לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2012, 09:39
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ויקטור מהדואר, ששון עמילמכס, שימ-עון מהבנק, ונאג'י ממסכנסה.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כל מה שקשור בגביית כספים"

נכנסו למסעדת אנטבה באור-יהודה

מי קיבל את העמבה ראשון?

נ.ב

אני חייב לומר שאי שם במשרד ממשלתי בתוך ארכיון מהביל של תיקיות חומות דחוס שכזה היה פעם פקיד רישוי מיתולוגי ונטול מחשב שיצא לו שם של מוציא נשמות עד הנפקת תעודה כלשהי. חברים שלי שעברו דרכו מרטו שערות והגישו אין ספור טפסים שלא ניתנים להשגה עם קופי שחור כחול כזה שלא עובד בשביל לצלוח את הדלפק שלו.

כשהגעתי לבחור שהיה רגע לפני פנסיה הוא הביט בחזות החשודה שלי ועבר ישר לשאלות עיניניות. בגדד או בצרה? קובה במיה או קובה סולת? מכיר את חסקל או לא מכיר את חסקל? עניתי לשביעות רצונו. לא הסגרתי את היותי צמחוני. יומיים אח"כ הגיע אלי בדואר רשום המסמך המיוחל. אני חושב שזה היה ההשג המקצועי הגדול ביותר שלי בכל הקריירה.

סוג של אפליה מתקנת, לא?

ו... איפה שרוקי? זה הרי לא שניתחו לו את המקלדת...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2012, 09:48
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני כל החיים חי ככה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ויקטור מהדואר, ששון עמילמכס, שימ-עון מהבנק, ונאג'י ממסכנסה."

הפקידה במשרד הפנים לקחה לי את הדרכון כי נפלתי למים באיזה טיול לחו"ל ו"השחתתי רכוש מדינת ישראל"? עושים בירור קצר מודיעיני אודות ראש המחלקה. במקרה שלי גברת שוורץ, מנהלת המחלקה, הייתה דתיה חסודה עם שרוולים ארוכים ולא יותר מאר נ"ז שערות פוני המבצבצות תחת הכובע הבוכארי (בהתאם להנחיות המר"ן ורסאצ'ה). אמרו שהיא מקבלת בקשות למחרת בבוקר. הלכתי הביתה, חיפשתי את הכיפה הסרוגה שרחלי מבית אל נתנה לי פעם מתנה ואמרה "חברה שלי סרגה - זו לא ערביה משכם עשתה כמו הכיפות בשוק". סידרתי יפה על הקודקוד. זה הספיק. דרכון חדש הונפק, ואפילו היה מוכן תוך 4 שעות.

זה ריאל פוליטיק בסיסי לישראל. כבר יש לא מעט פקידות ממוצא אתיופי בכל מיני משרדי ממשלה. אני חושב שיגיע היום ויהיה צריך לדעת גם כמה טריקים עליהן. כי ללא ספק מהר מאוד "ראש מחלקת אישור עוזרת בית לסבא בן שמונים וחמש" בביטוח לאומי עשויה להיות אחת.

הזן היחיד של מאובני מחלקות שאי אפשר לפצח אלו ספרניות בסיפריות באקדמיה. ללא שום ספק זן עשוי ללא חת של בני אדם בלתי שבירים בעליל. אחרי שהאוייב יפרוץ את הקווים בגולן, הבקעה וסיני, העוצבות המשוריינות יתפוררו וגולני יהיו מכותרים באיזה "כיס" תמיד נוכל לגייס חטיבה של ספרניות מהאקדמיה ככוח קטלני ורענן שיפיע את האוייב במתקפת נגד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:28

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר