לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2012, 19:13
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני בטוח שמי שמתאבד בצורה של..."

שמע, בגדול אני יכול לצעוק מניפולציה פרובוקציה
ולרקוע עם הרגליים על הרצפה.
אבל הכל זה מניפולציה.
גברים עובדים על בחורות כדי להשכיב אותן
בחורות עובדות על גברים כדי שיקנו להן נעליים יפות
ככה זה בחיים וגם במוות.
הוא בחר לסיים את חייו תוך העברת מסר
ואין על זה שאלה
אבל התמקדות בדרך האקסטרווגנטית שבה הוא בחר מוטעית לדעתי
כי העין נמשכת לסימפטום ולא לשורש הבעיה
מצחיק אותי שיש אשכוליות שלמות בפורום שמוקדשות לדרך
ואני באמת לא חושב (ואולי זה בגלל שראיתי יותר מתאבדים מאשר האדם הממוצע) שיש הבדל בינו לבין אדם שסתם בחר לתלות את עצמו או לירות לעצמו בראש כשהוא ספון בביתו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2012, 19:41
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "שמע, בגדול אני יכול לצעוק..."

אני חושב שיש הבדל מהותי.

הרבה פעמים יש סיבה שבגינה אנשים מתאבדים באופן מסוים. לקיחת גלולות למשל היא דרך משמעותית פחות אלימה מתלייה. כדור בראש (בהנחה שאתה יודע שעדיף לכוון למוח המוארך ולא ב90 מעלות לתוך הפה) גם נחשבת דרך מהירה יחסית למרות שבמחוזותינו נפוצה פחות בגלל מיעוט כלי נשק אזרחיים.

הצתה עצמית (שזה אבסורד כי הבנאדם לא מת. לפחות בינתיים) היא דרך אלימה מאוד וארוכה מאוד וגם- כאמור- יעילה הרבה פחות. רוב בני האדם לא יבחרו ללכת בדרך כזו והבחירה מעידה, בעיניי, הרבה על האדם וכוונותיו.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 16-07-2012, 20:10

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני חושב שיש הבדל מהותי...."

וזה אומר לך מה?
ליצן מת הוא ליצן מת, זה כבר לא משנה לו איך הוא מת כל עוד הוא השיג את המטרות שלו.

מבחינת ההבדלים בבחירה:
לשנינו תהיה הסכמה גורפת שירוק נראה כמו ירוק
אבל הירוק שאתה מזהה, הוא לא בהכרח הירוק שאני מזהה
יכול להיות שזה בגלל הבדלים בעיניים שלנו
יכול להיות שזה בגלל הבדלים בדרך שבה המוח מעבד מידע מהעין
ויכול להיות שזה בגלל שלך יש פשוט אוצר מילים גדול משלי, ויכולת לתאר 20 גווני ירוק, בעוד שלי הרבה פחות.

אני לא יכול להסביר למה בנאדם בוחר לשרוף את עצמו או לבלוע כדורים. מה שלך נראה כמו מוות נוראי נראה למישהו שרוצה למות כמו דרך הירואית לבטא את עצמו, ולהפך.

ישן 16-07-2012, 21:10
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "וזה אומר לך מה? ליצן מת הוא..."

לאדם עם מטרה למות אין מטרה לסבול כמה שיותר. אחרת הוא היה נשאר בחיים...
שריפה עצמית היא צורת מוות כואבת במיוחד. אני רק מדמיין את החום בבגדים, את הריאות שורפות, העור נדבק לבגדים. זאת לא דרך סימפטית למות. חיתוך ורידים או כדורים נוח הרבה יותר, ובשיטות אלו הוא גם בחר כשניסה להתאבד קודם.
לשריפה יש מטרה של הרתעת הסביבה, רצון לתשומת לב. שים לב שמי שמתאבד כך לא עושה זאת בחשכת חדרו כמו מי שתולה את עצמו, מרעיל את עצמו או חותך ורידים, הוא עושה זאת בהפגנה, ברחוב, מול הממשלה או מול שגרירות סין.

ישן 16-07-2012, 21:21
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "שמע, בגדול אני יכול לצעוק..."

הבעיה היחידה שלי זה שאחרי ההצתה של אבו עזיזי בתוניסיה, אשר בעקבותה התרחשה המהפכה בתוניסיה ושבהשראתה ניצת גם "האביב הערבי", הערבים החליטו שזו אחלה דרך כדי להפיל משטר. במצרים הציתו עצמם יותר מ-20 איש במחאה על קשיי המחייה. ראו שזה עבד בתוניסיה והחליטו לנסות את מזלם. זה הצליח, בדרך זו או אחרת, שכן מבארכ כבר לא השליט. כן, לא על זה לבדו נפל המשטר- אבל זה מלבה אנשים, והליבוי זה כל מה שנחוץ כדי להשאיר ככרות הומות אדם.

אז היי, יש לנו אחלה טריק שעובד, בוא ננסה אותו גם בישראל. סיימנו תקופת מבחנים, עברה שנה מאז הניסיון הקודם, מה יש לנו להפסיד? זה כבר עבד במדינות אחרות!

לי אישית זה עושה בחילה. צר לי, אבל קשה לי להאמין שהבחור באמת הגיע למסקנה הזו לבד, ללא שום השפעה ונטו כתוצאה ממועקה אישית. אני מכירה טוב טוב את התהליך. לא הפתיע אותי שבעקבותיו עוד בחור ניסה להצית את עצמו. זה בדיוק מה שקרה במצרים.

אישית? לא רוצה שהממשלה תיפול. אני מרוצה ממנה. כן, יש עוולות. כן, יוקר המחייה מתחיל להעיק גם עלי. אבל לא, אני לא מאמינה בדרך שמציגים, ובנסיונות להשפיע על התודעה שלנו. אני לא קונה את זה וזה ממש לא מדבר אלי. שום רחמים אין לי לבחור, אולי רק צער קל על קבלת ההחלטות שלו ומנת המשכל.

ישן 17-07-2012, 05:10

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "הבעיה היחידה שלי זה שאחרי..."

הו, אני אמשיך לצטט לך סמסים שאני מקבל מהבחור שלומד מזה"ת:

"כשמעלים באיראן מחזה שממחיש רצח של אחד האמאמים הקהל לפעמים רוצח באמת את השחקן כי הוא חושב שזה אמיתי ואז השחקן נחשב שהיד"

"מסתבר שישו נולד בעיראק על גדות נהר הפרת"

"עלי האמאם השיעי היכה במי נהר הפרת כדי שהמפלס יירד. המפלס ירד עד כדי כך שכל הדגים נחשפו ואמרו סלאם עליכ יא אמיר אלמואמינין ורק הקלמארי לא בירכו אותו אז בגלל זה הוא כשר"

"בגלל שאמאם חוסיין נרצח הינשופים נשבעו לצום ביום ולצאת בלילה לקונן על מותו"

"מסופר על עלי שנחש נכנס למסגד ורצו להרוג אותו אז עלי אמר אל תהרגו אותו זה שד בצורת נחש שהוא ועוד כמה שדים מתלבטים לגבי דין מסוים אז הוא בא להתייעץ איתו"

אמנם מדברים פה על שיעים.. שהם הכי הזויים, אבל בגדול אפשר לראות את ההבדל בין התרבות הערבית לשלנו
כפרעליך אני לא נכנס יותר בחיים לדיונים פוליטיים, מה שמעניין אותי זה מה מביא בנאדם לנסות להתאבד

נערך לאחרונה ע"י נור השמן בתאריך 17-07-2012 בשעה 05:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:38

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר