לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2012, 16:43
  משתמשת נקבה יונה100 יונה100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
הי אורן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orenp1 שמתחילה ב "ערך רצועת הביטחון בויקיפדיה באנגלית"

ממש הצחקת אותי עם מספר החברים ב"ארבע אמהות" שציינת שם.
זה מזכיר לי איזו ישיבה שהשתתפתי בה עם התנועה שהקים יוסי ביילין. שלמה להט (צ'יץ) התעקש שנערוך "הפגנה גדולה" בתל-אביב וכשהוא שאל אותי כמה אנשים נוכל להביא, עניתי לו שאם אחד יהיה חולה, נהיה 3.
הרי היום כבר מותר לגלות שהיינו גרעין קשה של לא יותר מ-20 (ביום מוצלח במיוחד) ועוד כמה עשרות שהצטרפו במהלך השנים ועזבו ברגע שהבנים הפרטיים יצאו מלבנון, או השתחררו.

בנוסף, התנועה לא קמה בעקבות מכתב לנתניהו, אלא בעקבות כתבה של ערן שחר בעתון "הקיבוץ". קדם לזה מכתב של אותן ארבע אמהות לפורום "כוכב יאיר" של ביילין, גדעון עזרא, מיקי איתן ואחרים.
אופס... כעת שמתי לב שלא אתה כתבת את הערך שקראתי. סליחה (-:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2012, 16:25
  משתמשת נקבה יונה100 יונה100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
היי מרקויס
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "יונה שלום, היום ממרחק של 12..."

יש כאן אשכול ישן שמכיל כשבוע של דיונים מרתוניים בנושא הזה, כדאי להעיף בו מבט כי כל השאלות והתשובות מופיעות בו.
כמובן שהיה נכון מאד לצאת מלבנון. נדמה לי שהיום כבר כמעט שלא נותרו רבים שטוענים אחרת. אני מניחה שאתה מבין כמוני שעל דרך היציאה עצמה לא היתה לנו שום השפעה, כך שגם לא רלוונטי אם אני חושבת שהיתה מבישה או לא.
כמסקנות מאוחרות, אני יכולה רק להצטער אם נשמענו (גם אם רק באמצעות הבנית מציאות של התקשורת), כעדת אמהות היסטריות, למרות שאני משוכנעת שכל מי שקרא את אותו אשכול מלפני כשנה, מבין שלא זו היתה המציאות ולא אלה היו הטענות.
טיעונים מדיניים-ביטחוניים שמתבססים על "הילדים שלנו", או בוורסיה החדשה שלהם "הילד של כולנו", מקוממים אותי ביותר היום, בדיוק כמו אז.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:38

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר