לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2012, 13:11
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
סרט Resident Evil: Retribution

הפרק החמישי בסדרה (לא כולל) יוצא בסוף השבוע הקרוב (14/09) בארה"ב. בסרט יופיעו לצד מילה ג'ובוביץ' הבלתי-נלאית גם כוכבים מהסרטים הדומים כמו סיאנה גילרוי ובוריס קוג'ו - ולמרבה השמחה, יקומו לתחיה גם הדמויות שמשחקים מישל רודריגז ועודד פהר...

תקציר העלילה הרשמי:
ציטוט:
The Umbrella Corporation’s deadly T-virus continues to ravage the Earth, transforming the global population into legions of the flesh eating Undead. The human race’s last and only hope, Alice (Milla Jovovich), awakens in the heart of Umbrella’s most clandestine operations facility and unveils more of her mysterious past as she delves further into the complex. Without a safe haven, Alice continues to hunt those responsible for the outbreak; a chase that takes her from Tokyo to New York, Washington, D.C. and Moscow, culminating in a mind-blowing revelation that will force her to rethink everything that she once thought to be true. Aided by newfound allies and familiar friends, Alice must fight to survive long enough to escape a hostile world on the brink of oblivion. The countdown has begun.

מספר תמונות יח"צ:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 20-09-2012, 18:53
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מילה יובוביץ': "לשחקנים אין הרבה חברים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "Resident Evil: Retribution"

השחקנית מילה יובוביץ' חוזרת כאליס ב"האויב שבפנים: גמול" שיצר בעלה הבמאי פול וו.ס. אנדרסון. למרות ההילה הנוצצת, היא מודה שחברי האמת שלה אינם נמנים על עולם הקולנוע. "אני לא ממש ביישנית", היא מודה בראיון, "לרוב אני שומרת מרחק"
יניר דקל, לוס אנג'לס

מיליצה יובוביץ' (או כפי שהוא מוכרת כיום כמילה ג'ובוביץ' - בעיוות אמריקני) יצרה לעצמה תדמית של גיבורה קשוחה בסרטי פעולה הוליוודיים. אם תוסיפו לעובדה שאת סדרת סרטי הלהיט "האויב שבפנים" מביים בעלה פול וו.ס. אנדרסון, אולי תתפתו לחשוב שהשניים הם זוג ש"מעורבב" היטב בתעשייה, אבל מסתבר שלא כך הדבר.

בראיון לקראת "האויב שבפנים: הגמול" - סרט נוסף בסדרת האקשן המצליחה - יובוביץ' מעידה על עצמה כבחורה די מופנמת במציאות. "אני לא ממש ביישנית", היא אומרת בגילוי לב, "אני רק קצת מהוססת לגבי מי שאני מרשה לו להכיר אותי. אולי זה בגלל שהתחלתי בגיל כל כך צעיר בתעשייה הזאת, והחברים האמיתיים שלי שלי בעצם הכירו אותי מלפני ההצלחה והפרסום".

זה מפתיע שאין לך חברים

"כן, המעט חברים שיש לי צוחקים עלי, כי כל פעם שאני מתכננת איזה ערב של כולנו יחד הם אומרים לי 'את מי את מתכוונת להזמין בדיוק? את ההורים שלך?!', אבל אתה יודע מה? לפחות אני בטוחה שהם נאמנים לי ואוהבים אותי והם בצד שלי. מעולם לא הייתי מאלו שיש סביבם יותר מידי אנשים".

את לא פוגשת כל מיני סלבריטאים במסיבות נוצצות?

"כן, אני פוגשת אנשים, ואומרת היי וזה, אבל זה אף פעם לא ממש ממשיך מעבר לזה. הפעמיים היחידות בחיים שקרה שכן התחברתי עם אנשים באירועים זה היה עם צ'לסי הנדלר ועם אליזבת בנקס. ראיתי אותן באירוע וזהו. זה היה זה. אתה מכיר את זה שאתה פוגש אנשים והשיחה זורמת באופן טבעי? הבנות האלה, זה היה ככה איתן. אבל לרוב אני שומרת מרחק".

אבל כולם רוצים להיות בחברת שחקני קולנוע.

"כן, אבל בסופו של דבר אני לא מסכימה שלשחקני קולנוע יש הרבה חברים. יש להם הרבה מכרים, זה כן, ויש להם יח"צניות שגורמות להם להראות כאילו יש להם חברים. אני יכולה להגיד לך שהשחקנים המעטים שהצלחתי לדבר איתם ולהתחבר אליהם אמרו לי פחות או יותר את אותם דברים, שרוב החברים האמיתיים שלהם הם חברים מלפני הפרסום, מהבית ספר או התיכון. אז כן, אני אומרת לאנשים שלום במסיבה, אבל אני לא אזמין אותם אלי הביתה לברביקיו".

להמשך הכתבה המלאה באתר Ynet

חזרה לפורום
ישן 20-09-2012, 22:55
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "Resident Evil: Retribution"

במיוחד בשבילך... חדש מהתנור

האויב שבפנים: הגמול (דהיינו 5).

לאחר הקליף ההאנגר המעצבן בסרט הקודם והופעתה הקצרצרה של ג'יל ולנטיין, הסרט נפתח מאותה הנקודה בדיוק- הקרב על הספינה. אט אט אנו מבינים שאליס נלכדה, והיא בחסות תאגיד אמברלה. וכמובן שהיא תנסה להימלט ולהשמיד אותם ובלה ובלה. לא מפתיע.
אז ככה: המשחק היה גרוע. נכון שלא ציפיתי לאוסקרים, אבל בחייאת- השחקנים של צוות הקומנדו כמו נלקחו מסרט סטודנטים. סיינה גילרוי ששיחקה את ג'יל ולנטיין בסרט השני (ושיחקה אותה מעולה, כלבה סקסית כזאת, קשוחה וקטלנית) נראית קצת יותר זקנה, למרות המחשוף הנדיב, הבלונד לא הולם אותה והיא פשוט גרועה.
מישל רודריגז חזרה לסרט, בתור שיבוט של ריין מהסרט הראשון (שמתה, כזכור) וסוף סוף זוכה לאקשן שמגיע לה. הסצינה על הקרח היתה באמת מעולה. באותה סצינה בה יש מספר קרבות, חובה לציין את הפסקול המשובח, הרבה זמן לא שמתי לב כלל למוזיקה בסרטים, אבל הפעם ישבתי והקשבתי, לא רק צפיתי.
זוכרים שסיפרתי על הקליף האנגר המעצבן בזמנו? אז שוב יש לנו אחד כזה, אבל הפעם הוא עשוי טוב. מהסצינה במסוק ועד הסוף אתם פשוט תשבו ולא תבינו מאיפה זה צץ לכם. הבמאי מבטיח פה למעשה סיום אפי לסדרת הסרטים, וכולי תקווה שהוא גם יקיים. אם זה יתבצע, זה בהחלט יהיה הסיום הקלאסי לסדרת סרטים שבעיני היא די טובה.

לסיכום- סרט שמתחיל סביר ומסתיים טוב מאוד, הוא גם לא ארוך במיוחד, שעה וחצי.
אני ראיתי בגירסת דו מימד, והאמת שלא בטוח שעשיתי נכון. בניגוד לסרטים הקודמים, הסרט לא אפל משמעותית (חיסרון בסרטי תלת מימד), האפקטים בהחלט טובים ויש שם כמה סצינות שהיו מתאימות בהחלט לתלת מימד.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=556476#post4304858

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר