לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2012, 10:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ככל שאתה מתבגר, הסכומים שאתה מוציא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה סכום הכסף הגדול ביותר שהוצאתם על משהו?"

ולכן איפושהו זו שאלה שהתשובה עליה תלויית גיל. בכל מקרה טרם השלב שבו משלמים על דברים גדולים במהותם, ובלי המון בחירה (חתונה, דירה, סדרת טיפולי שיניים יקרים של החלפת ותיקון כל הסתימות וטיפולי השורש הגרועים שעשו לך בגיל העזרה) היו לי פעמיים הוצאות גדולות, די זהות במימדים למיטב זכרוני:

הוצאתי 25 אלף ש"ח על חבר מהצבא שההורים המושבניקים שלו פשטו רגל, שתו לו את כל הכסף, החסכונות והוא נכנס לאפאטיות ומין חוסר אמונה בעתיד. לא היה לו כסף ללימודים (הנדסה בב"ש) ונתתי לו 3 המחאות, לשלושה תאריכים שנה אחרי שנה, לכסות שכר לימוד. זה היה אחרי שהרווחתי בבת אחת סכום נחמד בבורסה. זו הייתה מתנה והבהרתי זאת מראש.

הוצאתי מעל עשרים אלף ש"ח על חופשת קיץ ארוכה מאוד באנגליה עם איזו בחורה שמאוד אהבתי. עשינו 6 שבועות טיול תעלות+עוד שבועיים חופשת הייקינג בסנואודוניה שבצפון ווילס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2012, 14:40
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי GIR שמתחילה ב "19 על רכב ושילמתי רק על חצי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GIR
חוץ מיזה אני די קמצן

קמצן או חסכן? יש הבדל.

כאילו, אני לא אקנה לעצמי במכולת בקבוק קטן של קוקה קולה בתשע ש"ח וסנדוויץ' בשש עשרה שקל סתם ככה כי מתחשק לי אבל אם לא הבאתי אוכל ושתייה לעבודה אז זה משהו אחר - זה לא שאני אגרום לעצמי סבל לא הגיוני בשביל לא להוציא כסף.

אני רואה את עצמי כמישהו שבדרך כלל מתנהל עם הכסף שלו בצורה מאוד זהירה. המציאות הוכיחה לי כמה פעמים שאירועים בלתי צפויים נופלים עליך מהשמיים ללא התרעה וצריך כסף כדי להתמודד איתם. בכלל, כשיש לי כסף בצד ואני לא במינוס זה נותן לי תחושה של ביטחון.

בדייטים למשל אני די אוהב לשלם על הבחורה למרות שכל דייט ממוצע, כמו למשל לשבת במסעדה בפארק הלאומי ברמת גן, יכול בקלות להגיע לסכום כסף של חצי יום עבודה או אפילו יום שלם. שתי כוסות יין וארוחה לשניים מביאים אותך מהר לאזור ה150 ש"ח.
ישן 28-07-2012, 18:48

חתונה זה הדבר הכי קרוב של אנשים פה (במיוחד נשים)
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אין שום היגיון בלעשות חתונה..."

"לגעת בתהילה". מסיבת חתונה זה כמו חוויה שעושים לתיירים בניו יורק כשמסיעים אותם בלימו באורך 20 מטר-משהו מגוחך ולרוב פטתי, רק שבניגוד לתמונות שנותרות לך מהטיול בר מצווה-כשהצתלמת עם הפרצוף בתוך עיגול חתוך בדיקט שעליו מצוייר בילי הנער-מסיבת חתונה בישראל זו פאדיחה יקרה שאנשים עוד גאים בתיעוד שלה... אין לך מושג כמה פעמים נשים בתחום העיסוק שלי-כאלה שלא ראיתי כמה שנים-שולפות אייפון ומתחילות לדפדף לי בתמונות החתונה שלהן (שפרצה בין הפעם האחרונה שראיתי אותן ובין אותו היום). זה אחד הרגעים היותר משעממים שאני מכיר: במיוחד מאחר ולרוב מושא התמונה עומדת מולי, מה שמאפשר לי רק לשער כמה כסף, כימיקלים, בדים וסטודיו C היה צריך לשרוף בשביל להביא אותן למצב הסביר בו הן נראות בתמונה.

המהדירות עוד מתחילות בנאום בלתי קליט לחלוטין המתאר שלבי שיא בחתונה, מה שמצריך ממך יכולת לשים על אוטו' "לופ" של חיוך-הנהון הסכמה-אמירת "ואו!"-עוד חיוך דבילי.
מה שעוד מוזר זה שיש כאלה שהתגרשו בינתיים, אבל מראות את תמונות החתונה ללא קשר.
ישן 28-07-2012, 19:26

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "א. נשמח ללינק לסרטון. הוא בטח..."

א. הסרטון נעשה במסגרת תחרות שהייתה פה בפורום... קשה לי בסלולאר לחפש אבל חפשי משהו כמו "היטלר מעוצבן מזה שהוזמן לעוד חתונה"... מישהו אמר לי פעם שבאיזו כתבה שעשו באיזה עיתון על הפארודיות האלה הוא זכה כאחד הטובים... הייתי באותו זמן ממש עצבני על חתונות כי ממש לא היה לי כסף בגלל שפל מתמשך בענף.

ב. אקסטרא כסף לא פוטר מהזמנות לראות סרט, אבל כן פוטרות מזה שיתרגזו עליך. אתה נכנס לסטטוס של "לא בא לאפטרפרטי" אבל לפחות נתן צ'ק טוב" (מכיר אפילו כמה קריפס ששמו את הסכומים באקסל והוציאו סטטיסטיקות).

ג. מנקודת מבט נשית יש מקום להזמין אקס בתנאים מסויימים מאוד. לא מנקודת מבט של גבר. הבחורה ההיא (האקסית) נהגה לעשות איתי סשנים של סקסיחות לתוך הלילה ושמעה ממני מליון פעם "גבר לעולם לא יראה אותך אותו הדבר אחרי ששכבתם*"

* בהכרה מלאה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:16

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר