שם במשחקי פוטבול וNBA בכל משחק ממוצע עשרות אלפי אוהדים, והם מתנהגים בצורה מופתית.

ומעולם לא ראיתי אותם מדליקים אפילו אבוקה אחת, או מחוללים ואנדליזם.

אז למה אנחנו צריכים להיות שונים מהם?

שלא תטעה:

יש לא מעט אוהדים נורמטיבים, אנשים איכותיים מאוד, מגיעים לעודד, ונהנים מהמשחק.

אבל מנגד גם יש את כל החראות שהורסים את זה.

חלק ניכר מהם מופיעים בחתימה שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר