לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2012, 20:21
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g2005 שמתחילה ב "מבקש עזרה ב שרת DHCP"

1. כתובות IP מחולקות ל-4 אוקטטים ולא 5
2. אני מבין שהגדרת 10.0.0.0 כClass C , צריך להספיק לך אם אתה לא מתכנן יותר מ200 תחנות וציוד היקפי.
3. ניתן להגדיל עד כמה שאתה רוצה החל מ 1.0.0.1 ועד 254.255.255.254, שזה המון כתובות, אבל מעבר לחלוקה משמעותית (שרתים ב lan אחד, משתמשים באחר, רכיבים סודיים בשלישי וכו') אין סיבה ברשת קטנה כפי שאתה מתאר
4. אתה רוצה להוסיף נתבים אלחוטיים? זוהי שאלה שמתאימה יותר לפורום של תקשורת, אני אישית לא מתמחה בציוד רשתות, אבל כל switch אלחוטי אמור לתמוך בזה ולאפשר למי שמתחבר אליו לקבל כתובות DHCP משרת מרכזי, ואם לא תוכל לשים ליד כל AP שרת DHCP שיתקשר עם זה המרכזי ויחלק כתובות בעצמו, או אפילו לתת לכול אחד טווחים שונים (בהנחה וכול אחד נמצא בLAN שונה).
השאלה שלך די כללית ולכן קשה לענות משהו ספציפי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2012, 08:58
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g2005 שמתחילה ב "תודה קובי אז אני מבין..."

תיאורטית לא אמורה להיות בעייה, מה גם שהcisco אמור לתת שירות זה בעצמו - למה לעבוד עם 2003 שיעשה את העבודה הזו?
מה המטרה של הנתב? האם הוא זה שמבצע את החיוג או שהמחשב מחייג בשבילו? (ואז באמת אפשר לשנות למודם)
האם הוא זה שיוצר לך את הרשת ואליו הswitch מתחבר? (ואז מודם לא יתאים לך), האם הוא נקודת הגישה של הרשת האלחוטית?
אני עדיין מחכה שתגיד מה מבנה הרשת שאתה מתכנן (כי 100 מחשבים שמתחברים על רשת ביתית זה... הרבה)

לרוב הנתבים הביתיים יש מגבלת חיבורים החוצה, נניח ויש לך 20 מחשבים, בכול אחד מהם הפעלת utorrent שמתחבר ל-500 מקורות, זה 10K חיבורים, עומס שכנראה נתב ביתי דוגמת זה לא יוכל להסתדר איתו (שלא לדבר על מודם שלרוב מתוכנן למחשבים בודדים), למיטב ידיעתי.

לגבי המגבלה - עדיין תעבורת התקשורת אמורה לעבור דרכו, בלי קשר לכתובת שמחולקות למחשבים השונים, זו הכול שאלה של מה השימוש המתוכנן.

ישן 29-05-2012, 12:06
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g2005 שמתחילה ב "שימי היי אני מבין שבגדול לפי..."

זה לא המהירות של האינטרנט שמשנה, כמו כמות החיבורים וקצב הפתיחה שלהם, זה די תלוי מה הולך לך ברשת.

שאתה משדרג ל 30 מגה אתה כבר תקבל מבזק בחינם מודם VDSL כולל אלחוטי מתקן N, וכמובן, שכמו בכל ראוטר, יש בו גם DHCP. אתה יכול פשוט... לנסות.

עריכה: בתור אחד שנכווה לאחרונה: מה שמקבלים מבזק הוא לא סתם מודם, הוא ראוטר. את זה ידעתי. איכשהו נעלמה מעיני העובדה שבזק מוכרת את המודם/ראוטר הזה בעסקת חיוב-זיכוי, ולא משאילה כפי שהיה עד היום (וכפי שעושה מתחרתה). ואם מתנתקים מהשירות אחרי פחות משנתיים - צריך להמשיך (או יותר נכון: להתחיל) לשלם על הציוד 25 ש"ח לחודש עד לתום השנתיים (!) (כן, זה בניגוד לרוח החוק שביקשה למנוע מהחברות לכבול אותך אליהן כלקוח). מפתיע אותי שבזק טוענים שאני התחייבתי לדבר שכזה, כי מראש התחברתי אליהם בידיעה שאתנתק אחרי לכל היותר שנה - בגלל עליית המחיר האדירה שיש אוטומטית אחרי שנה. לא הגיוני שהתחייבתי לשלם על מכשיר למשך שנה נוספת, אם מראש תכננתי להתנתק אחרי שנה. אבל בזק טענו שכן. אחרי שיחה ארוכה מאוד עם 199, והתריה בהם שאפנה למשרד התקשורת על הקומבינה הזו, אחרי מספר ימים של "בדיקה", הסכימו שאחזיר את המודם-ראוטר לבזק-סטור, ולא אחוייב (כך לפחות הטענה. עוד נראה לגבי זה...), כפי שבעצם היה עם כל המודמים עד ה NGN. (אני עובר מבזק להוט ובחזרה כל שנה שנה-וחצי כדי לשלם מחיר נמוך. טפשי מצד החברות שמעדיפות שלא אהיה לקוח בכלל, מאשר שאשלם פחות, וכל העבודה המיותרת של טכנאי ההתקנה, שעולה להם, ולא לי - אבל זבש"ם...)

נערך לאחרונה ע"י שימי בתאריך 28-06-2012 בשעה 07:45. סיבה: הבהרה לגבי ראוטר VDSL של בזק
ישן 10-07-2012, 05:55
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g2005 שמתחילה ב "היי שימי רציתי לשאול אותך..."

למה הנחת שהסיסקו יעמוד בעומס, אבל על ראוטר אחר מחברה נחשבת (מוצרים של 400 ש"ח וצפונה, הכוונה. לא לחמניות של TP-Link...), אתה לא עושה את ההנחה הזו ?

בכל אופן, כפי שכבר אמרתי, היכולת לעמוד בעומס תלויה במה קורה ברשת שלך, ולא בכמה מחשבים עושים את זה. הרי לא כל המחשבים משתמשים כל הזמן באינטרנט, ואלה שכן, לא עושים זאת בהכרח באותה צורה.

לסיסקו מתחברים בד"כ בטלנט ל IP שלו. מה הסיסמא הנוכחית שלך, אינני יודע. נסה cisco... אם זה לא הולך, כבל קונסול ומחשב עם יציאה טורית, זה מה שאתה צריך (עוד קטע של סיסקו, חיים בסרט.), ויש פרוצדורה לאפס סיסמא שתוכל למצוא בחיפוש פשוט ברשת...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר