לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2012, 23:12
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
רופאה ב-"איכילוב" נדבקה בשחפת מאזרח זר; חשש להידבקות עוד 11 אנשי צוות

באיכילוב מאמינים כי העובדה שאנשי הצוות הרפואי נדבקו במחלה - שהייתה נדירה ביותר בישראל עד
להגעתם של המסתננים מאפריקה
, מהווה צידוק להמלצתו של מנהל בית החולים, פרופ' גבי ברבש, אשר
הורה לבודד פליטים ומסתננים מאפריקה עם כניסתם לבית החולים ולבצע להם צילום חזה כדי לשלול את לשחפת.

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-307684-00.html

ולהזכיר, לפני כחודש וחצי שמענו על ארגוני זכויות אדם נאורים ושוחרי צדק, ששלחו מכתב מעו"ד למנהל
ביה"ח "איכילוב", פרופ' גבי ברבש, על החלטתו להעביר אזרחים זרים למחלקות מבודדות על מנת שלא
לסכן את החולים ואת אנשי צוות ביה"ח.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...630#post4261136

פשוט מחדל על מחדל על מחדל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2012, 22:18
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אם התחילה מגיפה,אז בוודאי שהמחלה איננה מודברת...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ואם בגלל שאותן מחלות הודברו..."

יכול להיות שהיא הודברה כמעט לגמרי בעבר, אבל ברגע שחזרה בהיקף של מגיפה אזי בוודאי שאין לדבר על מחלה "מודברת". שמע, הדבר הוא דוגמא למחלה מודברת לחלוטין. למיטב ידיעתי הפתוגנים קיימים רק במעבדות מאובטחות. צרעת היא גם כן מחלה שלדעתי לא קיימת כלל ברוב המדינות. שחפת היא לצערי סיפור אחר. ובמדינות מהגרים ומטיילים בוודאי שקשה להדבירה לחלוטין. קח אותי לדוגמא. איך לעזאזל נחשפתי לשחפת? סביר להניח שזה קרה בטיול במזרח או אולי בעבודה. אבל זה קרה. ושמע, ששלחו אותי לצילום ריאות היו איתי די הרבה אנשים בתור. ויש לציין שאף אחד מהם לא ניראה כהה מספיק בשביל להיות אפריקאי.
ישן 22-08-2012, 22:14
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מבולבל אני לא כל כך מכיר את המערכות הישנות, ולא מסיבה מחמיאה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם אתה 'בא בימים' אז אני 'אבד עליו הכלח'..."

פשוט סירבתי להתעסק עם מחשבים עד גיל מאוחר יחסית. בשנה ב' באוניברסיטה הייתי צריך לבקש משכני המזועזע בחדר המחשבים של הפקולטה שילמד אותי איך להדליק את המחשב ואיך אחרי זה להגיע למעבד התמלילים ולאינטרנט...אבל עד סוף אותה שנה כבר למדתי מספיק כדי לנקום בדור הבא של הבורים. כשמישהי בחדר המחשבים נופפה בפני עם דיסקט ושאלה אם אני יכול לוודא שהקובץ שלה נישמר, בחנתי אותו מול מנורת החדר לכמה שניות וקבעתי שהיא שמרה בערך 80 אחוז מהקובץ...אחר כך מיהרתי להרגיעה שכן היא גילתה סימנים מוקדמים של שבץ. סוג של מתיחות שהיום אפילו בגן ילדים כבר אי אפשר לעשות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר