לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2012, 14:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
הישראלי המכוער

YNET פרסם טקסט של בחור שעובד בבריכת שחייה. הוא מתאר שם כמה מגעיל עם ישראל.

"בשבת שעברה נתקלתי במקרה שפשוט גרם לי לתהות עד כמה חזירים יכולים להיות אנשים: עובר בחור אחד, אולי בן 30 וקצת, ואומר לאשתו בהפגנתיות "יאללה, שילמתי 50 שקל כניסה, בואי תראי איך אני דופק אותם". לא עוברת שנייה והוא קורא לי: "שומע, תביא לי עשר קטשופ וחמש כוסות", כמובן הוא גם מנסה להסביר לי את הבקשה באמצעות תנועות ידיים. אני מביא לו כמה שקיות קטשופ וכמה כוסות שהיו בהישג יד ואז הוא עובר ללשון ציווי "עוד קטשופ!" שאלתי אותו אם גם כשהוא נכנס למסעדה הוא בא עם אוכל מהבית ולוקח להם את הרטבים. הוא גיחך, הסתובב והלך"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4269792,00.html

זה ממשיך וממשיך.
הקטע זה שהדברים פורסמו היום וכבר קיבל יותר מ600 טוקבקים כשהרבה מהמגיבים מפספסים לחלוטין את הפואנטה. כאילו, יש אנשים שקוראים את הטקסט הזה ומה שיש להם לומר זה שבגלל שהמחירים בבריכה גבוהים (כניסה ואוכל) אז מגיע להם! מותר להתעלל בעובדים... מותר ללכלך... מגיע להם!

יצא לי לפגוש את עם ישראל כשעבדתי בחנות. הם נכנסים פנימה עם סיגריה, הם עוקפים אנשים שמחכים בתור, הם מדברים אליך כאילו הם קנו אותך ביחד עם המוצר וכו'. חשבתי שהם פשוט לא מודעים לזה שהם דפוקים כי אף אחד לא מספר להם והינה מישהו ניסח את הדברים בכתב, מספר להם שהם חומר אנושי בעייתי והם לא קולטים שצריך לשנות את הגישה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2012, 15:18
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "לפעמים צריך להיות חכם ולא..."

פעם אחת קרה לי שלקוח חוזר ממוצא מזרחי טרטר אותי שוב ושוב ויום אחד החלטתי שזה נגמר. הסברתי לו בצורה נחושה שהדבר הזה לא יחזור על עצמו יותר ואח"כ הוא התקשר לחנות, ביקש לדבר איתי והתנצל. הייתי ככה:

גם היה לי מקרה שהודעתי למישהו שתמיד התעקש לעשן בחנות שאני לא נותן לו יותר שרות. הוא הפסיק לעשן בחנות (למרות שסיפרו לי שכשלא הייתי מגיע לעבודה אז הוא כן היה מעשן שם).

היה לי גם מקרה שלקוח ניגש אלי וקילל אותי סתם ככה כי התחשק לו. זה הסתיים בזה שהוגשה נגדי תלונה במשטרה.

אבל........ בדר"כ עדיף לא להיכנס לחיכוכים. בבגדול חיכוכים מכניסים אותי ללחץ וזה גם יכול להסתיים לא טוב כי יש אנשים שמסתובבים בעולם עם פתיל קצר.
ישן 19-08-2012, 16:42
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מעמד נמוך? ממש לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
מעמד נמוך? ממש לא נכון.
טינופת אנושית קיימת ועוד איך גם במעמד הגבוה ושם זה אפילו יותר נורא כי בגלל הכסף וההשכלה הם בטוחים לחלוטין שהם יותר טובים מכל השאר ושהכל מגיע להם.

בדיוק כך!
לפני כחצי שנה וועד בית של אחד ממגדלי היוקרה בצפון ת"א (באזור בו גר גנרל אקירוב) הזמין אותי לאיזה עבודה (רק בכדי לסבר את האוזן, כ 150 דירות, דמי וועד כ 3000 ש"ח לחודש לדירה).
המחלוקת היתה מי תהיה חברת הניהול אשר באחריותה גם חדר הכושר, המועדון והבריכה של הבניין.
בבניין מתגוררים עורכי דין ידועי שם, רואי חשבון, רופאים, סוחרים כבדים וגם....אנשי עולם תחתון.
כל מיני דיירים ניסו לקדם מישהו משלהם, רמת הטינופת שהיתה שם לא היתה מביישת אף שכונת מצוקה, צרחות קללות, איומים, מעשים מטורפים (השתינו במעליות, השמצות הדדיות, תביעות הדדיות, שרפו דלת וכו') וזה בא לא מצד העבריינים (הם היו הכי שקטים ואדישים) אלא מאותם מעונבים שחושבים שהשמש זורחת להם מה..
סיימתי את העבודה וברחתי משם, ממש לא מקנא בהם.

ישן 19-08-2012, 16:10
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הג'וחה הבהמה הוא אכן מין סוג של תת מין דומיננטי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני מחזק לגמרי. אומנם גם אצל..."

שבאמת יש לו זיקה לעדות מאוד מסויימות, אבלללל ישנם עוד כמה מיני בהמות מעצבנות יותר, גם אם אולי פחות נצפות למרחוק...

בהמה נפוצה מאוד, שביום חופש כפוי של השבוע האחרון לחופש (שבו" לרווקים שעוד לא יודעים, כל מיני נותני השירות בתחום "אחזקת/ניהול/תפעול/שעשוע" הילד, בחופשה או מוות קליני זמני) נתקלתי בכמה פרטים שלה היום באזור המזון של קניון שדווקא חביב על בני מעמד שותי מרק העוף המכובס-בהמה הקרוייה "סבתוס צבריתוס אשכנזיוטוס חושבוס המדינה על איסמא בטאבו".

הבהמה הזו מזוהה בעיקר לפי מראה גבעתרוני בלוי ושדוף, שרידי תספורת של שיער מתדלדל צבוע בלונד ולרוב מלווה בבן זוג ממין גבר סמרטוט שפעם היה מפ' בצנחנים והיום הוא מפ' מש' ("מחכה פה-מחכה שם").

מאפייני התנהגות: רטט עצבני בשפתיים, קול צורמני נרגן וחוסר סובלנות בסיסי כלפי נותני שירות-מה שבא לידי ביטוי בהפרחת הערות פוגעניות כלפיהם החל מהשניה השניה לנוכחות ליד הדלפק. הן מרושעות, קנטרניות ומעוררות בך פחות סימפטיה מאשר מקק המנסה לא לטבוע באסלה...שום דבר לא טוב להן והן בכלל מזוכיסטיות מכורות שיוצאות עם הנכדים, או עם הסמרטוט, רק בשביל לקטר ולהכעיס. סימן היכר נוסף: אם הבנות שלהן לידן-הן נראות אותו הדבר, רק מעט מפחות מקומט.

עוד סימן היכר: הן שונאות את כל נותני השירות ללא הבדל דת, עדה גיל או איכות השירות שהם מעניקים...
ישן 19-08-2012, 13:51
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "הישראלי המכוער"

לי לפני כשבוע יצא למלא מקום של מישהו באיזו חנות. הגיע איזה אדיוט, וטען שהוא "חבר של מישהו שקונה פה" בלבל ת'שכל חצי שעה על פריט די פשוט ומעפן, ואז לקח שניים כאלה, וכשהתכוון לשלם, ביקש הנחה. סתם ככה אין לי בעיה לתת הנחה, אבל היצור הזה לא בא לי טוב בעין כמו שאומרים, והתעקשתי. אין הנחות.
הדרעק הקטן התחיל להתבכיין ולספר לי למה הוא לא יקנה פה יותר, ו"וואי וואי וואי מה שהוא יעשה לי" וזה. עכשיו שתבינו, מדובר על מוצר שעולה 14₪. כאילו גם אם נניח שהייתי עושה לו הנחה, מדובר על 3~4 שקלים... הסברתי לו יפה ונחמד שזו לא העבודה שלי, ואני רק עוזר למישהו, ושאם ממש בא לו הוא יכול לחזור כשיהיה פה המוכר הקבוע ואם יתחשק לו הוא יחזיר לו 2₪.
ואז הוא פתח ת'גורה, והתחיל לספר לי מה הוא חושב עלי, ועל משפחתי ועל החנות בכלל.

ואני חושב, ראבק, גם בסופר הוא מבקש הנחה על קוטג'? למה לא בעצם?

ישן 19-08-2012, 21:41
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מילא אנשים שמתעצבנים מחיוב לא..."

בדיוק. הישראלי המכוער לקח לאחרונה קשה מדי את תודעת ה"שירות" וה"מגיע לי". היחס שלי כלפי כאלה זה אפס סובלנות. אם הוא צודק, סבבה. יקבל כל מה שהוא רוצה. אם לא, אני אוציא אותו הכי קטן שאפשר, ואני אהנה מזה. אני נהנה מזה אפילו יותר ממה שהוא חשב שהוא יהנה כשהחליט לרמות אותי במצח נחושה.

מה שמזכיר לי מקרה נוסף, גם מהזמן האחרון; הגיעה לקוחה, נראית דווקא בסדר מבחוץ. ואז הוציאה מוצר שלכאורה מכרתי לה. האריזה הייתה באמת של המוצר, אבל המוצר עצמו היה שונה, וכזה שמעולם לא מכרתי. הבהרתי לה בעדינות את טעותה, ואף נתתי לה פתח רחב לסגת, "אולי בטעות התחלף לך בבית.." אבל היא התעקשה: "אם זה לא האריזה של המוצר, אז למה מכרתם לי מוצר שלא באריזה שלו...?" כאילו WTF??? עד לאיזה שפל אדם צריך לרדת כדי לשחק עת הטימטום העצמי שלכאורה יש לו כדי להשיג משהו במרמה?
למרות זאת, אני עדיין נותן לה פתח קטן לזכותה, שאולי היא באמת מטומטמת.

ישן 19-08-2012, 22:15
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בדיוק. הישראלי המכוער לקח..."

נכנס אלי לקוח עם מוצר ואמר לי שהוא קנה את זה לפני שבועיים, שזה מקולקל והוא רוצה שאני אחליף לו את זה לחדש. המטומטם לא ידע שאצלנו שמים מדבקת אחריות קטנטונת על כל מוצר (ממש היו פותחים כל קופסה או פלסטיק בשביל זה). אז אני מסתכל על המדבקת אחריות ורשום עליה תאריך ככה וככה ושנת 2009. אני מחייך אליו בשיא האדיבות ואומר לו בנועם שהמוצר משנת 2009. הייתי נחמד אליו כדי שהוא לא ירגיש מושפל מזה שתפסתי אותו משקר. אז מה הוא אמר לי? "בסדר. זה מקולקל. תחליף לי את זה".

אני הייתי צריך לעמוד שם כמו מטומטם ולהסביר לו שלמוצרים אין אחריות לכל החיים כששנינו יודעים את זה טוב מאוד שהרי אם הוא לא ידע את זה מראש אז הוא לא היה משקר שהוא רכש את המוצר לפני שבועיים. מה חושב לעצמו מטומטם כזה? אפילו אם לא הייתה מדבקת אחריות הוא חושב שמישהו יעשה לו החלפה בלי שהוא יציג קבלה שמעידה על התאריך? הוא לא חושב שאולי המספר הסיריאלי של המוצר מופיע אצלנו במחשב? אולי יש משפחות שבהם פשוט לא מקפידים על זה שבני דודים לא יתחתנו אחד עם השני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:31

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר