לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2012, 19:02
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "יש הרבה כוסיות לא זהות..."

לא רק ע''פ חיצוניות בלבד, אבל היא מהווה חלק גדול מהיחס של האנשים כלפייך כל הזמן. בראיונות עבודה, בשדה תעופה, בבחירת פרטנרית לזוגיות, בהאם לתת לי טרמפ או לעזור לי להחליף גלגל, או האם למוכרת בא לוותר לי על שקל וחצי בקיוסק. אפילו היחס של הבנק כלפייך משתנה לפי המראה החיצוני. רושם ראשוני נוצר תוך 7 עד 60 שניות. אני רוצה לראות כמה תצליחי לספר על עצמך בזמן הזה..
אין מה לעשות אבל אי אפשר לשבת בפרטיות עם כל בן אדם במשך שעות ולהראות לו את כל הרבדים המעניינים והעמוקים שמרכיבים את אישיותך העדינה.
המראה שלנו הוא כרטיס הביקור הכי טוב שכולם משתמשים בו.
כמה פעמים קרה לך שהסתכלת על בן אדם וחשבת על עצמך שהוא "לא נראה לך"? מאיפה לך לדעת אם הוא אולי מתנדב 30 שעות בשבוע? או שהוא אבא מסור לשלושה ילדים?

נערך לאחרונה ע"י צ'יבורשקה בתאריך 17-08-2012 בשעה 19:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2012, 19:31
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "לא רק ע''פ חיצוניות בלבד, אבל..."

באמת כל הדברים האלו משנים לך?
אז כולן יקבלו הנחה של שקל וחצי בקיוסק, כולן יסמנו וי בקבלה לעבודה (ואז באמת יבדקו אם הכישורים שלך מספיקים), כולן יקבלו טרמפים, לכולן יעזרו להחליף את הגלגל וכו'........
לגבי בחירת הפרטנר - סיראסלי? את רוצה שיבחרו בך ולא את תבחרי בהם?

לי יותר מפריע שמתייחסים אלי יותר מדי טוב כי אני יפה, זה גורם לי לפקפק בכולם, לשנוא את כולם ולא להיות נחמדה לכולם.

כל היתרונות האלו שאת מדברת עליהם - לא שווים כלום, בסופו של דבר אם רוצים משהו, מקבלים אותו.

וגם, כל זה לא ממש קשור לעובדה שיפריע לך אם יהיו יותר בחורות יפות בעולם, זה באמת לא אמור להפריע..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-08-2012, 20:22
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "באמת כל הדברים האלו משנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
באמת כל הדברים האלו משנים לך?
אז כולן יקבלו הנחה של שקל וחצי בקיוסק, כולן יסמנו וי בקבלה לעבודה (ואז באמת יבדקו אם הכישורים שלך מספיקים), כולן יקבלו טרמפים, לכולן יעזרו להחליף את הגלגל וכו'........
לגבי בחירת הפרטנר - סיראסלי? את רוצה שיבחרו בך ולא את תבחרי בהם?

כל הדברים האלה לא באמת משנים לי אישית, אבל לרוב האנשים האחרים כן משנים, מה לעשות, בחורות נאות מקבלות יותר הטבות בחייהן.
לגבי בחירת פרטנר אני מתכוונת יותר לדייט ראשון, שחוץ מהכימיה והקליק אני מניחה שמראה חיצוני זה גם שיקול (תכלס אישית לא יודעת, אף פעם לא הייתי בדייט עם אדם שאני לא מכירה..)
בכללי אני מאמינה בשני בני הזוג שבוחרים אחד את השניה.
תגידי לי אם אני טועה, אבל כשבחור כלשהו מעיף עלייך שורת "תגידי אבא שלך גנן?" אם הוא יהיה חתיך הורס יהיו לו יותר סיכויים לקבל את המספר שלך.

לי יותר מפריע שמתייחסים אלי יותר מדי טוב כי אני יפה, זה גורם לי לפקפק בכולם, לשנוא את כולם ולא להיות נחמדה לכולם.
כל היתרונות האלו שאת מדברת עליהם - לא שווים כלום, בסופו של דבר אם רוצים משהו, מקבלים אותו.
וגם, כל זה לא ממש קשור לעובדה שיפריע לך אם יהיו יותר בחורות יפות בעולם, זה באמת לא אמור להפריע..

לא אכחיש, אני בעלת דימוי עצמי נמוך עם נטיה להשוות את עצמי לבחורות אחרות...

ישן 17-08-2012, 20:57
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "[QUOTE=RedBlossom]באמת כל..."

ציטוט:
תגידי לי אם אני טועה, אבל כשבחור כלשהו מעיף עלייך שורת "תגידי אבא שלך גנן?" אם הוא יהיה חתיך הורס יהיו לו יותר סיכויים לקבל את המספר שלך.

לא ממש, יש לי בעיה עם בחורים שנראים יותר מדי טוב, אני לא כל כך יודעת להסביר את זה, אבל אני אעדיף בחור שנראה טוב אבל לא מושלם דוגמן כזה..
אני לא אתן את המספר שלי גם לאף בחור שמתחיל איתי בצורה כזו, או ברחוב.. כל ההתחלות לפי מראה חיצוני די מעצבנות אותי..
אני אעדיף להכיר גבר באיזשהו מעגל חברתי שלי, ולא ברחוב..

לגבי הדימוי עצמי - חבל, אין לך שום פרמטר שצריך להעיד על דימוי עצמי נמוך ולכן גם אין לך צורך לנסות להשוות את עצמך לאחרות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-08-2012, 22:00
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "בעולם מושלם"

בשר אדום הוא זול ולא מזיק בריאותית יותר מאשר עוף

אין מחלות מין

נשים מכירות בכך שהרצון של גבר לשכב עם נשים אחרות זה כמו לנסוע 115 קמ"ש בכביש 6 (לא חוקי, אבל לא אוכפים על זה ולא שוללים רשיון ובכל מקרה מה שחשוב שתשלם אגרה לבעלת הבית בסוף)

סוחרי סמים קשים, סרסורים ואנסים מאותרים בידי מכונה עם תבונה עילאית בסגנון רובוקופ ואותה מכונה גם לוכדת אותם ומשמידה אותם ביריה בודדת לראש.

כל המוסלמים ממירים דת לבודהיזם

ערסים מאולצים לעבור קורס נהיגה מונעת פעם בשבועיים

מסיבות חתונה ב"גני הפיקוס הכרכורי" מוצאות מחוץ לחוק. שמלות כלה בסגנון עוגת חתונה מוצאות מחוץ לחוק (או לפחות עוברות להמכר היכן שראוי: בטויז אר אס).

בין כפר חבד לטרמינל 3 נבנה מחלף גישה לנמל. חסל סדר נסיעה מת"א כמעט עד לטרון רק בשביל לנסוע חזרה במקביל עשר דקות...

עוד 6 תאי שירותים בכל מטוס

תבשיל כפרי של טבעול ב 15 ש"ח לחבילה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:24

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר