לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2012, 20:16
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אם להסחף לשניה לתפיסת עולמך...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]חבוב, 11 חודש..."

(שאני מאוד מקווה שנגזרת מגיל) אז סדר הדברים הוא:
יומיים של "היי" ותחושת שחרור המלווה בזכרונות מרוטשים של כל מה שרע באקסית.

אחרי היומיים באה תקופה שיכולה להתבטא בשתי דרכים, אבל המסקנה בסופה זהה:

או שרואים פורנו, מאוננים ומחייכים כמו דבילים לבחורות יפות. או:

אם אתה יותר אסרטיבי אז מטביעים זמן בסטוצים ובכלל מין ללא רגש.

בשני המקרים אפשרי כמה חודשים לחיות ככה יד שתחושת ריקנות חזקה משתלטת עליך. תחושת המגע המכני בבשר הגוף של פרטנרית לתאווה, ולא לשום דבר אחר, מעלה מין הרגשה הולכת ומתחזקת של דחייה. כל פעם מחדש ישנה התרגשות שאחריה סוג של אכזבה מהריקנות שבסטוץ אחר סטוץ.

פה אתה מוכן לקשר הבא...

כמה זמן בין לבין?

האופציה של הרבה פורנו ומעט סטוצים יכולה, לדעתי, להמשך נצח.

האופציה של הרבה סטוצים יכולה להמשך חודשים בודדים (אצל גבר במיוחד, מאחר ומין מהיר ואקראי אמור להיות "מין בטוח" ומין בטוח הוא חרא של מין...).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2012, 12:52
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מה הקשר לפרימיטיביות?
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני חושבת שזה קצת פרימיטיבי..."

אף אחד לא מנסה לטאטא מתחת לשטיח את העובדה שסטוצים זה דבר מקובל
אבל כשהוא מציין את העובדה שהוא מחפש לזיין (ולא רק פה. ציינתי גם את האשכול שלו בפורום מטיילים)
אז אני בטוח שגם אם את בעד סטוצים באופן כללי. משהו יגרום לך להרתע ולא לנדב את עצמך ל"משימה הלאומית" (רשמתי בגוף שני,הכוונה כמובן כללית ולא לך ספציפית)
אבל אשאל אותך שאלה
מה הייתה התגובה שלך אם מישהו היה פונה אלייך ואומר לך "נפרדתי לפני חודשיים מחברה שלי,אני לא רוצה להכנס עכשיו לקשר ומחפש סקס זמין. בא לך?"
אני מנחש שהחמסה על הלחי שלו הייתה התשובה שלך
וכמו שרשמתי-אם הוא כל כך רוצה הוא יכול למצוא
אבל לא המקום לכתוב על זה פה באשכול שכולו לא חיפוש נחמה והזדהות אלא מעין התגרות "למי יש גדול יותר"

ישן 15-07-2012, 01:10
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מה הקשר לפרימיטיביות?"

תתפלא שיש בנות שוב, שזה מה שהן מחפשות גם. זה מאוד מאוד הגיוני.
נכון, מאוד לא מומלץ להגיד להן שזה מה שאני מחפש לזיין ולזרוק (שאגב לווא דווקא יקרה, אפשר להפוך ליזיזים ואפילו לדבר שיחות נפש רק- (!!) לא להתחייב), פשוט לא להגדיר שום דבר עד אחרי הסקס. יכול מאוד להיות שאחרי הסקס כשמגיעה שיחה על "מה אופי הקשר ביננו", לבחורה דווקא יתאים לא להתחייב לקשר עם אדם ספציפי.
גם לבחורות יש את הסיבות שלהן אני מאמין. בטח יש כאלה שבגלל הביקוש הגדול שלהן לא רוצות לסגור את עצמן בקשר מחייב. אולי יש כאלה שנפגעו ממערכת יחסים וכעת רוצות ספייס וסקס בלי כאבי ראש.

מה הסיבה שלי?
אני הבנתי מהר מאוד שאני לא טיפוס לסטוצים. כנראה שלא. זאת אומרת, כל עוד כל כך קשה לי להכיר בחורה. הרבה יותר עדיף להתחייב למישהי אחת וקשר זה דבר שיכול מאוד למלא אותי. זה מה שהקשר האחרון עשה.

אולם הבום מהקשר האחרון היה כזה חזק, וגם השתלשלות האירועים של אותו קיץ, שפשוט ראיתי שאם כל כך הרבה אנשים עושים סקס לא מחייב, אני חייב להוכיח לעצמי שגם אני יכול.
סטוץ כשאני אשיג אחד כזה יהיה עבורי הרבה מאוד. זו תהיה מין סגירת מעגל סופית עם הפגיעה מהאקסית. זו תהיה הוכחה לעצמי. זו תהיה עוד מזכרת לחיים. זו תהיה גאווה שלשמה אני נושם וחי יום יום ומשקיע מעל ומעבר רק כדי שבנות ירצו אותי.
בגלל שהעניין של הרגש הוא כל כך חזק אצלי, אני מניח שגם אם הייתי מוצלח יותר עם בנות לא הייתי מניח את מנת חלקי על סטוצים. זה הסיבה שברגע שאראה לעצמי שאני מסוגל גם לעשות סטוצים (ומאופי הדברים אני מאמין שאני לא אזדקק ליותר מ2, 3), רק אז באמת אהיה בשל להיכנס לקשר רציני והפעם באמת להיות מרוצה ממה שיהיה לי.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר