לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2012, 08:08
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
סה"כ שבוע די מוצלח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי"

1. שבת האחרונה, יום הולדת לאחי, ארוחת צהריים משפחתית חגיגית במסעדת דוניה רוסה בעין הוד. הסטייקים עפו באויר.
  2. אחרי שנת ריקבון, אני שמח להכריז שחזרתי לכושר ריצה מלא - בתוך פחות משלושה חודשים הגעתי ליעד שהצבתי לי מבחינת מרחק, עכשיו אני עובד על שיפור הזמנים.
  3. הצלחתי למצוא זמן כדי לפגוש חבר טוב ויקר כמה פעמים השבוע.
  4. חברים פונים אליי כדי שאעזור להם בכל מיני עניינים בירוקרטיים (בעיות מול סלקום, חוזה שכר דירה, סיוע במציאת עבודה), והאמת שזה די מחמיא. מה גם שהעצות שלי+כמה דברים שעשיתי בנידון, ממש קידמו את ההליכים השונים.
  5. ביום שישי האחרון נסעתי לקיסריה לצלול עם החבר מסעיף 2 ועם עוד ידידה. היה סבבה לגמרי. לא כמו אילת ובטח לא כמו תאילנד, אבל היה נחמד.
  6. השבוע עבר מהר. יש פגרה עכשיו בבתי המשפט+השביתו את מערכת המיחשוב בבתי המשפט למשך שבועיים וחצי, אז העומס ירד ואנשים לוקחים חופשות, מה שמאפשר לי לצאת הביתה מוקדם יותר. את החופשה שלי אני שומר לסוף השנה.
  7. בשורות טובות בעבודה לגבי ההמשך. מסתבר שמרוצים ממני ובונים עליי להמשך (זה כולל תוספת סמכויות+הטבה בתנאים).
  8. כיל, המניה "שלי", מראה אחלה תוצאות מאז תחילת השנה, בדגש על הרבעון האחרון. מלבד העליה במחיר המניה, אתמול הודיע דירקטוריון החברה על חלוקת דיבידנים בסך 0.224 דולר לכל מניה. היות ויש לי כמה מאות מניות, אני אראה מזה כמה מאות שקלים.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 16-08-2012 בשעה 08:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2012, 18:33
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "יש כרטיסים לפולין, בסוף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור השמן
אני חושב שאם כבר טסים לפולין, צריך לטוס בחורף כדי להשלים את האווירה.

מסכימה. למסע לפולין בתיכון טסנו במרץ כשירד שם שלג, במיידנק היינו בשלג והיה מאוד קודר ואפרורי, זה הוסיף לאווירה.
והמדריך גם סיפר לנו על איזה אזור שם בשם "כיכר השושנים האדומות", שאנשים היו עומדים יחפים בשלג ו-<בספוילר, זה דיי מזעזע>
זהירות - ספויילר!

ואנחנו עמדנו שם בשלג עם 3 זוגות גרביים, טייצים, מגפיים ומה לא ובקושי יכולנו לזוז.
באושוויץ לעומת זאת, היה שמשי ודשא והכל פורח ונחמד. אחלה מקום לפיקניק, אם מתעלמים מהצריפים ותאי הגזים ההרוסים..

ישן 17-08-2012, 14:32
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

הייתי אתמול בחתונה של חבר ילדות - מכירים בערך 17 שנה, אפילו קצת יותר. בכל אופן, הגיעו לחתונה הזו עוד כמה וכמה חברי ילדות שאת רובם לא ראיתי קרוב ל13 שנה. השטותניקים של השכבה הם היו וככה גם נשארו. היה ממש מגניב להרגיש שטותניק כזה שוב, לשתות בערך 8 צ'ייסרים של וודקה וכוס אחת של וודקה רדבול, להרגיש מטופש לחלוטין ולרקוד כאילו אין מחר.

בחתונה היה הכל מהכל. האוכל היה מעולה, חילקו ים של צעצועים כאלו שעושים רעש ודולקים באורות משוגעים, היה דוכן של סוכריות גומי וחילקו ברחבה כל הזמן, היו איזה 3 כוסיות בחצאיות מיני שהסתובבו עם בקבוקים של ואן גוך ברחבה - מי יודע כמה כאלו שתיתי. חילקו ארטיקים והיה דוכן המבורגרים בצד רחבת הריקודים, למי שממש ממש רעב.

השיא של האירוע היה הופעה של אתניקס... כן, מסתבר שתמיר קלינסקי הוא איזה קרוב משפחה - אז אתניקס עלו לבמה ונתנו שאו של איזה שעה מכל טוב.

אחר כך זה היה קצת מפחיד כשחזרתי הביתה... לנסוע מנס ציונה לפתח תקווה עם התשדיר של גלגלצ על האלכוהול ברקע - גורם לך להרהר שאולי כדאי לעצור בצד ולישון עד הבוקר ועוד יותר מפחיד זה שאתה רואה כל מיני אורות כחולים בדרך ואתה תוהה אם לא מחכה לך שוטר בדיוק בסיבוב. אני בדרך כלל לא שותה ואם כן, אז אני לא נוהג...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-08-2012, 22:17
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תחנה מרכזית שת תל אביב-אך לפני עשר דקות...

נכנסתי לקומה 6 אחרי שירדתי מאוטובוס שהביא אותי מהעיר בה עבריינים הם סלבס מסתבר. מכירים את הכמה בתי מאפה שיש שם? אני רואה כמה פרצלים טעימים כאלה ושואל את המוכר "בכמה?" ונענה ב "1 בארבע וארבע בעשר". נתתי לו 3 עשיריות והתכוונתי להעמיס 12 חתיכות אבל המוכר פשוט לקח לי חזרה את השקית ומילא אותה באיזה עשרים וחמש...

עכשיו נכון שסיימתי לפני זה פגישה עסקית מאוד מוצלחת והלקוח הדרום אפריקאי אפילו הביא לי איזה בגד לילדה שללא ספק שווה איזה מאתיים דולאר...

עכשיו נכון שאכלתי אחלה אוכל וכמה דיאט קולה בבקבוקי זכוכית שאני רק יכול (איזה 4(

עכשיו נכון שבטח זה מאוד יעזור לבונוס של החגים...

אבל אבל אבל... נצחונות כאלה קטנים שבאים סתם כי הייתי נחמד לאיש במאפייה והוא היה נחמד אלי חזרה... אלו הנצחונות האמיתיים... כי ללתך לקוחות מחו"ל אני כבר די מומחה, אבל לגרום לנהג מונית לחייך בוודאות: זה מדע מאתגר מאוד...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:03

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר