לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2012, 20:06
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אושרת קוטלר בפתח כתבה על זונות אקדמאיות"ממשלת נתניהו מדרדרת נשים ממעמד הביניים לזנות"

אני מוכרח לומר שהופתעתי, אושרת קוטלר מעולם לא הייתה העיפרון הכי חד בקלמר ודי ציפיתי שעיתונאית מהזן הזה תשתתף בפסטיבל ההסתה שמתרחש כאן, אבל לבוטות כזאת , בכזה חוסר תחכום, במסגרת כתבה של חדשות 10, לא ציפיתי.

הזונה האקדמאית ממעמד הביניים הראשונה שרואיינה אמרה שהיא בעסק כבר 9 שנים. אפשר רק לדמיין מה היה קורה לעיתונאי שהיה אומר ששרון וממשלתו דחפו אותה לעסוק בזנות.

בסוף הכתבה, אומרת קוטלר שהיא רוצה להגיד כמה מילים. הייתי בטוח שתשודר כאן התנצלות, אבל קוטלר רק חזרה על דבריה ואמרה שהיא לא יכולה לסלוח לממשלה שדוחפת נשים כאלה לעסוק בזנות.
__________________________________________________ ___________________________

ושוב נתניהו משלם את המחיר על כך שהוא עושה את רצונו של השמאל. אפשר היה לגבות את מלוא התשלומים מערוץ 10 ובזמן, ולשקם איתם זונות ממעמד הביניים. וזו לא הדוגמא היחידה שיש לי לכניעה של נתניהו לתכתיבים של שמאל קיצוני שבסוף הוא משלם עליה בריבית דריבית, החטא ועונשו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2012, 20:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה נשאר לצפות מרפי השכל ההיסטריים המכונים "עיתונות עברית"?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אושרת קוטלר בפתח כתבה על זונות אקדמאיות"ממשלת נתניהו מדרדרת נשים ממעמד הביניים לזנות""

כותבי פמפלטים סטייל איליה אהרנבוג, רק שבניגוד לו להם אין מלחמה טוטאלית לנצח.

זה לא משנה האם יהיה מדובר על אקדמאיות שירדו לזנות, זונות שיורדות לאקדמאים או העיתונות העברית שירדה לזנות: "ביבי אשם" זו הרצועה בתקליט של העיתונאי העברי שאליה המחט קופצת מחדש בכל פעם שהיא עוברת על אחת מהשריטות הרבות שלו. למען האמת "ביבי אשם" כקריאת רקע בכל כתבת תחקיר שהיא, צפוי בדיוק כמו ה"אללה ואכבר" ברקע של כל סרטון לחימה מסוריה... ובשני המקרים מדובר על לוחמים פנאטיים מסטולים מאידאולוגיה קיצונית טוטאליטרית.

בכל מקרה אולי נתנחם בכך שלאור המצב העגום, מבחינה כלכלית, אליו הגיע העיתונות העברית תודות לשנים של התנהלות מקצועית כושלת, נפוטיזם ובעיקר אבדן לגיטימציה: אולי הכתבה הבאה תהיה על עיתונאיות שירדו לזנות, ולא אקדמאיות. אני מניח גם שה"התדרדרות" פה תהיה הרבה פחות דרמטית מאחר והסטנדרטים המקצועיים, אפעס, לא רחוקים זה מזה...
ישן 11-08-2012, 22:22
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
פוסט מצויין גל"ש
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מה נשאר לצפות מרפי השכל ההיסטריים המכונים "עיתונות עברית"?"

אני לא נוהג לעצור וספציפית לציין התרשמות שלי מתגובות של אחרים בד"כ (ולא שאתה לא נוהג לכתוב פוסטים מצויינים בד"כ) - אבל במקרה להלן אני חייב לחרוג ממנהגי - פוסט חד כתער, ואני מתכוון לזה באמת וברצינות גמורה

בעריכה: בכדי שהתגובה שלי לא תהיה סתם טוקבק (מפרגן ככל שיהיה) - אני אוסיף ואציין שלדעתי מקצוע העיתונות הישראלית הפך ללא שונה בהרבה מזנות, וכמו בזנות - יש כאלה שקוראים לזה "שירותי ליווי" ומקבלים על זה בוכטות של כסף, ויש כאלה שעושים את זה בשביל גרושים (ויש מעטי מעט שהם באמת עיתונאים - כן, גם משמאל).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 11-08-2012 בשעה 22:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר