לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2012, 07:57
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "הכי טוב אורז מלא וירקות גינה"

וואו, אם כל ההשוואות, אני מתפלא שלא השוות להיטלר וסטאלין..

קודם כל שיעור קל בהבנת הנקרא, שלוש פעמים אמרתי פחות נורא, לא טוב יותר.

מעבר לכך, כן. לאכול המבורגר בהמבורגריה משמעותית פחות רע לך מלאכול אותו במקדונלדס. כן, יש לו הרבה חסרונות- שומן הוא הגדול שבהם. אבל גם הרבה יתרנות כמו רמת חלבונים גבוהה (אגב, גם במוזס וגם בבלאק בהם הייתי לאחרונה מציעים המבורגר בריאות/ספורטאים/וואטאבר בלחמניה מלאה ומופחת שומן, כך שאתה מצמצם משמעותית את היחס פחמימות חלבונים. אידיאלי אם אתה בתקופת מסה).

את כל הדברים הללו לא תמצא בהמבורגר של מקדונלדס. תמצא הרבה חסרונות (יותר...) ופחות (אם בכלל) יתרונות. משמע המבורגר "גורמה">"המבורגר" של מסעדת מזון מהיר.

אה כן ואורז וירקות גינה זה חרא של תפריט.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 27-08-2012 בשעה 08:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2012, 08:23
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "אסור להשוות פה על היטלר - אז ויתרתי :)"

אני לא מבין...אם אני אכתוב בקאפס לוק זה יהיה ברור יותר?
לא אמרתי שהמבורגריות זה פסגת הבריאות של הציוויליזציה האנושית ציינתי שהן פחות גרועות ממסעדות מזון מהיר.

כאמור, במקדונלדס (ובארומה) אין לי מושג איך עיוותו את הנתונים ומי שחושב שאם הוא יקנה את ההמבורגר ספורטאים במוזס הוא יהפוך להיות עם גוף של שחיין צריך להוציא אותו ממאגר הגנים האנושי.
אבל ההמבורגר הזה בא לענות על צורך מאוד מסוים- ריבוי חלבונים מול יחסית מיעוט פחמימות. כשאתה משלב אותו בצורה נכונה עם פעילות ספורטיבית הוא מועיל מאוד.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2012, 15:22
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "בירה זה לא משקה של בני אדם"

בזכות בירה האנושות בכלל קיימת.

כשבני האדם התחילו להתקבץ יותר ויותר לרמות של ערים- הצפיפות גברה ואתה ההדבקות במחלות. מקורות המים גם הזדהמו, בעיקר בגלל שבני אדם לא ידעו שזה לא רעיון טוב לעשות את הצרכים שלך במים, לזרוק אליהם גוויות ואז לשתות אותם. אז מי ששתה מים חלה ומת.

חלק מהתהליך של בישול בירה כולל הרתחה של המים, כך שלמעשה המים נוקו. בני האדם לא ידעו שזאת הסיבה אבל במבחן התוצאה מי ששתה בירה לא מת ועל כן, כל מי שרצה לחיות שתה בירה, לא מים.

עד כאן 30 שניות על איך בירה הצילה את האנושות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2012, 21:09
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא רק סוכר ענבים מזרז ספיגה...."

סוכר ענבים הוא הצורה הפשוטה של הסוכר, כל סוכר אחר יתפרק אליו בסופו של דבר, ולכן הוא המהיר ביותר.
בנוסף, קריאטין עובד טוב יותר בסביבת סוכר ענבים. קריאטין גורם למעבר מים לשריר, ולכן נטילת חלבון עם קריאטין עשויה לשפר את בניתו, כלומר מעבר חומצות אמינו אל השריר.

אם אתה באמת רוצה להשקיע, אזי נטילת חומצות אמינו לפני ואחרי אימון הן הדרך המהירה ביותר להכניס אליו את אבני הבניין. יש גם תוספים שהם תוצרי הפירוק של אותן חומצות, כמו HMB, או רק חומצות ספציפיות כמו ארגינין.

אגב, הידעת שרצוי לשתות שייק חלבון 20-30 דק' לפני אימון ולא רק לאחר מכן? ככה עד שהוא מתפרק, יש לך חומצות אמינו בדרך לשריר תוך כדי האימון.

ישן 26-08-2012, 11:32
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתקווה שהבנתי נכון...
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "היי גוש,הגלידה של מקדונלדס זה..."

הכנסתי את השורה האחרונה לעשרה "בומבים", העליתי את טיורינג המתחנגל מן האוב, עשינו שלוש פעמים באנבוריסמוס, והכל אפילו בבלצ'לי פארק, ועדיין אני לא בטוח שהבנתי לינוקסבוט. יכול להיות שהוספת גלגל רביעי לאניגמה?

בכל מקרה: אני קורא לה "גלידת קשישים" משום שהיא מאוד חביבה על קשישים, ובמיוחד כאלה ששמים המון כסף קטן בארנק עור עם רוכסן שלא נפתח. תאמין לי שאחרי משהו כמו 100-120 שעות מחיי שביליתי בלעמוד מאחוריהם בתור כשהם קונים את הגלידה הזו (לרוב בחבורות - אבל כל אחד קונה בנפרד): בשבילי הגלידה בגביע של מק היא לא אותה גלידה אם לא קניתי אותה אחרי שעמדתי מאחורי זקנה בת 85 חצי שעה. לינוקסבוט.
ישן 26-08-2012, 12:06
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אתה קורא לי שקרן לינוקסבוט?"

א,אני יודע כיצד עושים את הגלידה הזאת,ולכן אני אומר שהייתי רוצה מכונה של גלידה בשביל להכין את זה בבית לבד.

ב, גולני2 בשבילי לא קיים יותר והוא רוח מהעבר ולא יותר מזה איש יקר... (היית אמור לדעת את זה,אם אתה קורא ב 20+)

ג, עכשיו לנושא חזרה,אם יש לך בעיה בסניף כל שהוא עם קשישים עם כסף קטן,לך לסניף אחר עם אנשים צעירים יותר,אבל קח בחשבון שיש שם ילדים ניג'סים שבוכים להורים ועושים הרבה רעש.
choose your poison קשישים עם כסף קטן או ילדים ניג'סים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר