לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2012, 13:34
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
הרוג ישראלי בפרו: "היה הטיול של החיים שלו"

רותם תבור בן ה-24, שנהרג בתאונת אוטובוס בדרום אמריקה, יצא לטיול אחרי שחרורו מהצבא, וקנה כבר כרטיסי טיסה חזרה. "לא הייתה בו טיפת רוע", סיפרה אמו. "הוא היה מאוד אחראי, הפעם זה לא היה בשליטתו" .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4253616,00.html

נקודה אישית : הבחור בשירותו הצבאי היה בין תפקידיו הרבים קצין שילוח ארטלרי. כשעשינו קו בצפון לקראת סוף שירותי , הייתי כבר סמב"ץ. הוא היה הקש"א של האזור שלנו והיה יושב איתנו הרבה בחמ"ל. יצא לבלות בחברת האיש כמעט חצי שנה והתחברתי איתוב אותה תקופה. אני יכול מעדות אישית להגיד שהבן אדם היה משכמו ומעלה. איש צנוע, נחמד, טוב ונאמן לתפקיד שלו. היו לנו שיחות רבות בצבא על החיים ובכלל. אני מודה שאחרי השחרור שלי כבר הייתי פחות איתו בקשר אך מידי פעם היינו מדברים בפייסבוק.

יהיי זכרך ברוך

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 10-07-2012 בשעה 13:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2012, 14:42
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
דרום אמריקה פשוט מסוכנת מדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "הרוג ישראלי בפרו: "היה הטיול של החיים שלו""

יותר מדי ישראלים נהרגים שם בתאונות שונות.. ואם לא תהרג בתאונה , אז סביר מאוד שכמה ילדדוס יכייסו אותך. למה לא לעזוב את המסוכנות של דרום אמריקה ולטייל באוסטרליה - ניו זילנד? אתם מקבלים נופים יותר יפים כמעט באותו סכום ושתי מדינות מערביות ומסודרות שהרבה יותר בטוח לטייל בהם. ושאפשר לדבר שם עם המקומיים בפאקינג אנגלית! בלי מחסומי שפה כמו בדרום אמריקה.

סירפד פה מהפורום אמר לי בעבר, שהמוסד הכי חזק במדינת ניו זילנד ששווה ערך למשרד הביטחון שלנו זה הארגון שאמון על הטיולים במדינה. משהו כמו מקביל לקק"ל שלנו רק עם הרבה יותר כח וכסף.
מה שזה אומר שהשבילים הרבה יותר מתוחזקים, שלטי הכוונה בכל חור, בכל פינה סירפד אמר שתמצאו מרכז מידע לתרמילאי. יש אמא ויש אבא לפנות ולהיעזר בהם בניוזילנד.
אחת הסיבות שאני בחרתי לטייל שם בדצמבר הקרוב ולא בדרום אמריקה.

מYNET:
"מדי שנה נהרגים בפרו כ-5,000 בני אדם בתאונות דרכים בגלל נהיגה רשלנית, תשתיות רעועות ונהיגה בשכרות. כך על פי נתוני המשטרה המקומית. ברחבי המדינה יש כבישים צרים רבים, שאינם סלולים, ולא פעם אוטובוסים שבהם נוסעים תרמילאים, הם אוטובוסים ישנים היוצאים לנסיעות לילה ארוכות."

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 10-07-2012 בשעה 14:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר