לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2012, 08:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גל"צ: מופז דורש מנתניהו לדון עימו בפרטים מסווגים [ועושה זאת דרך כלי תקשורת...]

http://glz.co.il/NewsArticle.aspx?NewsId=111465

"מופז שיגר מכתב דחוף לרה"מ נתניהו בדרישה שייפגש איתו כדי לדון בכוונותיו בנוגע לאיראן. במכתב דורש מופז פירוט בדבר מלאי הציוד בתחומים רבים וביניהם רפואת חירום, מטבע חוץ, עורף נמלי וניהול המלאים האסטרטגיים של המדינה. העתקים נשלחו ליועמ"ש, לשר הביטחון וליו"ר ועדת החוץ והביטחון"

פעם שאלתי את עצמי איך האיש הזה נהיה שר בטחון, אח"כ שאלתי את עצמי איך נהיה רמטכ"ל, אלוף וכן הלאה. היום אני שואל את עצמי - איך לכל הרוחות הוא נעשה פוליטיקאי? אם כבר נגזר על ראשי קדימה שימונו ע"י חבורת מוזס-שומפלבי האם זה אומר שהם גם חייבים להאמין למה שהחבורה הזו כותבת עליהם?
מה השלב הבא בקריירה של מופז, מאמרי מערכת ב'דבקה'? שביתת רעב מול בית רוה"מ עד שיתנו להתחלף עם ביבי שגר בפנים? יש לי הרגשה שעשרים ח"כים שהיו מרוצים לפני 3 חודשים מכך שבמהלך של ריאל פוליטיק שריין להם ג'וב לשנה וחצי נוספות - מחפשים אותו בקילשונים לאור השלכות התנהלותו הנוכחית על תעסוקתם העתידית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2012, 09:27
  גזוז גזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.07
דיון מופקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "גל"צ: מופז דורש מנתניהו לדון עימו בפרטים מסווגים [ועושה זאת דרך כלי תקשורת...]"

אני לא יכול להחשד, גם בטעות, כתומך בנתניהו. עם זאת, אני מאמין ששאלת התקיפה באירן רחוקה שנות אור מסוגייות של ימין ושמאל. נדמה שהחבר מופז מנסה לשקם את המעמד ההרוס שלו ושל מפלגתו באמצעות תקיפה של נתניהו בכל מחיר, והדבר חורה במיוחד כשמדובר בנושא הזה. העובדה שמוצמד לך תואר של ראש האופוזיציה לא אומרת שאתה צריך להשתלח בכל תחום בראש הממשלה ובוודאי שלא בראש חוצות. נהפוך הוא, מראש האופוזיציה נדרשת גם ממלכתיות. אני רואה הבדל גדול בהתנהגות של מופז ושל יחימוביץ' בעת הזו. אם באמת הנושא כל כך אינטימי והרה גורל - מדוע מופז מפרסם בראש חוצות את דעתו, את מכתבו לראש הממשלה ואת המידע שהוא דורש ממנו, ועל ידי כך פוגע ביכולת הביצוע של ממשלת ישראל בתחום?
דרך אגב, הפתיע אותי מאד לשמוע את האדון מופז שטוען שאין זה מידתי לתקוף באירן מאחר והדבר יביא לדחיה של שנה מקסימום בתכנית הגרעינית בעוד המחיר שהמדינה תשלם יהיה גבוה... דוקא מאחד ששילם מחירים גבוהים מאד בשביל דחייה של שנה בבחירות הייתי מצפה שלפחות יהיה עקבי. הרי גם הוא מאמין שהוא יצליח לשנות סדרי עולם בשנה אחת ולהרים את המפלגה שלו מהקרשים...

נערך לאחרונה ע"י גזוז בתאריך 20-08-2012 בשעה 09:30.
ישן 20-08-2012, 09:43
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הימור שלי: ביקש וקיבל. האיש הרי היה חלק מהקבינט הבטחוני וזה היה הנושא המרכזי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "למה לא ביקש את כל המידע הזה בזמן שהיה בקואליציה (90 יום)?"

ואם לא למד את הנושא ב90 ימי חברות בקבינט הבטחוני זה מעיד אך ורק על חוסר הרצינות שלו.

יתכן כמובן שהוא ביקש, קיבל, למד - אבל לא הבין. ואין כמו הפוליטיקה הישראלית כדי לאפשר מועד ב' לעצלנים.

נ.ב

למרות הזלזול המופגן שלי בו הרי שאני לא באמת סבור שהוא עושה את טעויותיו מתוך טיפשות. אדם לא נהיה לרמטכ"ל ומנהל תקציבים של מיליארדים מתוך 'טיפשות'. הוא עושה את טעויותיו מתוך חטא היוהרה. עמדת ראש המפלגה המועדפת על התקשורת [או שהייתה מועדפת...] היא כנראה עמדה שמשקרת את הציבור ומשכרת את האדם. הוא לא רואה לנגד עיניו מאומה מלבד הסכוי התאורטי שלו להיות רוה"מ [כמו הסכוי שלי לנהל את פינת התוכנה בפורום 'הגדה השמאלית'] - ומעמדו האישי הוא המנוע המוביל בכל מעשיו. לעצמו הוא מן הסתם מסביר זאת בתרוץ של 'כשאוחז במושכות אעשה את הדברים הנכונים' ולעיתים למרבה הצער בריאל-פוליטיק זו גם מחשבה הגיונית. הכל ענין של מינון ומופז מצוי במינון יתר קיצוני...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר