לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2005, 20:06
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אתה משגיח וחושב על מה שאתה כותב ?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "העברת הקברים היא שירות שבראש ובראשונה הוא לרווחת המתנחלים."

"נסיון הדמגוגי שלא היה מבייש תעמולה אנטישמית של המתנחלים להציג את הזזת הקברים כבתור אקט של רשעות " ...........קודם כל המתנחלים (ואחרים) מציגים את ההתנתקות והעקירה כאקט הבעייתי ולאו דווקא את העתקת הקברים (שהיא פועל יוצא של העקירה) .....ושנית עכשיו אתה מייחס "תעמולה אנטישמית" לאחרים ??! .....זו אחת הסיבות שנעשו השוואות בין חלק מהדעות שהשמעת למעלה למקבילות שלהם מקצוות הימין .

ועוד הערה קטנה .....האחריות על מה שיקרה לקברים (או לבני אדם) מוטלת על כתפיו של מי שיעשה את אותם מעשים מפניהם אתה מזהיר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2005, 18:01
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
בבקשה:
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לינק ?..."

http://www.inn.co.il/news.php?id=110697

זק"א סירב לסייע בעקירת הקברים
15:49, 3 מאי 2005 / כ"ד בניסן תשס"ה

מערכת הבטחון העבירה לארגון ההצלה זק"א בקשה לסייע בעקירת הקברים בבתי העלמין שבגוש קטיף, הארגון סירב והחליט להקפיא פעילות עם משטרת התנועה כדי שלא לשחרר שוטרים למשימות ההתנתקות.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inn.co.il/data/images/2005/05/03/yehuda-meshi-zahav-s.jpg]

מערכת הבטחון ביררה עם ארגון זק"א אם יהיה נכון לקחת חלק בביצוע עקירת קברים מבתי העלמין בגוש קטיף במסגרת יישום תכנית ההתנתקות. יו"ר זק"א יהודה משי זהב אומר בשיחה עם כתבנו שמעון כהן כי "אין כל הוא אמינא שאנחנו נהיה שם, גם מבחינה אישית וגם מבחינה פוליטית. אני הייתי הרי המוציא והמביא בהקמת ארגון ההצלה בגוש קטיף, סייעתי למקום, איך אוכל להיות חלק ממעשה שכזה?".

משי זהב סיפר כי כבר לפני למעלה משנה כשהחלו הדיונים אודות תכניתו המדינית של ראש הממשלה התקיימה פגישה בין הרב הצבאי הראשי הרב ישראל וייס לבין הרב יעקב רוז'ה, יו"ר ועד רבני זק"א. הרב וייס ניסה כבר אז לבחון אפשרות לשיתוף זק"א במשימת עקירת הקברים מבתי העלמין בגוש קטיף, "כבר אז הבהרנו שאנחנו, אנשי זק"א, לא נהיה שם".

עוד מספר יהודה משי זהב כי הארגון החליט גם לצמצם את פעילותו המשותפת עם משטרת התנועה, זאת כיוון שהמשטרה התכוונה להגביר את מעורבות אנשי זק"א במשטרת התנועה על מנת לאפשר העברת שוטרים למשימת ביצוע עקירת הישובים. "כבר כמה חודשים אנחנו מקיימים קורסים לשילוב אנשי זק"א בפעילות משטרת התנועה במסגרת המאבק בתאונות הדרכים. פתאום התברר לי שהמגמה היא לפנות שוטרים לעקירת הישובים. בנוסף הגיעה אליי בקשה מהמשטרה להתקין מצלמות על ניידות התנועה שבהן ישבו אנשי הארגון, ובמצלמות אלה לצלם את מפגיני הימין מתנגדי ההתנתקות ולסייע למעצרם. מיד אמרתי לעצמי 'רק זה חסר לי'. החלטנו להקפיא את קיום הקורסים האלה לאנשים שלנו ולצמצם את הקשר עם המשטרה עד אחרי ההתנתקות".
(ש)

פרסום ראשון:10:50, 03 מאי '05
עדכון האחרון:15:49, 03 מאי '05
ישן 04-05-2005, 22:12
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
נכון, זו זכותם. אבל זו גם זכותנו לבקר אותם על כך.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זה עדיין לא הופך את זק"א ל"חלק מהמתנחלים" וזה עדיין לא משנה שהם עושים הכל בנדבה."

הביקורת כלפי זק"א נובעת מהיותם ארגון צדקה אשר מכניס שיקולים פוליטיים לפועלו.
ההתנתקות תתרחש בכל מקרה, אולם עזרה מזק"א יכולה להפוך את התהליך לפחות כואב כלפי המתנחלים שיקירהם טמונים בבתי הקברות באזורים המיועדים לפינוי.
כמו כן, הפסקת העזרה שלהם למשטרת התנועה מקוממת.
נכון, הם עושים זאת בהתנדבות, אולם המנעות מעזרה בתחום תאונות הדרכים שגובה קורבנות יותר מפיגועים רק בגלל החשש שמא אותם שוטרים להם הם עוזרים יעסקו גם בפינוי, זה כמו לומר "לעזאזל, לא איכפת לי שיהרגו יהודים".

מה היית אומר על ארגון צדקה האוסף אוכל לנזקקים, לדוגמא, אשר היה מסרב לעזור לאדם במצוקה רק בגלל השקפות פוליטיות?
נכון, זה ארגון צדקה, הוא עושה זאת בהתנדבות, אבל עדיין, יש כאן משהו מסריח, לא?
ישן 05-05-2005, 20:31
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אתה חי בעולם דימיוני משלך...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ומה עם המון שישב על הקו הירוק וימנע מחיילי צה"ל לעבור אותו?"

אין "המון" שכזה. רוב העם שבחר בשרון גם בעד המתנחלים והצביע דאז ב"אבי ההתנחלויות".
ההמון שאתה חושב שקיים, קיים רק בדימיון ההוזה שלך יחד עם ההמון שמוגדר "גוש שלום"
(והם מונים כיום מיליוני אנשים... )

להזכירך, זכותו של כל אזרח במדינה דמוקרטית להתנגד באופן דמוקרטי, ואכן, התנגדות
פאסיבית שכזאת היא לגיטימית לחלוטין וחוקית בעליל, להיפך משלטון השחיתות של שרון,
שפיטר שרים כדי ליצור רוב מלאכותי לתוכנית, כל זאת בזמן החקירות נגדו, ויחד עם זאת
- התעלמות מוחלטת מהצבעות ומשאלים שהיו בעד\נגד התוכנית ומשאל העם (משאל המתפקדים
ואי רצון לקיים משאל עם בעוד שרוב שריו וממשלתו תומכים בזה - וזו דמוקרטיה בשבילך...).

ישן 03-05-2005, 23:01
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני לא סגור על עצמי .....אולי זו לא השוואה (תסלח לי בגלל השעה)
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "למה זה לא העסק שלי?"

אבל איך היית מגיב ואיך היית מתייחס לבעל חברת משאיות דתי תושב התנחלות שהיה דוחה הזמנת עבודה של העברת מטלטלי מפונים בכוח ?
ואיך היית מתייחס אל אותו בעל חברה חובש כיפה לו היית שומע שקיבל את ההזמנה וביצע אותה ?

ומה הקשר בין העבודה שהם עושים ביומיום שלהם .... (אפילו אם לשיטתך הם עושים אותה בשביל להנות ממנעמי הצ'קלקות ומטוב הביפרים) לבין התגובה שלהם ?

ואפרופו זק"א ...... BJ, אתה תאהב את זה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 03-05-2005 בשעה 23:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:59

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר