לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2005, 19:47
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
משבר ניהולי

אני מעלה את האשכול הזה כאן כי לא ניתן להעלות אותו בפורום סקופים וחדשות, שם אפשר להעלות ידיעות שקריות שישארו עומדות על תילן.
המתא הוריד את הפורום לזנות עם פירסום הידיעה השקרית על סוכני הביטוח והפך אותו לבית שימוש חדשותי. די מהר היה ברור שלא מדובר בפירסום אוטנתי, מדוע ניתן להשאיר את החדשה במקומה ?
האם הוא נחסם?
אני מניח שיש כאן אנשים שהשקיעו ומשקיעים כסף על מנת לתת לפורום הזה לרוץ, האם זה החזון שלהם עבור הפורום? כל מיני מוכי ירח שיהפכו אותו במה לפירסום שקרים ?
יש לי תחושת בטן קטנה שאולי היא מוטעית אבל היא תחושת הבטן שלי, נפח התנועה כאן, שמעולם לא היה גדול מידי, הצטמצם עוד יותר. אני מבין שלא חייבים להיות רוטר, אבל על מנת שהאתר יתפקד כפורום אמיתי ולא כפורום ספרות ושירה, צריך כאן מסה קריטית של גולשים. אני לא חושב שפירסום הודעות שקריות ללא שום תגובה או תגובה מאוחרת ביום הוא צעד בכיוון הנכון. (מעבר לחשיפת האתר לתביעות משפטיות)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2005, 20:45
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
המשבר סביב הדרעק ההוא הרבה יותר חמור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הרואה את הנולד שמתחילה ב "משבר ניהולי"

שורץ כאן גורם מסוכן שמפיץ את השנאה שלו באין מפריע, ונדמה שרק מתי מעט מודאגים מכך. לדעתי, אסור למהר ולחסום גולשים, גם אם הם עוברים קצת על חוקי הפורום. אפילו למופרעים ולטיפשים יש זכות מלאה להביע את דעתם. אבל מה שהמדתא הדגנרט עושה, זה חד וחלק לעורר ריב ומדון. הוא מפיץ את תורת השנאה שלו בלי חשבון אבל לא נחסם מטעמים טכניים, משום שהוא מצליח להלך על הגבול הדק שבין הלגיטימי לשאינו.

בואו ניקח לדוגמא את החתימה שהיתה לו: "שמאלנות היא מצב נפשי" (או משהו בסגנון). אולי אנשי השמאל הקיצוני כמו אילן פפה ונועם חומסקי אכן סובלים מבעיה נפשית כלשהי. אני לא יודע ואין לי הכלים לדעת. אבל לאפשר הסתה כזו נגד ציבור שלם? ומה עם האובססיה שלו נגד הקיבוצים? יש פה עוד מישהו בפורום שמכתים ציבור שלם על סמך מקרים בודדים? יש לו בעיה עם השמאל או הקיבוצים? שיכתוב על כך בפורום אקטואליה. אבל יש גבול גם לחופש הביטוי, ולא ניתן לסבול מינון יתר של שנאה.

לסיכום, אני לא חושב שצריך לחפש בנרות סיבה רשמית להעיף אותו מפה. אין לכך טעם משום שיש לו מומחיות בהפצת שנאה מבלי לעבור על החוקים. אבל הפורום הוא לא מדינת חוק, ומנהליו לא צריכים ראיות. אם יש כאן חבר פורום שמלבה שנאה ומכתים את האתר כולו בזוהמה שלו, זכותו של האתר להקיא אותו מקרבו. אם הוא לא יעשה כן ידבק הקלון גם בו. אני תוהה כמה מהחברים יהיו מוכנים לסבול את הזוהמה לאורך זמן. אני יודע שסבלנותי הולכת ופוקעת.

מנהלים, הכדור בידיים שלכם.

נערך לאחרונה ע"י Spinoza בתאריך 03-05-2005 בשעה 20:49.
ישן 04-05-2005, 10:03
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
בהתאם לנסיון, השריר בפורום זה, לקיים את חוקיו הכתובים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הרואה את הנולד שמתחילה ב "משבר ניהולי"

ולאור הכלל הקובע: "•אין לפתוח אשכולות שנושאם הוא גולש אחר", אני מחויב לנעול את האשכול הנוכחי

לפני כן מספר הערות על ניהול וניהול ראוי של פורום ציבורי:
המנהלים בפורומים הללו מתנדבים למלא תפקיד זה, ועל כן אפשר להבין מצב שבו עוברות מספר שעות עד שכותב בזוי או אשכול לא ראוי זוכים לתגובה הולמת. אם עוד אנשים ראויים, למשל אנשים המחזיקים בדיעות הדומות לשלכם, יתנדבו לשמש כמנהלים - יתכן שהמצב ישתפר.
במקרה של המדתא, הוא אכן בד"כ זהיר להלך על הקו המפריד בין ראוי ופסול, ושיקול דעתם של המנהלים חייב להיות לקולא בשם חופש הביטוי.
בלי אנשים כמו המדתא חצי מכותבי הפורום (כולל כמה מהנוכחים) היו מצטיירים כמסוכנים ולא שפויים, אפשר להודות לו על סטיית התקן.
במקרה דנן מדובר במספר עבירות על חוקי הפורום, והדרך הנכונה לטפל במצב היא להתלונן בפני מנהלים ישנוניים ולקוות שחוות דעתם תהיה דומה לשלכם.
חלק לא קטן מהצדק בפורומים נעשה בלי להיראות, בעיקר על מנת שלא לתת לפרובוקטור במה נוספת אחרונה. חלק מתגובותיכם הנזעמות "עושות את יומו" של העבריין הצמא לתשומת לב מכל סוג שהוא - מעצם מהותו.

אם כבודו מעוניין לפתוח אשכול הדן בראוי ובפסול בפורום ציבורי, אנא יעשה זאת ללא התייחסות לכותב מסוים ויפתח בכך דיון ציבורי על חופש הביטוי, הגנת הציבור ומה שבאמצע.

ותודה שכתבתם
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר