לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2012, 01:19
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
מבולבל אני לא מצליח להירדם!

השעה כבר אחרי 02:00 לפנות בוקר וזה לא קורה! לא מצליח להחליק לתוך מצב שינה. כל מיני מחשבות מטרידות רצות לי בראש ואני רק רוצה להצליח להירדם

מעניין איך ראש הממשלה מצליח להירדם בלילות. כאילו, אם היו לי את הדאגות שלו בטח הייתי קורס מרוב חוסר שינה.

בא לי ללכת לאקסית שלי ולעשות לה מסאג' בכפות רגליים. אני לא יכול להסביר את זה. פתאום זה עלה לי לראש וזהו. אתם בחיים שלכם לא ראיתם כפות רגליים מושלמות כאלה. הכל כ"כ סימטרי וקטן וחמוד. אמרתי לה שהיא יכולה להתפטר מהעבודות שלה ולעשות פרסומות לכפכפים או משהו. אין דברים כאלה.

אני צריך ללכת מחר בבוקר לבנק כדי להעמיד בטחונות לטובת קרובת משפחה שאני לא יכול לסבול אותה כדי שהיא תוכל לקבל הלוואה מהבנק. אני עושה את זה כי קרוב משפחה אחר ביקש ממני. לא הייתי מזיל דמעה אילו היא הייתה מתפגרת. GOD, אני כ"כ לא יכול לסבול אותה...

ומה יהיה עם העתיד שלי? אה? אין לי מקצוע ביד, אין לי תואר, אין לי כלום. אני סתם חי על החסכונות שלי מאז שהתפטרתי. לא בא לי לעשות כלום. אין לי שום פאקינג שאיפה. כלום. כאילו, תנו לי לזכות בלוטו (שאגב, אני לא ממלא) ב10 מיליון שקלים ואני אבלה את שארית החיים שלי ברביצה מול הטלוויזיה בכיף. בכיף!!!

אני גם לא מבין למה אנשי מקצוע לא מסוגלים לרשום הצעת מחיר נורמלית. אני צריך לעשות איזה שיפוץ יסודי באיזה מקום וכל מה שאני רוצה זו הצעת מחיר מלאה ומקיפה אבל כל הזמן אני נתקל בחנטרישים שנותנים לי הצעות עם חורים ואני יודע לאן זה יוביל. חריגות! חריגות מטורפות!! זה בלתי אפשרי להרים פרויקט בצורה מסודרת. זה לא יאמן שיש קבלנים שמרשים לעצמם לרשום הצעת מחיר עם חוסרים שמתפרסת על פני (בקושי) חצי עמוד ואז לרשום למטה "סך הכל 200,000 ש"ח". איפה הפירוט?!?! למה אני אמור לסמוך עליך שיהיה בסדר?!?!?

אני רוצה לישון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר