לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2012, 20:32
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LifeOverIP שמתחילה ב "שאלה בנוגע ל Xtreamer SideWinder 2"

1. אין אפשרות מובנית. אתה צריך לקנות ממתג HDMI. שתי כניסות (או יותר) ויציאה אחת. אם אתה מתכנן רכישת רסיבר בעתיד, אז כל רסיבר מודרני מכיל אפשרות כזו.

2. ממשק, שליטה, צריכת חשמל וביצועים. סטרימר הוא מכשיר לעבודה עם שלט מול טלוויזיה. לפטופ הוא מכשיר לעבודה מול המסך שלו, ועם מקלדת. כמובן שאם משדרגים עם תוכנות מדיה סנטר ושלט, אז הלפטופ הוא בעל יתרון די גדול על הסטרימר. מעבר לזה, סטרימר הוא מכשיר יעודי. הוא לא מריץ אפליקציות במקביל, והמעבד שלו בנוי למטרה אחת - הזרמת וידאו. כמובן שהוא יעשה את זה טוב למדי יחסית למחירו, בעוד לפטופ באותה רמת מחיר לא יהיה מסוגל לזה. בלפטופ יש לך ריבוי ישומים, ורוב האנשים לא מסתפקים רק בהזרמת הוידאו שלו, מה שמוביל לבעיות מחשבים כמו משימות במקביל, וירוסים ושאר ירקות. מה שלא קיים בסטרימר.
מלבד זאת, צריכת החשמל של לפטופ גדולה יותר מזו של סטרימר.

3. לא מכיר. לא מת על המוצרים של אקסטרימר באופן כללי. זולים ולא רציניים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2012, 07:17
  LifeOverIP LifeOverIP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.12
שאלת המשך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LifeOverIP שמתחילה ב "שאלה בנוגע ל Xtreamer SideWinder 2"

אקבל את Xtreamer SideWinder 2 בעוד מספר ימים, אשמח לדעת:

1. האם יש קישור למדריך בסיס כיצד להשתמש במכשיר?
(האתר שלהם לא עולה, וגיגול על הדגם + Review מעלה תוצאות רבות, אשמח להמלצה ספציפית)

2. כל הנושא חדש לי, כיצד מתפעלים זאת ברמה הבסיסית?
פשוט מחברים את המכשיר למסך, מדליקים את ה Wi Fi,
ומתחילים לעבוד עם השלט של המכשיר?

3. ע"מ שהמכשיר יאתר תכני מולטימדיה ברשת הבייתית,
אני לא אמור לשתף או לפחות להגדיר את שמות המשתמשים והסיסמאות של שאר המחשבים, בממשק הסטרימר?

4. האם הוא פשוט סורק ומחפש תכנים ומאנדקס אותם, או שאני צריך להוסיף אותם ידנית?
(כלומר, להצביע על תיקייה במחדש מסויים, ולומר לו שיוסיף את התכנםי לרשימה שהוא מנהל?)

5. הבנתי שהמכשיר כולל דיסק קשיח פנימי, לאיזה צורך?
הוא הרי לא מעתיק את התכנים אליו, אלא רק מנגן אותם מהרשת, לא?

6. האם יש למכשיר יכולת הקלטה כלשהי? (דרך הממיר למשל)

תודה.
ישן 15-07-2012, 09:00
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי LifeOverIP שמתחילה ב "שאלת המשך"

1. חיפוש בסיסי העלה לי את המדריך למשתמש download.xtreamer.net/Misc/sw2/SideWinder%202-1.pdf
2. בדיוק.

3. אני לא מכיר את צורת העבודה של האקסטרימר ספציפית, אבל מהכרותי עם הרבה סטרימרים אחרים יש כמה שיטות; אחת היא שיתוף כוננים SAMBA, שזה סוג של תוכנה/פרוטוקול שיתוף. יש גם חברות עם שיתוף של תוכנה קניינית שלהם. וכן, זה אומר להגדיר מחשבים בממשק הסטרימר, ולשתף כוננים ברשת.

4. אתה מגדיר תיקייה, והוא שואב את התוכן. אם אתה רוצה גם אינדוקס, תפריטים ותמונות, אתה צריך להפעיל את זה חד פעמית בתוכנה חיצונית על המחשב.

5. לדעתי הוא לא כולל דיסק פנימי, אלא רק מקום לדיסק. בכל אופן הוא לא נמכר עם הדיסק. כך או כך, זה אם אתה מעוניין להשתמש בו גם כאיחסון, ולנגן ממנו סרטים כשכל המחשבים לא פעילים. יש סטרימרים שיכולים להוריד מטורנטים ישירות לדיסק, בלי מחשב בכלל. לא נראה לי שהמכשיר הזה תומך.

6. לרוב לא, פשוט אין לו כניסות תמונה, רק נתונים. יש סטרימרים הכוללים טיונר DVB, ואז המכשיר משמש כPVR ומקליט על איחסון כלשהו, אבל נראה לי שאין אותו במכשיר שלך. מעבר לזה, אפשר לחבר אותו למחשב ולהעתיק אליו נתונים, או דרך הרשת - אבל לא הייתי קורא לזה "הקלטה".

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 15-07-2012 בשעה 09:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר