לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2012, 18:40
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
התייעצות לגבי לוגו

שלום לכולם,
פירסמתי בפורום לא מזמן עיצובים לשני משחקים לאנדרואיד- Brain Maze ו- Brain Squares.
אני מודה, כי גם לאחר יותר מעשור שאני מתעסק בעיצוב וציור באופן אינטנסיבי, עדיין לא יצא לי להתעמק מספיק (ביחס למה שהייתי מצפה מעצמי) בתחום הטיפוגרפיה והלוגואים.
וכאן אני מגיע לנושא- חשבון המפתח באנדרואיד נקרא Brainicon, שנכון לעכשיו הלוגו שלו מאוד פשוט, תוכלו לראות אותו בתמונת הקאבר בפייסבוק- http://www.facebook.com/BrainIcon וזה גם אותו לוגו המופיע בתחילת כל משחק.
אני מרגיש שהלוגו לא תואם לרמה המקצועית שאליה אנו שואפים, ולכן הייתי רוצה את דעתכם הביקורתית לגביו- מה אתם חושבים על הנוכחי, וכיצד הייתם משפרים אותו?

בנוסף, לכל משחק יש אייקון שמייצג אותו. רציתי לגרום לאנשים להבין שמדובר בחברה שעושה משחקי חשיבה, לכן בלוגו של בריינאייקון עשיתי בועית חשיבה לצד הטקסט, ואת האייקונים של המשחקים עצמם עשיתי בתוך בועית חשיבה. מה אתם חושבים על הרעיון הזה? (מבחינה עיצובית זה מעט מגביל, אך זה נותן איזשהו מיתוג מיוחד לכל המשחקים של החברה). האם לדעתכם כדאי לשמר אותו?

תודה רבה ואשמח לתגובות!
עידו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר