לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2012, 01:30
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "בעקבות חוויות הסופר היום - לכמה אנשים תתנו לעקוף אתכם?"

זה מזכיר לי, משהו שקרה לא מזמן... יכול להיות שכבר סיפרתי מתישהו...

בכל מקרה עמדתי בקופה מהירה (היה שם שלט, שהיה כתוב בו באדום גדול שזו קופה לעד 10 מוצרים, ולמטה בקטן, שהיא גם לנכים ועובדי הסופר או משו בסגנון) ואחרי באה אישה מבוגרת עם עגלה מפוצצת... כשהיא באה בדיוק בחנתי את השלט הזה, וישר הנחתי שהיא נכה... אז פשוט עזרתי לה קצת להעביר את המוצרים... אחרי 2 שניות כל באי הסופר התחילו לצעוק עליה, אחד אחרי השני, ("מה נראה לך?! גברת!!! זה 10 מוצרים פה!!!" וגם בינם לבין עצמם "איזה חוצפה יש לאנשים.. ולמה הקופאית לא אומרת כלום") אחר כך התחילו לצרוח על הקופאית, אז גם היא התחילה לצעוק... גם העירו לי שמה נראה לי שאני עוזר לה הוציא תדברים מהעגלה...
וכל הזמן הזה היא הייתה עם המבט למטה, לא אמרה מילה. זהו. רציתי לבכות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2012, 04:53
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "זה מזכיר לי, משהו שקרה לא..."

רשמת את הסיפור כבר הזה מירי,העבודה בהוט עושה לך בעיות בזיכרון.
בכל מקרה אנשים יצאו מהכלים בגלל שהרבה מאוד אנשים מגיעים לקופה הזו עם יותר מ 10 מוצרים והקופה כבר לא מהירה בחלק מהזמן. היום הפכו את הקופה המהירה חוץ מנכים לקופה של העובדים ככה שיש שעות שעדיף כבר קופה רגילה.

הקופה הראשית הפכה שם לקופה הכי מהירה ואני בדרך כלל משלם בקופה הראשית בלי לחכות. (עד שני מוצרים בלי משקל בלבד)

באחד הביקורים שלי אצל אימא שלי במרכז, עשינו קניות בסופרסל ויש לסניף הזה קופה מהירה עד 10 מוצרים,והיא רצתה לעמוד בקופה המהירה למרות שהיו לנו 12 מוצרים בסל הקניות ואמרתי לה "לא" בגלל שהיו לנו 2 מוצרים יותר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 30-06-2012, 15:34
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "בעקבות חוויות הסופר היום - לכמה אנשים תתנו לעקוף אתכם?"

האמת היא שזה תלוי. לרוב אני בעצמי עם מעט פריטים אז לפעמים מציעים לי לעקוף, אבל יצא לי להעביר פה ושם אנשים עם פריט או שניים
כמה רצוף? אני חושבת שאני אעביר אחד או שניים, תלוי עד כמה אני ממהרת.
אחד הדברים המבאסים אבל, זה שכשאתה מנסה להיות נחמד וסתם דופקים אותך
נתתי למישהי לעבור בתור למעדנייה כי היא אמרה שהיא ממהרת לאמא שלה שחולה, והיא לקחה שם כמעט את כל הסופר!
וזאת למרות שהיא אמרה שיש לה מעט דברים. פפט.

בכל מקרה, בסופרים החדשים יש עמדות שניתן להעביר בעצמך את הפריטים, וזה חוסך כל כך הרבה זמן!
מאז אני לא עומדת יותר בתורים

09.07.00-16.07.12

ישן 01-07-2012, 09:49
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01

אף אחד.
כן אני רע, אבל הנסיון מראה שאחרי אחד יש תמיד עוד אחד ועוד אחד, והזה השלישי תמיד מחביא מאחוריו איזה ילד
תחמן על עגלה מלאה + צריך סיגריות שיש רק בקופה אחרת + מביא תלושים שצריך לגזור אחד אחד + משלם ב17
תשלומים בצ'קים שרושם אחד אחד + משלוחה + מונית חינם.
ואם כבר מדברים, אז יש את האלה שבאים לקנות משהו במבצע, ונדחפים לך לחשבון בגלל שצריך מינימום קנייה.
בפעם האחרונה שנתתי למישהו לעשות דבר כזה, הוא פשוט קיבל את כל ההנחות בחשבון גם ההנחות שלי,
ואז לקח לנו עוד חצי שעה להתחשבן. מאז, אין נדחפים ואין אנשים לפני בתור.
כבר יצא לי מאז להכנס לצעקות, ועוד על זקנות מרוקאיות, אבל לא מוותר. נכון, זה לפעמים עולה לי בעצבים
"יאללה יאלללללה, מכ'פתך', כולה שישיה גרעינים וסביח", אבל לפחות מגיע מוקדם הביתה.

ישן 05-07-2012, 00:08
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08

לכל איש שמשלם על קניות בסופר, המעמד בקופה מתחלק לשני זמנים:
1. הזמן שלוקח להעביר את המוצרים
2. פריקה וטעינה של מוצרים, ותשלום עליהם (יכולים להיות גם בעיות לפעמים של תשלום, או שסתם נתקע מחשב)

סעיף 1 תלוי בכמות המוצרים, לכל האנשים שאמרת יש קצת מוצרים (אני מניח מקסימום 5).
סעיף 2 זה זמן יחסית קבוע כי כמות המוצרים קטנה. אז פשוט תיתן לזמן הזה קנס של, נניח, Y מוצרים.
כך שכל בנאדם שיש לו X מוצרים לשלם עליהם, תחשיב אותו בתור אדם עם X+Y מוצרים.

ותיצור לך כלל מסויים שאסור שייקרה. לדוגמא, אסור שסה"כ האנשים שאתה מעביר ייחשבו בתור רבע מהמוצרים שיש לך. ואז:
קוד:
(X+Y) * PeopleCount < 0.25 * (myX + myY)

עריכה:
עכשיו אני חושב שצריך להכניס את הפריקה והטעינה של המוצרים לסעיף 1 אבל בטח הבנת את הרעיון...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:11

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר