לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2012, 22:30
  flint15 flint15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.09
שאלה בנוגע לפציעה בשירות הסדיר

יש לי שאלה בנוגע לפציעה שעברתי בשירות, שוחררתי לפני ארבעה חודשים לאחר שירות סדיר רגיל כלוחם ובמהלך השירות נפצעתי בעין שמאל מרסיס של מכשיר קשר שהתפוצץ לי ביד בגלל בלאי וחום של המכשיר קשר, עקב הפציעה נפגעה לי הראיה בעין שמאל ואני רואה יותר כהה בעין שמאל מבעין ימין בגלל עיקום של העדשה של עין שמאל מפגיעת הרסיס והינעצותו בעדשה, הרופא שבדק אותי לאחר חצי שנה מהפציעה אמר שיש ניתוח לתיקון המצב אבל הסיכון של דירדור המצב מהניתוח ממש גבוה והניתוח לא שווה את הסיכון לעומת הבעיה הזניחה שלי.
לאחר הבדיקה של הרופא הוחלט שאין לי נחות ושזה לא יתדרדר ככל הנראה אבל יש סיכוי של אחת לעשר שתהיה החמרה במצב העין בטווח של עוד כ10-15 שנה.
השאלה שלי היא: א. איך אני גורם לצבא להכיר בפגיעה שלי כנכות?(אני לא מחפש אחוזי נכות, אני רק רוצה שבמקרה של היתדרדרות המצב בעין יהיה לי למי לפנות)
ב. למי פונים בנוגע למשיכת חומרים רפואיים ותיעודים(שאני אצטרך רוב הסיכויים לצורך המשך טיפול בעתיד אם תהיה החמרה במצב העין)?

תודה רבה לכל העוזרים ושבוע טוב.
אורן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2012, 11:26
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי flint15 שמתחילה ב "שאלה בנוגע לפציעה בשירות הסדיר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי flint15
לאחר הבדיקה של הרופא הוחלט שאין לי נכות . איך אני גורם לצבא להכיר בפגיעה שלי כנכות? (אני לא מחפש אחוזי נכות, אני רק רוצה שבמקרה של היתדרדרות המצב בעין יהיה לי למי לפנות)

מי החליט שאין לך נכות? האם במסגרת ועדה בעקבות בקשה שלך להכיר בך כנכה צה"ל?
אם לא - אין ספק שעליך לבקש הכרה כזו, במיוחד עקב סיכוי החמרה עתידית.
ככל שתקדים - ייטב (בהמשך קשה להשיג את החומר שיעזור לועדה לקבל את העובדה שהנזק קרה בעקבות פעילות צבאית).
ישנם מצבים שבהם מוכרת נכות צבאית של 0% וזה נראה מתאים למקרה שלך. המשמעות: כרגע אין הטבות אך הצבא מכיר בכך שהנזק, אם תתפתח החמרה בעתיד, הוא בעקבות אירוע שקרה בעת השרות הצבאי ולכן הטיפול יהיה מכוסה.
אינני יודע כיצד ולמי צריך לפנות. על כך אני מקווה שיענו לך אחרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר