לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2012, 13:13
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
טלוויזיה מתכון פשוט אך איכותי עם מראה יוקרתי.

לפי דעתי. תהליך ההכנה נורא פשוטה לכן אין צורך בתמונות להכנה אך למטה יש תמונה של המנה בצורת ההגשה שלה.

מרכיבים:בצל לבן, גזר, פרגית\חזה עוף\הודו\ בקר לסוגיו, מחבת , שמן לטיגון ולחם שחור.

הכנה: מקלפים את הגזר לרצועות דקות דקות ( כמובן שאת השכבה הראשונה זורקים) ומערבבים את הרצועות אחת בשניה. חותכים את הבצל לחתיכות בינוניות. מחממים שמן במחבת . מניחים את את רצועות הגזך והבצל כשהשמן חם ומערבבים כל שתי דקות על מנת שייספגו את הטעמים אחד של השני על אש בינונית כשרואים שהבצל מזהיב והגזר נותן את צבעו לרוטב שנוצר מוציאים אותם מין המחבת ביחד עם קצת שמן ושמים על הצלחת. מי שרוצה להוסיף מלח ופלפל שישים, אני סבור כי לא צריך אך זו החלטה אישית.

לאחר מכן אני ממליץ לקחת פרגית או כל בשר אחר ולחתוך לחתיכות קטנות ולטגן אותם בשמן שטיגנתם בו את הבצל והגזר ( אם צריך להוסיף שמן אז להוסיף). משך הטיגון הוא לפי סוג הבשר שאותו בחרתם( הכנת הבשר תלויה בכם , טיגון אפייה או צלייה). אני בחרתי בפרגית. לאחר מכן יש להוסיף זאת לצלחת ולהגיש לאכול. אני ממליץ לנגב את הרוטב שנשאר מהגזר והבצל עם לחם שחור. זה טעים מאוד.

בתאבון!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני ממליץ שלאורחים יש להגיש זאת בצלחת לבנה, מנה נמדדת גם בצורת ההגשה שלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר