לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2012, 15:38
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
המוות הקל ביותר? אתה בוודאי צוחק!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "שיטה הרבה טובה להפסיק לפחד מטיסות"

המוות פחות מפחיד אותי מאשר הדרך לשם..
להתרסק מ40 אלף רגל שכוחות ג'י עצומים מופעלים על הגוף שלך זה בטח לא טיול בפארק.. לעזאזל, אני מעדיף לגמור כמו משה סילמן מאשר למות בטיסה.

קח לדוגמא את החבר'ה האלה מג'פאן אייר ליינס טיסה 123 משנת 85 שינוחו על משכבם בשלום:

חצי שעה שנראו כמו נצח בדרך למטה.. בגלל עבודה רשלנית של המהנדסים האמונים על תחזוקת המטוס, נפער חור בחלק שאחראי על דחיסת האויר שנוסעי המטוס יוכלו לנשום. עקב שינוי הלחץ הפיתאומי שהחור יצר, זנב המטוס נשבר ואיתו כל הנוזל ההידרואלי נזל החוצה ולטייסים היה כמעט אפס שליטה על המטוס. מה שקרה אח"כ, המטוס צנח מטה ומיד אחר כך נסק למעלה, ככה למשך חצי שעה. מה שקרה עקב המהירות שצבר בדרכו למטה , המטוס צבר עילוי ונסק מעלה. ככה למשך , חצי שעה נוראית שרוב הנוסעים חוו אותה בהכרה מלאה עם כוחות ג'י עצומים שפועלים עליהם כל רגע.. לסוף לאחר חצי שעה של מאבק הירואי של הטייסים, המטוס התרסק על פסגת הר ביפן. 524 איש ניספו. רק ארבעה נותרו בחיים מכיוון שישבו בזנב המטוס וגופם ספג פחות מעוצמת הפגיעה.
אחלה דרך למות, אה גל?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 02-08-2012 בשעה 15:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2012, 16:19
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "יש לך שליטה על שיכור שעובר..."

לא, אין שליטה על 100% בחיינו, אבל לפחות כשאני מאחורי ההגה אני מרגישה הרבה יותר בטוחה.
וגם, לא רק הקטע של כשל במטוס מחרפן אותי, אני לא רוצה להיות חלק מ11/9 הבא.
חוץ מזה, מכונית נעה ב120 קמ''ש מקסימום, כפול (או בחזקת? ) 2 אם נניח שזאת תאונה חזיתית עם מכונית שנעה באותה המהירות, כפול המסה ולא משנה איך נסובב או נחשב את זה עדיין זה יהיה פחות פי כמה מאנרגיית ההתנגשות של המטוס באדמה/הר.

חוץ מזה, בני אדם לא מעוצבים אבולוציונית עדיין להתמודד אפילו עם מהירות נסיעה של אוטו (בחילות ומחלות ים למיניהן שמרמזות על חוסר היכולת של המוח ושיווי המשקל להתמודד עם זה), אז להתמודד עם כוחות ג'י? לא תודה!

ישן 02-08-2012, 16:31
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
את חרדה מחוסר השליטה העקרוני
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "זה הדבר הכי נורא במטוס. אין..."

או מחוסר השליטה כשברור שמשהו לא בסדר?

אני מודה שאני לא אוהב טיסות, גם אם טס המון (יחסית). אני אמור לטוס עם כל השבט לחו"ל, ב-5 לגים שונים, ועשיתי כל מאמץ שכמה שיותר מהם יהיו מקבילים ככל האפשר, אבל לא עם כולנו על אותו מטוס.

בכל מקרה: התיאור של ישיבה במטוס מסתחרר, והחרדה משום חוסר השליטה על המתרחש אולי באמת נוראית, אבל האנלוגיות למקומות אחרים בחיים שגויות... במטוס מסתחרר אין המון זמן (ברוב המקרים) לחשוב. לשבת בנגמ"חול (נגמ"ח אלומיניום עתיק שתלינו עליו שקי חול) בנצרים בהכנה לפשיטה משוריינת צפויה לתוך עזה - כש"סלימאן א שפי" כתבינו בעזה מדווח בשידור חי על מה מכינים לנו הערבים - זו תחושת חוסר אונים גדולה בהרבה. וזו סתם דוגמא שעולה לי לראש.

בשנות הרווקות השובבות שלי הייתי נבדק מדי פעם לHIV. הבדיקות באותו הזמן היו פחות משוכללות. אני מקבל יום אחד טלפון שמבקש ממני לסור למרפאה מחר. "אסור להגיד למה בטלפון". אני מגיע ושמה אומרים שיש לי סוג של תשובה חיובית, רק שזה מין חיובי שיש המון סיכויים שהוא שלילי ושלאיזה פרומיל מהנבדקים יש תופעה כזו... עשו עוד סדרת בדיקות לשלול את העניין, ולקח עוד כמה ימים. ביליתי משהו כמו 3 ימים בלא ממש לחיות, סתם להזין את הגוף באוויר, קצת אוכל וקצת שתיה - כדי שיתקיים.

לחילופין - קרה לי דבר מאוד דומה (טלפון "אסור לספר בוא למרפאה") אחרי בדיקת מי שפיר... על פניו תוצאה שיכול להיות שהיא כלום בריבוע או שיכול להיות שהיא אים-אמא של הגרוע. הפעם זה היה יום חמישי ב 16:00... ובאתי לשמוע מה/למה/כמה רק בראשון ב 16:00. מעשית? החרדות שאתה חוו באותם ימים מתעלות בהרבה על מה שיש לך זמן לחוות במטוס מסתחרר.

ואלו סתם מקרים שהיו טעויות. תארי לך מה עובר על אדם שמאובחנת אצלו מחלה סופנית ככה סתם באמצע החיים. ויש המון כאלה.

חרדות מפני מה עובד אליך במטוס מתרסק? רחוק מלהיות משהו שמעוגן אפילו במציאות של אימה אמיתית.
ישן 02-08-2012, 09:37
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לחרדי טיסות שכמותי כנסו"

הדוגמא שהוא נתן עם העו"ד שכיוונו לו אקדח לראש הייתה מעניינת. הוא אומר שבמהלך האירוע הבן אדם היה בתחושה מאוד קלה של חרדה (כלומר, הוא היה בשליטה) אבל בימים הבאים המצב שלו החמיר. למרות שהוא כבר לא היה במצב מסכן חיים החרדה שלו זינקה לשמיים ומנעה ממנו לתפקד כרגיל. כלומר המחשבות על מה שהיה עלול לקרות ועל התגובה של המשפחה לחדשות הרעות גורמות לגוף להגיב קשה יותר מאשר התגובה של הגוף בעיצומה של סיטואציה מסכנת חיים. זה מדהים, זה כ"כ נכון ואני לא יודע למה אף פעם לא חשבתי על זה.

הרבה פעמים אני מתיש את עצמי במחשבות על משהו שאני הולך לעבור ותמיד ההתמודדות עם הסיטואציה עצמה הרבה יותר קלה מאשר ההתמודדות עם המחשבות הרעות שקודמות להתמודדות. למעשה אני סתם מכניס את עצמי לתחושה של מחנק וחרדה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:42

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר