לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2012, 03:23
  DUBI111 DUBI111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.12
משהו קטן

כשבהיתי בתקרה הלבנה ראיתי את כל הפרצופים שאני מכיר ולא מכיר מהעולם הזה ומעולמות אחרים. בניתי חומות, מגדלים ועולם חדש בדמיוני. ראיתי איך כולם מסתדרים עם כולם ואין רשע, צביעות ובני אדם נחשים. ראיתי את כולם שם. בחנתי אותם לעומק. איך מישהו זורק את הזבל וגברת אחרת מלטפת את הכלב שלה ברכות. בהיתי בהם ללא רוח חיים. ראיתי אותם נכנסים ויוצאים מעולם כזה לאחר ואיך שהם בוחרים לאיזה עולם להכנס ולאיזה הורים להוולד. ראיתי אותם בוכים ושמחים. ישבתי בצד וראיתי אותם נוהרים לכל עבר. ממהרים והולכים וחוזרים ורצים ולא יודעים לאן פניהם מועדות בסופו של יום. ראיתי אותי שוכב ויושב וקם ורץ ועושה את מה שכולם רוצים שאני אעשה ולא עושה כלום ממה שהם אומרים. עושה את מה שאני רוצה ולא עושה כלום כי אני עצלן. אולי אני בעצם מישהו מעולם אחר? ואולי הם החייזרים? יש מצב שאני לא יודע מי הם באמת ומאיפה הם הגיעו. היי... רגע... זה בכלל העולם שלי ואני יכול להרוס אותו ולבנות אותו כל פעם מחדש.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר