לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2012, 13:56
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
אני לדודי ודודי לי - חודש הסליחות

חודש אלול הגיע, חודש הסליחות. זו ההזדמנות לבקש קצת סליחה:

- לשימי שמסמל בשבילי את האדם הסובלני ביותר, על זה שאני מעצבן אותו לפעמים.
- לטלי (RedBlossom) שלרוב היא ממש חמודה - על דברים שאמרתי בשבוע האחרון ולא התכוונתי אליהם ובכלל.
- לאורי, שאני תמיד לומד ממנו משהו - על זה שאני תמיד נכנס איתו לויכוח על הדברים הכי קטנים.
- ללינוקסבוט, שהוא באמת אחלה בחור - על זה שאני צוחק לפעמים על הרכב שלו.
- לטימון, שהוא התמים הכי רציני שאני מכיר - על זה שאני מסתלבט עליו לפעמים.
- לרוג, שהוא בחור על הכיפאק - על זה ששמתי את התמונה שלו כשומר מסך והוא קצת כועס עלי מאז.
- לאלכס, שלמרות התדמית הוא בחור עם לב טוב - על זה שאני קצת מסתלבט עליו לפעמים.
- לדורון (Humbug), שהיה לי לחבר תקופה כה ארוכה - אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.
- לשי.שי, המתוקה של הפורום - שבטח נעלבה ממני לא פעם.
- לעמית, החמוד של הפורום - שבטוח לא נעלב ממני אף פעם, אבל אני בכל זאת מרגיש שאני חייב לו סליחה.
- לסלבה, שמשעשע אותי בכל פעם מחדש - על זה שאני מסתלבט על באר שבע והקעקוע שלו.

וגם לשרוקי, סאם, רומק, מתושלח, Au79, שוקט, מירי, אלינור, אלעד, שובי, ארז, אביעד, רועי, ישראלה, לוקלוק, ובכלל, לכל מי שרבתי איתו וכועס עלי בשנה האחרונה

חלקכם בטח לא יסלח לי, אבל אני מקווה שלא תשאר טינה - גם אם הסליחה לא תתקבל.

חודש טוב לכולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2012, 15:31
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
בשנה האחרונה? אבל נרשמת רק אתמול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "אני לדודי ודודי לי - חודש הסליחות"

אתה בטוח שאני צריך להיות ברשימה?
בכ"א אזרום איתך
סליחה מהברווז על החשבונות האישיים שניהלתי בפורומים שמנהל למרות שביקש ממני שלא
סליחה מדורון (NVJ) אם פגעתי בו באיזו צורה על דברים שהטחתי באחיו ושעליהם אני לא מצטער
סליחה מחן,שימי ודורון שספגו ממני באופן עקיף עלבונות שלא הגיעו להם
סליחה מאורי וטלי על הדברים שרשמתי עליהם פה. על חלק נכבד מהתוכן אני לא מצטער ועומד במילותיי,על המקום בו הדברים נכתבו אני מצטער. זה היה אמור להעשות בת"ד ולא פומבית
סליחה מסאם והנשר הקטן שלא שיתפתי אותם בהחלטות שלי והיו צריכים לקרוא כמו כולם את הדברים שרשמתי
נראה לי שזהו,לא?
כל עוד אתה לא מאלו שחסמתי ופתח כינוי חדש אז באמת שאני סולח לך גם מבלי לדעת מי אתה

ישן 21-08-2012, 18:50
צלמית המשתמש של one_man
  one_man one_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "אני לדודי ודודי לי - חודש הסליחות"

א בָּאתִי לְגַנִּי אֲחֹתִי כַלָּה אָרִיתִי מוֹרִי עִם בְּשָׂמִי אָכַלְתִּי יַעְרִי עִם דִּבְשִׁי שָׁתִיתִי יֵינִי עִם חֲלָבִי אִכְלוּ רֵעִים שְׁתוּ וְשִׁכְרוּ דּוֹדִים.    
ב אֲנִי יְשֵׁנָה וְלִבִּי עֵר קוֹל דּוֹדִי דוֹפֵק פִּתְחִי לִי אֲחֹתִי רַעְיָתִי יוֹנָתִי תַמָּתִי שֶׁרֹּאשִׁי נִמְלָא טָל קְוֻּצּוֹתַי רְסִיסֵי לָיְלָה.
ג פָּשַׁטְתִּי אֶת כֻּתָּנְתִּי אֵיכָכָה אֶלְבָּשֶׁנָּה רָחַצְתִּי אֶת רַגְלַי אֵיכָכָה אֲטַנְּפֵם.
ד דּוֹדִי שָׁלַח יָדוֹ מִן הַחֹר וּמֵעַי הָמוּ עָלָיו.
ה קַמְתִּי אֲנִי לִפְתֹּחַ לְדוֹדִי וְיָדַי נָטְפוּ מוֹר וְאֶצְבְּעֹתַי מוֹר עֹבֵר עַל כַּפּוֹת הַמַּנְעוּל.
ו פָּתַחְתִּי אֲנִי לְדוֹדִי וְדוֹדִי חָמַק עָבָר נַפְשִׁי יָצְאָה בְדַבְּרוֹ בִּקַּשְׁתִּיהוּ וְלֹא מְצָאתִיהוּ קְרָאתִיו וְלֹא עָנָנִי.
ז מְצָאֻנִי הַשֹּׁמְרִים הַסֹּבְבִים בָּעִיר הִכּוּנִי פְצָעוּנִי נָשְׂאוּ אֶת רְדִידִי מֵעָלַי שֹׁמְרֵי הַחֹמוֹת.
ח הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלָ‍ִם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי.
ט מַה דּוֹדֵךְ מִדּוֹד הַיָּפָה בַּנָּשִׁים מַה דּוֹדֵךְ מִדּוֹד שֶׁכָּכָה הִשְׁבַּעְתָּנוּ.
י דּוֹדִי צַח וְאָדוֹם דָּגוּל מֵרְבָבָה.
יא רֹאשׁוֹ כֶּתֶם פָּז קְוּצּוֹתָיו תַּלְתַּלִּים שְׁחֹרוֹת כָּעוֹרֵב.
יב עֵינָיו כְּיוֹנִים עַל אֲפִיקֵי מָיִם רֹחֲצוֹת בֶּחָלָב יֹשְׁבוֹת עַל מִלֵּאת.
יג לְחָיָו כַּעֲרוּגַת הַבֹּשֶׂם מִגְדְּלוֹת מֶרְקָחִים שִׂפְתוֹתָיו שׁוֹשַׁנִּים נֹטְפוֹת מוֹר עֹבֵר.
יד יָדָיו גְּלִילֵי זָהָב מְמֻלָּאִים בַּתַּרְשִׁישׁ מֵעָיו עֶשֶׁת שֵׁן מְעֻלֶּפֶת סַפִּירִים.
טו שׁוֹקָיו עַמּוּדֵי שֵׁשׁ מְיֻסָּדִים עַל אַדְנֵי פָז מַרְאֵהוּ כַּלְּבָנוֹן בָּחוּר כָּאֲרָזִים.
טז חִכּוֹ מַמְתַקִּים וְכֻלּוֹ מַחֲמַדִּים זֶה דוֹדִי וְזֶה רֵעִי בְּנוֹת יְרוּשָׁלָ‍ִם.

(שיר השירים, מחבר:שלמה)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר