לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2012, 20:05
  jadadaia jadadaia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "הי."

אשר - הדגם נמצא בחפירות ארכיאולוגיות באיביי לפני קצת פחות משנה.
בועז - אתה יודע שיש כאילו שיגידו שהדגם שלהם אולי לא מדוייק (עיין ארך כפיר)אבל כדי לחסוך כסף צריך להתפשר.
לגבי המדבקות, הם נראות בסדר גמור אבל כשנגיע לנחל נראה מה יקרה .... מקסימום נצטרך לנסוע במיוחד למדינת תל אביב לקנות. לגבי המשקולת .... לצערי החרטום לא מגיע כיחידה נפרדת אז באמת נצטרך להוסיף, גם אם לא באמת צריך .... תודה.
אם לא היה את הארוע הקרוב אז סביר להניח שהוא היה נשאר לשבת בצד.
בכל דגם יכולה להיות טעות בבניה כמו לי שחשבתי שיהיה לי יותר מרווח תמרון בצביעת כונס האוויר בחלקו הפנימי .... מה שיצריך שיוף קטן להוריד שאריות דבק.

חזרתי מקניות ועכשיו צריך לבדוק אם הטיפ של דודי לגבי ערבוב לבן אקרילי של טמייה עם טינר עובד.

תמונות בהמשך הלילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2012, 16:32
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
הי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "שאלות"

הי דולב.

לגבי הזנב אז קצת קשה לראות לפי ההוראות.
יש לי הרגשה מוזרה שעל הקופסא רושמים דגם A , ואילו מבחינת חלקים מדובר בדגם C.

על פניו הראשון נראה יותר מתאים , אבל...

תרכיב את 2 האופציות ללא דבק (דריי פיט) , תשכיב את כל המכלול ותן תמונה מלמעלה שנראה את הצד למעשה.

2 תמונות כאלה (שוב אני מדגיש ללא הדבקה) יעזרו לקבל החלטה מה יותר מתאים.
בגדול נץ A , אין בליטות מאחורי הגה הכיוון למעט איזה בליטה קטנה ושולית...

לגבי הרישום ???
ממש אין לי מושג.
בכל מקרה לא עקרוני , לא מדובר במדבקה שמדביקים על המטוס.

דבר אחרון , אני מקווה שמה שראיתי במסגרת החופה זה לא חומר מילוי ואם כן תנסה להוריד בעדינות וליצור איזה שהוא מרווח כלשהוא. צריך לראות בעין שמדובר ב - 2 חלקים נפרדים: הגוף , והחופה. לא מדובר בחלק אחד.

שבת שלום.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

ישן 04-05-2012, 16:35
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "שאלות"

במטוסים מדגם A ישראלים אין בליטה מאחורי מייצב הכיוון.

במטוסים מדגם A שנמכרו למספר מדינות בעולם (בעיקר אירופאיות) ישנה בליטה מאחורי מייצב הכיוון, המכילה מצנח בלימה.

תכונה נוספת שייחודית למטוסי F-16A נורווגים ודנים היא פנס חיפוש המותקן בצידו השמאלי של המטוס, מעט מתחת לקוקפיט.

F-16A נורווגי עם הבליטה המכילה את מצנח הבלימה, ניתן לראות גם את פנס החיפוש (בדוגמא הספציפית מדובר במטוס מסטנדרט MLU אבל הנ"ל תקף לכל ה A הנורווגים):

http://www.f-16.net/gallery_item25623.html
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 04-05-2012 בשעה 16:45.
ישן 05-05-2012, 16:14

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "במטוסים מדגם A ישראלים אין..."

תודה לכם
אז ככה .... ל:ESCI יש עוד דגם של המטוס בסכימות אחרות(כולל נורובגי) וכנראה הם עשו את אותה חוברת רק עם סכימות צביעה שונות .... ובגלל זה יש את הקטע הנורבגי בחוברת.
מה שמוביל לזה שאופציה A היא הנכונה .... גם לפי תמונות של המטוס עצמו.
הפנס זה הנקודה מתחת לבליטה בזווית 45 מעלות מהחופה למטה ? ומה זה MLU ? גרסה משופרת ?

מסגרת החופה לא הודבקה כראוי .... הורדה טופלה והוחזרה למקומה .... היה צריך טיפלה חומר מילוי בעיקר בחלק האחורי כתוצאה מפלסיק ישן ודקיק + דבק. גם הרווח של פחות ממילימטר בתא הטייס מולא ושוייף. לפי חוברת הבנייה .... גם אם הייתי בונה עם חופה פתוחה, החלק הזה עדיין היה צריך להיות מודבק לגוף.

קצת התקדמות בעבודה :
לקחתי את הטיפ שלך בועז, לגבי משקולת בחרטום, ונראה לי הדבר רצוי כמעט לכל מטוס בעל גלגל קדמי אחד ועוד שניים באיזור הכנפיים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

המטוס נסגר ונצבע לפני הדבקה באיזור כונס האוויר ב: MR.COLOR 314, כי אם לא אז נצטרך להתאמץ יותר אחר-כך.
לפי דריי פיט, נצטרך טיפה חומר מילוי בחיבור של הכונס לגוף, ובגלל זה לא חוברו מכסי הגלגלים האחוריים + כל הגלגל הקידמי.
כמן-כן .... בתחתית הכונס זה לא בריכת צבע, אלא שקע בפלסטיק עצמו .... ושמתי לב לנקודה שפיספסתי בצביעה .... יתוקן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 07-05-2012, 23:10

עוד התקדמות קטנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "F-16A נץ 105"

בשעה טובה סיימתי את גוף המטוס .... חוץ מהחימוש,גלגלים, מנוע וחופה שכנראה יודבקו אחרי הצביעה.
שתי הבליטות לפני תא הטייס והאנטנה לפני הגלגל הקידמי הודבקו אחרי הצילום.
החורים במבנה הגלגלים יסתם
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

גיליתי לי טעות קטנה שיכלה להיות קריטית .... התברר לי שהדבקתי את הגלגלים האחוריים כך שממבט קידמי, כנף ימין גבוהה ב:3 מ"מ מכנף שמאל

כל ניסיון לשנות את המצב לא צלח .... ואז הגעתי למסקנה שאני צריך לעשות את זה : לחתוך את החלק התחתון של גלגל קידמי ולהדביקו פונה ימינה ואת הגלגל הימני(ממבט קידמי) אחורי ל"ישר" על ידי חימום בזהירות .... הכל כדי ליצור רת ההשלייה שהמטוס פונה ימינה וכיביכול כל המשקל נוטה שמאלה.

עכשיו הצביעה :
חום : טמייה XF-52
ירקרק : טמייה XF-21
קרם : המברול 121
גחון : MR.COLOR 314
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר