לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2012, 20:19
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
אנא סירפד - אתה מנהל ולך אחריות ...!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "עוד פעם הם?!"

סירפד ידידי לפורום.

דוקא כמנהל כאן הייתי מצפה ממך לסובלנות גדולה יותר, למתן דוגמא. תרצה או לא, יש כאן צעירים המקשיבים לך ביתר קשב בגלל מעמדך. מקשיבים לומדים קובעים ומקבעים דעתם, אותה הם ממסמרים לדורות הבאים.

השתתפתי בקרבות בסיני ביוה"כ כמפקד. לא ממש בחווה הסינית אבל במרחק לא רב משם. אח"כ בגדה המערבית. יצאתי פגוע אך לא הלום קרב, וגם אינני טוען לאותות הוקרה. אבל אתה בוודאי יודע כי מלחמה אחרת היתה המלחמה הארורה ההיא. אחרת אני אומר - לא טובה יותר או גרועה יותר מהמלחמות שחווינו בצפון מאז - רק אחרת. שם ידענו כי אם נישבר, אם לא נלחם, יהיה זה סוף האגדה ההרצליאנית. שם השארנו גם את נעורינו ואת האמונה העיוורת במוסכמות. אתה יודע זאת - אני בטוח בכך.

יש בינינו אנשים פגועים הן פיזית והן רגשית מאותם הימים הנוראים, ולי חברים רבים כאלה. לא יהיה נכון לנו לטאטא את מורשתם לפח השיכחה הלאומית. ביניהם טיעוני הקבוצה הלוחמת שלפנינו.

אינני דן בצדקתם או שלא בצדקתם. גם לי השגות רבות בהקשר הזה של חלוקת צל"שים בלתי עניינית הן במלחמת ההתשה והן ביוה"כ.

לא - "לא נמאס להם" סירפד. והכינוי "סיירת המקופחים" בו כינית אותם אינו מוסיף כבוד לנושא ולא לכותב.

אינני מייחל ליום שבו הם ירימו ידיים . כי באמת סירפד, מי שלא היה שם, מי שלא היה שותף בלחימה באותן שעות גורליות לכולנו - אולי אינו מסוגל לחוות את הטראומה הלאומית שחווינו. לוחמים טובים לא מרימים ידיים גם לאחר שנים.... עדיף לכולנו לשאוב אויר צח ולהמנע מביקורת בלתי סובלנית שכזו. גם אם היא מושמעת ע"י מנהל בפורום כאן ואולי אף משום כך.

הייתי מאד מודה לך לו הסרת את תגובתך הזריזה באשכול ואח"כ גם הסרת תגובתי שלי. כי בכל זאת....

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 26-08-2012 בשעה 20:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר