לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2012, 15:12
  shir.F shir.F אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.08
מה עושים נגד שכנים מרעישים?

הנה ריטואל שימחיש את המצב:
אני חוזרת ממבחן מסריח, כל מה שאני רוצה זה רק להדליק מזגן, להיזרק על המיטה ולשמוע את המוזיקה שלי עם האמפי הישן והטוב עד שכל זכר מהמבחן ייעלם בתהום הנשייה.
מה שבטוח- אני ל-א רוצה לשמוע עמיר בניון בפול ווליום. תודה, אבל אני מספיק מדוכאת גם ככה.
היום זה הגיע למצב שהבאסים שלו הרעידו לי את הרצפה של החדר.

זה קורה במהלך כמעט כל יום, ויכול להימשך כמה שעות טובות. זה מפריע לי ללמוד, ומאידך אני גם לא בדיוק יכולה לישון, לפעמים זה בשעות סבירות ולפעמים גם לא.
מוזיקה, שלא אני בחרתי, מרעידה את כל הבניין.

מה יש לעשות נגד דבר כזה?
אני אמורה לדבר עם ועד הבניין?
לדבר עם הבנאדם עצמו? (ממש לא בא לי לדפוק לו בדלת עם טיעונים נגדו ולקבל אלה לפרצוף).

מה שהכי מוזר זה שלפחות כמו שזה נראה, לאף אחד מהבניין זה לא מזיז...

מה עושים??? עוברים דירה? (גם ככה עוד שנייה נגמר החוזה....)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2012, 15:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "שוב, יש חוק. אם זה מוגזם- אז..."

ראיתי מה המשטרה עושה... דופקת על הדלת מבקשת ממנו להוריד והולכת,ואחרי זה השכן יבוא אליך בתלונות...
אין טעם לערב כאן את המשטרה וצריך לעשות להם יותר רעש כחוק מאשר הם עושים לך.

קחי כדוגמא יוצאי עדות המזרח שהם שומרים שבת,אבל בימי חול אוהבים לשמוע מזרחית דיכאון עם הרבה רעש. בהם הכי קל לפגוע חזרה,כי אפשר לעשות להם רעש והרבה בכניסה של השבת ובשבת עצמה ובחגים. היה לי שכן ערס שפתח ישיבה בחצר שלו והפך כאילו לרב,אבל העמדתי לו כמה רמקולים בכל הכוח מול החלון עם מוזיקה מהמזרח הרחוק רגועה,כזו שהם שונאים. הישיבה הזו עברה בו נגיד ככה למקלט הציבורי אחרי אותו יום עם 4 שעות של מוזיקה חזקה רגועה שלא נתנה לו ללמד תורה בחצר.

אפשר לעשות רעש בשעות חוקיות בלי שהמשטרה תוכל לעשות משהו וזו הדרך היחידה להעמיד את אותם ערסים במקומם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-07-2012, 16:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ראיתי מה המשטרה עושה... דופקת..."

תהיה סמוך ובטוח שאחרי האירועים האחרונים- המשטרה תהיה יעילה יותר בטיפול במטרדי רעש.

מעבר לכך- אתה פשוט גאון.
אתה מתבכיין שאנשים אחרים מפריעים לך אז בתור תגובה, אתה מפריע לכל השכנים שלך, כולל כמה אנשים זרים ואפילו בדברים קצת יותר מהותיים, כמו נגיד- שמירת שבת.

אז אתה באמת אדיר, אתה מתלונן שאנשים פוגעים לך בזכויות ובשביל להתמודד עם זה- אתה לא פונה לרשויות אלא מפר יותר זכויות של יותר אנשים. מה אני אגיד לך? אתה כבר דרשת לסרס אנשים על הרבה פחות...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-07-2012, 17:13

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תהיה סמוך ובטוח שאחרי..."

הם גונבים מים 36 קוב לחודש למרות שאחד השכנים הוריד להם את הצינור אחרי שנתיים שהם גונבים לכל השכנים מים,גונבים שטח משכנים אחרים ובונים יחידות דיור נוספות שלא כחוק ובלי אישורים וזה בלי הסמים שהבן שלהם לוקח.
אי אפשר לדבר עם השכנים האלה גולני,והם מבינים כאשר אתה עושה להם את המוות יותר מאשר הם לך. המשפחה הזו מבינה רק כוח והמשטרה והעירייה לא עושה להם כלום.
האב חבר במועצה הדתית ואיש ציבור גם בעירייה למרות שהוא גנב וכולם יודעים את זה.

שנתיים אחד השכנים ביקש מהם לנתק את הצינור שהם גונבים ממנו מים לכל השכנים והם שמו עליו *** עד שנמאס לו והוא ניתק להם את הצינור בעצמו. שתי קומות של הבית שלהם איבדו הספקת המים אותו סוף שבוע שהיו מחוברות לצינור של כל השכנים שלא כחוק שנתיים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-07-2012, 17:19
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הם גונבים מים 36 קוב לחודש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
הם גונבים מים 36 קוב לחודש למרות שאחד השכנים הוריד להם את הצינור אחרי שנתיים שהם גונבים לכל השכנים מים,גונבים שטח משכנים אחרים ובונים יחידות דיור נוספות שלא כחוק ובלי אישורים וזה בלי הסמים שהבן שלהם לוקח.
אי אפשר לדבר עם השכנים האלה גולני,והם מבינים כאשר אתה עושה להם את המוות יותר מאשר הם לך. המשפחה הזו מבינה רק כוח והמשטרה והעירייה לא עושה להם כלום.
האב חבר במועצה הדתית ואיש ציבור גם בעירייה למרות שהוא גנב וכולם יודעים את זה.

1. נניח שכל מה שאמרת נכון. למשטרה ולעירייה לא פנית נכון? אם הוא גנב ונעזוב לרגע את מפגעי הרעש, ראוי לדווח לגורמים הראויים. במיוחד בהתחשב בכך שהוא איש ציבור.

2. שוב, נניח שמה שאמרת נכון והוא גם פושע וגם חרא של בנאדם, במה אשמים האנשים שבאו ללמוד אצלו תורה? במה אשמים השכנים האחרים שלך שאתה צריך להעניש גם אותם?
ציטוט:
שנתיים אחד השכנים ביקש מהם לנתק את הצינור שהם גונבים ממנו מים לכל השכנים והם שמו עליו *** עד שנמאס לו והוא ניתק להם את הצינור בעצמו. שתי קומות של הבית שלהם איבדו הספקת המים אותו סוף שבוע שהיו מחוברות לצינור של כל השכנים שלא כחוק שנתיים.

כי זאת גניבה, במקרה כזה שהאדם לא מגיב לדיבורים (בהנחה ובכלל בחרת לדבר אתו) פונים למשטרה ו/או לספק של השירות (מים במקרה הזה) מודיעים על הפשע ובא לציון גואל. תאמין לי שלא משנה כמה אתה תגיד עכשיו שהמשטרה לא עושה כלום וכו' חברות (במיוחד ציבוריות משום מה) שגונבים מהן נוטות להגיב בחומרה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-07-2012, 17:41

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]הם גונבים..."

היו נותנים לו קנס על בניה לא חוקית ועל גניבה של מים וכאן נגמר הסיפור. לא כל העיריות או הועדות עובדות כמו במרכז הארץ גולני. אתה שוכח שיש חוסר בכוח אדם מחוץ למרכז,ולכן יש שכנים כמו השכנים שלי שצריכים לקבל שיעור כיצד להתנהג עם שכנים אחרים.

בכל מקרה אותו רב והמשפחה שלו לא אמרו כלום,כי אותו רב יודע שהוא גנב מים מכולם ועכשיו כל השכנים שמחים חוץ מהמשפחה של הרב שגנב מים ונתפס על חם.
חלק מהשכנים בכלל רוצים לפצל את הקו מים וככה לעצור גניבה של אותו רב בעתיד,אבל העירייה צריכה לאשר את העניין קודם לפני הכל.

הוא לא חרא של בן אדם כפי שאתה רושם,פשוט לפעמיים הוא חושב שהוא המלך של השכונה ולא כל השכנים מסכימים איתו למרות שהרוב פוחד מאותו רב והחמולה שלו.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 12-07-2012 בשעה 17:45.
ישן 12-07-2012, 17:46
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "היו נותנים לו קנס על בניה לא..."

ציטוט:
היו נותנים לו קנס על בניה לא חוקית ועל גניבה של מים וכאן נגמר הסיפור.

אוקיי ומה ציפית שיעשו לו?
ציטוט:
לא כל העיריות או הועדות עובדות כמו במרכז הארץ גולני. אתה שוכח שיש חוסר בכוח אדם מחוץ למרכז,ולכן יש שכנים כמו השכנים שלי שצריכים לקבל שיעור כיצד להתנהג עם שכנים אחרים.

בוא אני אספר לך סוד- גם במרכז יש מחסור בכ"א, אזלת יד של הרשויות וגם פה יש הרבה מאוד אנשים שנראה כאילו גודלו וחונכו ע"י בבונים. זה לא מכשיר לאף אחד את האפשרות לקחת את החוק לידיים. בטח לא כברירית מחדל.
ציטוט:
בכל מקרה אותו רב והמשפחה שלו לא אמרו כלום,כי אותו רב יודע שהוא גנב מים מכולם ועכשיו כל השכנים שמחים חוץ מהמשפחה של הרב שגנב מים ונתפס על חם.
חלק מהשכנים בכלל רוצים לפצל את הקו מים וככה לעצור גניבה של אותו רב בעתיד,אבל העירייה צריכה לאשר את העניין קודם לפני הכל.

זה עדיין לא עונה על השאלה שלי, במה פשעו תלמידיו של הרב ושאר השכנים התמימים שלך שבגללך צריכים לסבול בשבת בצהריים?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-07-2012, 18:03

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]היו נותנים..."

זה כולה פעם ב... שהוא עובר את הגבול.

לידע כללי אסור לפתוח ישיבות בחצר האחורית בלי לשאול את השכנים והוא לא שאל את השכנים והישיבה שלו עשתה רעש לכל השכנים וזה היה במקרה מול החלון שלי ואני לא מוכן לסבול 8 שעות של לימוד תורה בקול ליד החלון שלי או את המוזיקה הנוראית של המשפחה הזו.

כל עוד הם בסדר,אני לא מרעיש להם,ודע לך שאנשים כאלה נותנים לך כבוד אם אתה מעמיד אותם במקום,ואם אתה פונה למשטרה או לעירייה,אנשים כאלה לא יתנו לך כבוד.
יש עוד 4 שכנים אחרים שפוחדים מאותו רב והחמולה שלו,ואותם הוא רומס בלי בעיות.
הרב הזה שייך למרוקאים מהדור הישן שחיים בחמולות כמו הערבים של היום,אם עוד לא הבנת גולני.

ישן 12-07-2012, 18:44
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "זה כולה פעם ב... שהוא עובר את..."

ציטוט:
לידע כללי אסור לפתוח ישיבות בחצר האחורית בלי לשאול את השכנים והוא לא שאל את השכנים והישיבה שלו עשתה רעש לכל השכנים וזה היה במקרה מול החלון שלי ואני לא מוכן לסבול 8 שעות של לימוד תורה בקול ליד החלון שלי או את המוזיקה הנוראית של המשפחה הזו.

נניח שזה נכון והתגובה שלך כביכול מידתית. זה לא נכון והיא לא מידתית, אבל נניח.

במה חטאו השכנים שלך?
ציטוט:
כל עוד הם בסדר,אני לא מרעיש להם,ודע לך שאנשים כאלה נותנים לך כבוד אם אתה מעמיד אותם במקום,ואם אתה פונה למשטרה או לעירייה,אנשים כאלה לא יתנו לך כבוד.
יש עוד 4 שכנים אחרים שפוחדים מאותו רב והחמולה שלו,ואותם הוא רומס בלי בעיות.
הרב הזה שייך למרוקאים מהדור הישן שחיים בחמולות כמו הערבים של היום,אם עוד לא הבנת גולני.

צר לי, אבל כל הענייני כבוד האלה עושים עליי מעט מאוד רוח. מנסיוני הרווח בתחום- ככל שבנאדם טוען שיש לו יותר "כבוד", בפועל יש לו פחות כבוד.

אגב, אני לא חי בשביל כבוד מאחרים, אני כן מכבד אחרים. אם מישהו עושה לי רעש אני סוגר את העניין כמו בנאדם בוגר, לא מחמיר את הבעיה ועושה עוד יותר רעש לעוד יותר אנשים שלא עשו שום דבר רע.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-07-2012, 15:32
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קודם כל איסוף מודיעין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shir.F שמתחילה ב "מה עושים נגד שכנים מרעישים?"

מה טיבו של האוייב? האם יש סיכוי לדבר אתו? האם יש לו מספיק תאי מוח כדי שיוכל לשלוט על עצמו בכלל? האם הוא מהאלה של "אכלו לי שתו לי" שהעובדה שקשה לך, רק תעורר אותו להתקף סאדיזם? אולי הוא אפילו נחמד ומילה קצרה לא רק תגרום לו להנמיך, אלא אפילו תעשה ממנו שומר שלך? מי יודע... בכל מקרה אם הוא חסר תקנה, ולאור העובדה שכיום לזיהוי הפלילי יש שלל אמצעים פשוטים לאיסוף ראיות DNA בזירות פשע, הייתי הולך על לעבור דירה. היה לי בן של שכנים שחשב שהוא פסנתרן, ועוד היה מאלה שמנגנים אותו קטע של דקה ורבע שמונים פעם ביום. הפסנתר היה צמוד לקיר מעבר לחדר שלי והיה סיוט. כל פעם שבאתי להורים שלו הם היו מזכירים לי כל מיני דברים דמיוניים, או אמיתיים שמישהו מהדירה שלנו עשה... פשוט לא הלך. לא הייתה ברירה וסבלתי את נגינת הפסנתר העלובה שלו עד שהוא זיין פעם ראשונה...
ישן 13-07-2012, 07:50
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
בשנה א הייתי גר בדירה עם מצב דומה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shir.F שמתחילה ב "מה עושים נגד שכנים מרעישים?"

ונוראי.גרו מעל היחידת דיור שלי איזה גרעין של תנועה שמאלנית כלשהי.מהבוקר עד הלילה הם עשו שם ישיבות מסיבות וכו' באמת שלא הבנתי מתי החברה האלה הולכים לעבודה(כולם בני 25 בערך).הייתי יכול לשכוח מללמוד או לנוח אחרי הלימודים...לדבר איתם לא עזר פשוט נמאס לי כבר ללכת אליהם ב 2 בלילה ולהסביר כל פעם מהתחלה שיש לי מחר לקום בשבע ואני רוצה לישון כמו בנאדם.לדפוק להם מכות לא היה עוזר כי הם הרבה ואני אחד .וגם לא ראיתי פתרון בלהזמין להם משטרה כי זה היה משתיק אותם בדיוק לחצי שעה.תחשבו שיש לכם גדוד(של שמאלנים) מהעל הראש.זה אשכרה היו איזה 20 איש בדירה אחת.
בקיצור בסוף פשוט עברתי למקום אחר (שקט יותר וזול יותר למרות שהגדלתי את מרחק ההליכה מהלימודים).
מסקנה:כשאתם מחפשים דירה תבדקו טוב טוב את השכנים .תמיד יש דרך לחתוך מהחוזה באמצע.למצוא מישהו במקום נגיד

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 13-07-2012 בשעה 07:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר