לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2012, 12:14
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הסבלנות משתלמת (שוב)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לאולמרט"

ואפשר להוסיף "הנקמה מתוקה כשמוגשת קרה"... מי לא מכיר בעיות בעבודה שקשורות לאדם בלתי נסבל לחלוטין שמטיל טרור? בוא רק נגיד שטופל אחד כזה ושלפעמים כיף להיות רע ואכזרי...

וחוצמזה התחלתי לעשות טיולים ליליים על אופניים (שעה-שעה ורגע) ברישון רבתי. מוזיקת רוקנרול בווליום מסוכן לאוזניים, עצירה מנדטורית ב 22:50 באיזו פיצוציה לטובת תדלוק בקרלסברג/טובורג, המון בנות חמודות שעושות הליכות לילה שמחייכות ואני מחייך חזרה, מכיר פינות חדשות של העיר ופלאשבק לילדות. אחלה של דבר. איך לא חשבתי על זה קודם?

ג'פרסון סטארטשיפ החטיארים באים להופעה בתא עוד דווה חודשים. מת על ערבי רטרו של זקנים שיודעים לעשות רוקנרול.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2012, 21:18

נראה לי יותר עניין של ציפיה...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אולי זה כי אתה אשכנזי..."

כנראה שאני מסנן בתת המודע שלי את הלא נחמדות... האמת שבמהלך חיי היו לי כמה תקופות שבהן ההתנהגוצ שלי, בברירת מחדל, הייתה בקטבים שונים, והגעתי למסקנה שיש לגישה שלך השפעה מיידית על מה שאתה רואה כתגובת הסביבה.

מחר אשים את הסלולאר על צילום וידאו באיזה קטע של השדרה, אסע אחורה ואז מול המצלמה בשביל לבדוק כמה אשכנזיות אפשר לקלוט אצל רוכב אופניים שבא במהירות ממול... מעניין אם יש לזה השפעה... או שאולי בווליום הלא נורמאלי של המוסיקה שאני שם באזניים, "קיר הסאונד" של הגיטרות של הסטונז נשמע כמו תו איכות בחלק זה של גוש דן? לצערי (נקודתית) אני כבר עם קולר זהב לבן על האצבע, ולא יכול לבדוק.
ישן 15-07-2012, 09:35
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "נשוי + הרבה יותר"

1. לא הבנתי את חישובי קצבאות הילדים שלך...כנראה שיש לי בלוק מובנה...

2. התיאוריה הממש לא תיאורטית גורסת ש:
- מרבית הנשים שחמדו אותך, לפחות, הן רווקות/בנישואין לא ממצים, לאו דווקא גרושות.
- הן יכולות לחוש את הנוכחות של הקולר הנעלם על צווארך לכן הן ממש לא צריכות לראות את הקולר האמיתי על אצבעך.
- ממוקשף הוא אוקסימורון ל"קפיטליסט" ו"מזרחי". מעבר לכך- רק בגלל שאיציק שמולי מסתובב עם חולצה של צ'ה לא אומר ששרוקי מסתובב עם חולצה של הייאק.

עריכה:
אה רגע? 2 בנים זכרים ו2 בנות?
ריספקט.
אני מתפלא שיש לך זמן לשמוע את ווטרס ולא רק את המבולבל...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 15-07-2012, 09:46

בעולם של היום אין תאוריה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "1. לא הבנתי את חישובי קצבאות..."

בדיוק כפי שכמה מהלקוחות הטובים יותר של פסיכולוגים, אלו פסיכולוגים אחרים.... (מה שמוכיח שתם עידן התאוריות ואנו חיים באנרכיה חברתית). נישואין נחשבים למשהו זמני, או לכל היותר כמו התחנה המרכזית החדשה בת"א... (*)... אם אתה לא יודע את זה, תסמוך על החברים/חברות הנשואים שלך שיתחילו מהר מאוד להגיד לך את זה. בפועל: הופך להיות קשה יותר ויותר להבדיל בין נשואות לרווקות בכל הנוגע למה שהן מוכנות/לא מוכנות לעשות.

את כל פירוט המשוואה הנ"ל אחסוך ממך, מאחר והיא לא ממש חשובה. 1500 זה לא "קצבה" אלא סוג תשלום שחלק נכבד מההגדרה שלו (יותר נכון: השמטת אות אחת מההגדרה) מתארת די יפה את מהות אחת הצדדים המעורבים בו... (לא הצד הנותן...)

* מפלצת בטון יקרה להחריד שהחלה בתקוות גדולות, תקועה כמו קוץ בתחת בגלל אלף ואחד דברים שמונעים לעשות ממנה משהו אבל לכולם ברור שבסוף נהיה חייבים להרוס אותה, אחרת היא תהרוס אותנו)
ישן 17-07-2012, 21:29

כמעט ללא מילים (משלי...)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לאולמרט"

Stones will roll out on tour to mark 50th anniversary, says Sir Mick Jagger

Sir Mick Jagger has revealed that the Rolling Stones will play their first gigs for five years this autumn.

Speculation has been rife about the band’s plans to mark the 50th anniversary of their first live show at the Marquee Club in 1962.

Last night, Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood and Charlie Watts were reunited at the launch at Somerset House of an exhibition of photographs taken throughout their career.

When asked by the Standard when the band would next be performing live together, Jagger replied with a wink: “In the autumn.”

The band had met for rehearsals in New York, where they were joined by former bassist Bill Wyman, but have been tight-lipped about their touring plans.

Jagger, 68, told the Standard: “You will definitely be seeing us all together soon. It’s been great fun being back together and there are a lot of memories in here. I can’t believe it’s been 50 years. We’ve been hanging out together, seeing quite a bit of each other and we want to do some gigs.”

Richards, 68, said: “This is like walking into a room full of memories. It’s great being back with the guys, but I can’t tell you anything about any shows. My lips are sealed.”

The Stones had been strongly tipped to have some role at the Olympics, but Jagger said that they would have been too rusty because they had not played together since 2007.

He said: “We haven’t played in a long time and we weren’t really stage ready. It’s a very big gig and it’s very risk taking. I didn’t think the band felt they were really ready to do it at this point.”

Rolling Stones 50, A Photographic Exhibition, is at Somerset House. Entry is free

http://www.standard.co.uk/news/cele...er-7941838.html

עכשיו רק נשאר להחליט אם שוב אל על, או שמוסיפים 100$ וטסים כמו בנאדם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר