לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2012, 06:47
  ilanb ilanb אינו מחובר  
אילן בן-נון. מומחה לקליעה וצליפה, מדריך ירי בכיר ומאמן קליעה ספורטיבית

חבר מתאריך: 17.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dror227 שמתחילה ב "בתי ספר מטיילים בשביל ישראל"

את כל טיולי עשיתי בשבילי ישראל (המושג "שביל ישראל"עוד לא היה קיים) ולנתי בלינות שטח.
כך גם ילדיי כולם שאת כולם לוויתי בטיולים השנתיים ובפעילות הקיץ כחובש ומלווה בנשק.
אי אז ב1998 שנה לאחר שהוקמה מנהלת טיולים, קם מי שקם הוציא את האצבע לרוח וקבע גילאים למסלולים שונים בארץ והטיל איסורים והגבלות, שלחלקם יש מקום ורובם "כיסוי תחת".
כיוון שהייתי רכז מפעלים וטיולים של תנועת נוער - מטיילת. העזתי להציע למר נעמן לדרג את קבוצות המטיילים ולפיכך לאפשר חריגה מההגבלות. כמובן שנבעטתי מכל המדרגות. אולם בדבר אחד לא ויתרתי - היה זה מפעל מסורתי שכלל ניקוי חופים וטיול בנחלי הגולן. נהלנו מאבק ובמקביל ערכנו כל מיני קומבינות. (לדוגמא פעילות תנועתית מ עד ואח"כ טיול פרטי - כשההורים חתמו שהם מאשרים לילדים לעבור ישר מפעילות התנועה לטיול פרטי שלא דרך הבית ) עד שהגיעה לימור לבנת ויצרה נוהל מיוחד לגופים מיטיבי לכת חוגי סיור קק"ל ועוד - וכמובן גם ה"משולב" של המחנות העולים.
נראה לי שטוב יעשה שר החינוך החדש אם יפריד בין סוגי המטיילים ויעודד את בתי הספר מיטיבי הלכת ולמעלה מכך את אלו שידעו לשלב חריגים בתוכם.

לא כל מה שאני יכול לכתוב, אני רוצה לכתוב.

נערך לאחרונה ע"י ilanb בתאריך 01-09-2012 בשעה 06:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר