לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2012, 15:21
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
כתבה דרוזים בדמשק לצלב האדום: החזירו אותנו לישראל

מעניין.. כל ההפגנות תמיכה שלהם בעבר באסד והשנאה לישראל ועכשיו הם רוצים לחזור.. אני מציע להשאיר אותם שם. מי שנוסע למדינת אויב ותומך במדינת אויב אין לו מקום איתנו.
אם אני יעבור את הגבול יום אחד למדינת אויב, אני מבקש ממכם לא להחזיר אותי כי בעצם בגדתי בכם.

אבל רק בישראל המצב ההזוי הזה יכול לקרות.. אנשים שאין להם זיקה למדינה, תומכים במדינת אויב, תומכים באסד שקורא להשמיד את ישראל, נוסעים ודורכים בפאקינג מדינת אויב ואלוהים יודע איזה מידע ושאר ירקות והכשרות עברו והעבירו שם, והם יכולים לחזור לפה כאילו שום דבר לא קרה?! האימפוטנטיות שלנו יותר גרועה מזו שבאירופה. תמיד מצחיק אותי שאנשים פה אוהבים ללגלג על מצב האיסלאם באירופה שפה בעצם הרבה יותר גרוע...
האויבים שבתוכנו הרבה יותר מדאיגים אותי מהאויבים שבחוץ.
וכמובן שבYNET לא יציינו שהם ממג'דל שאמס אלה ירככו במקצת ויגידו "צפון רמת הגולן" , כך שחלק מאיתנו שלא כל כך טוב בגאוגרפיה לא יעשה את החיבור הנדרש.
אני לא מבין למה ממשיכים לקנות תוצרת חקלאית משם..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4258832,00.html

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 22-07-2012 בשעה 15:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2012, 17:26
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "דרוזים בדמשק לצלב האדום: החזירו אותנו לישראל"

לא כל הדרוזים הפחות נאמנים למדינה הם ממג'דל שאמס.
אתה צריך להבין שמדינת ישראל אפעם לא נתנה תחושה לדרוזים שבגולן, שרמת הגולן תהיה תמיד שלנו ולכן הם תמיד חיו בתחושת חרדה שיבוא יום והם יחזרו תחת שלטון אסד, ולכן אסור להם להיות נאמנים למדינת ישראל כל עוד זה המצב... הדרוזים בתרבותם הולכים עם הצד החזק, עם השליט ולכן הם לא רואים בעייתיות בלנוע מסוריה לישראל, הרי שעכשיו שאסד נמצא במצב חולשה, הדרוזים מרגישים יותר ויותר בנוח להיות ישראלים.
אין פה שום בגידה או שנאת ישראל, מה שהדרוזים עשו בשביל המדינה אף מיעוט לא עשה ולא יעשה, וגם לא הרבה יהודים.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 23-07-2012, 06:28
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הטיוטר שלך בצ-פ-ת היה תומך נלהב של אסד?"

בגליל מערבי, וכן.
האמת שככלל בתחילת המהומות בסוריה רוב הערבים שלמדו איתי די התעקשו שמדובר במזימה מערבית שמטרתה להדיח את השליט הערבי. כפי שאחד מהם ציין לא מדובר באביב ערבי אלא באביב מערבי.
ההיגיון נעדר לעיתים מההסבר שלהם, הם התעקשו בצדק, שהתוצאה של ההפיכה תהיה עליה של כוחות מוסלמים קיצוניים, כפי שהתרחש במצריים.
אבל לא הצלחתי להבין למה המניפולציה המערבית רוצה שלטון מוסלמי קיצוני.
הם בנוסף התעקשו שהדיווחים שמגיעים מסוריה מוטים בצורה קיצונית, מה שכנראה נכון. המורדים הם אמרו נתמכים על ידי מדינות המפרץ כלכלית ועל ידי האיסלם הקיצוני מבחינה צבאית. שני גופים שידועים באכזריות שלהם. ומקור המידע העיקרי עליו אנחנו נסמכים זה אל-ג'זירה שמגיע מקטאר.

בשלב מסויים זה נהיה די מתיש לדון איתם בנושא. (אחד החבר'ה הסביר לי שכמו שלא נשמע לי הגיוני שיום אחד צהל יפתח באש על אזרחי ישראל, ככה זה לא הגיוני שצבא סוריה יבצע טבח באזרחים שם, ולכן רוב מעשי הטבח הם נסיונות הפללה של המורדים. כשהשתמשתי בטבח בחמא שנעשה על ידי אסד האב כדוגמה לאכזריות האפשרית הוא רק אמר שזה לא אותו הדבר.
הבסיס לתמיכה באסד, כפי שהבנתי, זה שבסוריה תחת שלטונו לדת לא היה שום משמעות. קרי, לא היה הבדל אם היית מוסלמי, נוצרי או דרוזי. הוא הצליח לייצר גאווה לאומית שמקורה לא דתי.
מדובר סטודנטים שלמדו בירדן או ברופאים שלמדו בדמשק, כך שהייתה להם נקודת יחוס.

ישן 23-07-2012, 06:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
סוריה נחשבת כ"מבצר הערביות" - הליבה של הלאומיות הערבית המפוברקת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "בגליל מערבי, וכן. האמת שככלל..."

מסיבה זו ערבים (וערבופילים) יגלו כלפי סוריה יכולת גדולה מן הרגיל להתבזות בהסברים מתפתלים המצדיקים אותה.

מעבר לכך האזרחים בסוריה, כאנשים, נחשבים בעולם הערבי כאנשים חרוצים, ישרים, חביבים, מוכשרים וכו'. זאת בניגוד לתושבי מדינות המפרץ (פרט לבחרייןנים) והסעודים ששנואים מאוד על הערבי הממוצע שתפגוש בישראל, ירדן, לבנון וכו'.

ואגב: במידה רבה מאוד בני השיח שלך צדקו. הטבח המתמשך הקרוי בפי רפי השכל מהמערב "האביב הערבי" (רק לפני כמה ימים ראיתי בעיה"ק גרפיטי טרי ובו כתוב "צמק חברתי-יחד נפיל את השלטון כמו במצריים") הוא סוג של מזימה של חוגים בעולם המוסלמי - גם אם לא מתואמת מספיק בכדי להקרא "מזימת על". לכל אורך הדרך היה מדובר על מניפולציה שקופה - שהמערב נפל בה בפח (אני מניח שאני לא היחיד ששם לב שבכלי תקשורת , כמו רוטר.נט אפילו, כל נפיחה של איזה "מורד" באיזו עיירה בסוריה, מדווחת כמינימום הכרזת עצמאות של מחוז שלם בסוריה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר