לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2012, 01:35
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל ים הפלסטינים בתל אביב

בתחילה היה נדמה שמדובר בפנטזיה, בחלום יום קיץ: אלפי פלסטינים בחופי תל אביב. המראות היו הזויים לגמרי: מציל ישראלי צורח ברמקול בערבית, חרד לשלום המתרחצים מג'נין וממליץ להם לשתות מים; פקחי העירייה בחולצותיהם הכתומות מטאטאים את החוף, אולי המקרה הראשון בהיסטוריה שבו יהודים מנקים אחרי ערבים; ים ערבים בחוף הים של העיר העברית, בלי נוכחות של מג"בניק אחד, לא יס"מ, לא משטרה, לא שב"כ ולא "דובדבן";

עד מתי ימשיך השמאל הקיצוני המצורע, לזהם ולטנף את ארצינו עם שב"חים מסריחים ולנסות לקבוע אג'נדה בניגוד לדעת הרוב??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2012, 01:52
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ים הפלסטינים בתל אביב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
בתחילה היה נדמה שמדובר בפנטזיה, בחלום יום קיץ: אלפי פלסטינים בחופי תל אביב. המראות היו הזויים לגמרי: מציל ישראלי צורח ברמקול בערבית, חרד לשלום המתרחצים מג'נין וממליץ להם לשתות מים; פקחי העירייה בחולצותיהם הכתומות מטאטאים את החוף, אולי המקרה הראשון בהיסטוריה שבו יהודים מנקים אחרי ערבים; ים ערבים בחוף הים של העיר העברית, בלי נוכחות של מג"בניק אחד, לא יס"מ, לא משטרה, לא שב"כ ולא "דובדבן";

עד מתי ימשיך השמאל הקיצוני המצורע, לזהם ולטנף את ארצינו עם שב"חים מסריחים ולנסות לקבוע אג'נדה בניגוד לדעת הרוב??

קראת את הכתבה תגיד??? זה ממשלת הימין מרכז עשתה ואישרה...
קצת הזויה התגובה שלך במקרה זה..

ישן 26-08-2012, 05:38
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "החלום הרטוב של דוגלי ארץ ישראל השלימה הולך ומתגשם לעינינו"

אל דאגה,הם על "ויזת תייר"
ארוע דומה מתרחש בחיפה כל שנה,נכון שאין מג"ב אבל ישנם כוחות עירוניים מהפיקוח ובטחון שמעיפים החוצה כל מי שחורג מכללי הטקס.
תיאור של מעמד הזוי:
אחמד הולך מקדימה עם תינוק ביד, פאטמה מאחוריו גוררת עוד שניים בידיים וכל מגבת פרושה שבעלת בגד-ים חסכני בבד שרועה עליה גורמת לאחמד לבצע שבע הקפות סביבה ,כל זה מול עיניה של פאטמה העטופה מכף רגל ועד ראש ועיניים מושפלות לעבר החול........

ההגעה שלהם לחוף היא אך ורק באוטובוס הסעות,כל אוטובוס כזה שפורק זוכה מייד לליווי של פקח-בטחון צמוד וכל העסק מלווה ב"יא ראב,רק שלא יכנסו לאזור שלי,אלה לא יודעים לשחות" שמסנן המציל במגדל הסמוך.

ישן 26-08-2012, 09:47
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ים הפלסטינים בתל אביב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ

המממ....
משעשע, כשקראתי את הכתבה הזאת נמלאתי גאווה. אפילו שמתי אותה בתור סטטוס בפייסבוק.
מה אגיד לך? כנראה שכלום.

ישן 27-08-2012, 07:23
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני באמת סקרן לדעת על מה הגאווה?"

גם לך וגם לשרוקי,
אולי הם ישות עוינת, אבל במקרה הזה אנחנו מעורבים בכל פרט בחיים הפרטיים של שני מליון האנשים שחיים שם. החל מבעוד שבוע כשאבא מג'ילזון ירצה לקחת את בנו ליום הלימודים הראשון ברמאללה, נמשך בהשפעה על חייו של הסטודנט מסוויאה שירצה להגיע בעוד חודש וחצי לאוניברסיטה בשכם, וכלה בתכנון התכניות של משפחה פלסטינית לנסוע לנופש בחו"ל. בכולם אתה בוחר להיות מעורב.
אנחנו בחרנו להיות מעורבים עד כדי כך בחיים שלהם.
והבחירה הזאת נושאת בחובה אחריות, אתה כמובן יכול לצאת באופן חד-צדדי מהשטחים, לפנות את ההתנחלויות ואז באמת העדר המוצא לים יהיה הבעיה של הממשלה הפלסטינית. אבל כל עוד אתה בוחר לשלוט בחיי בני האדם שחיים שם אזי אתה גם אחראי להם.
הגאווה היא שלמרות פרצי הגזענות הנפלאים של העם הנבחר, עדיין (וסביר להניח שרק באופן זמני) ההנהגה עדיין מצליחה להיות אנושית ולראות שמדובר בבני אדם.
וכנראה שהטיעון הבטחוני הוא לא רלוונטי אל מול המציאות. אני יודע שזה לא נקלט, אבל יש אנשים שרק רוצים ללכת לים. לא יותר ולא פחות.
הבעיה הגדולה כמובן זה שיהודי עלול חס וחלילה להיכנס למים שהיו בתוכו ערבים ומהזוהמה הזאת אתה עלול להדבק.

ישן 27-08-2012, 08:56
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "גם לך וגם לשרוקי, אולי הם..."

אנחנו לא מעורבים בכל פרט בחיים של הפלסטינאים בגדה, זה פשוט לא נכון, אנחנו מעורבים במספר מצומצם של אספקטים ספציפיים שהעיקרי שבהם הוא חופש התנועה וגם האספקט הזה צומצם מאד בשנה האחרונה עקב ביטולם של מחסומים רבים בתוך השטחים. אתה כמובן מתעלם בנוחות מהעובדה שגם אם לפלסטינים תהיה מדינה משלהם עדיין לא תהיה להם גישה לים, ועדיין הם יצטרכו לקבל אישור כדי להגיע לים שנמצא בשטח שלנו, ככה שלכיבוש אין ממש קשר לעניין. עוד דבר שאתה (וגם גדעון לוי) מתעלמים ממנו היא הסיבה שבגללה הפלסטינאים לא יכולים להגיע לים. אני מבוגר מספיק כדי לזכור תקופות שבהן לא רק שהפלסטינאים נכנסו לכל מקום במדינת ישראל, הם אפילו עשו את זה עם הרכבים שלהם ואף אחד לא מנע את זה מהם. זה אפילו המשיך לקרות עד שערפאת פתח במלחמה בשנת 2000. הכל השתנה, ובצדק כמובן, אחרי שחלק גדול מהם החלט להתחיל לרצוח אותנו על ימין ועל שמאל. למרות כל מה שכתבתי פה אני דווקא סומך על כוחות הביטחון וחושב שאם הם נתנו אישורים אז כנראה שאין בעיה ביטחונית עם האנשים האלה.

ישן 27-08-2012, 12:30
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה מנסה לייצר יש מאין גזענות כי אתה לא יכול להתמודד עם הטיעונים הביטחוניים/כלכליים?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "גם לך וגם לשרוקי, אולי הם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
גם לך וגם לשרוקי,
אולי הם ישות עוינת, אבל במקרה הזה אנחנו מעורבים בכל פרט בחיים הפרטיים של שני מליון האנשים שחיים שם. החל מבעוד שבוע כשאבא מג'ילזון ירצה לקחת את בנו ליום הלימודים הראשון ברמאללה, נמשך בהשפעה על חייו של הסטודנט מסוויאה שירצה להגיע בעוד חודש וחצי לאוניברסיטה בשכם, וכלה בתכנון התכניות של משפחה פלסטינית לנסוע לנופש בחו"ל. בכולם אתה בוחר להיות מעורב.
אנחנו בחרנו להיות מעורבים עד כדי כך בחיים שלהם.
והבחירה הזאת נושאת בחובה אחריות, אתה כמובן יכול לצאת באופן חד-צדדי מהשטחים, לפנות את ההתנחלויות ואז באמת העדר המוצא לים יהיה הבעיה של הממשלה הפלסטינית. אבל כל עוד אתה בוחר לשלוט בחיי בני האדם שחיים שם אזי אתה גם אחראי להם.
הגאווה היא שלמרות פרצי הגזענות הנפלאים של העם הנבחר, עדיין (וסביר להניח שרק באופן זמני) ההנהגה עדיין מצליחה להיות אנושית ולראות שמדובר בבני אדם.
וכנראה שהטיעון הבטחוני הוא לא רלוונטי אל מול המציאות. אני יודע שזה לא נקלט, אבל יש אנשים שרק רוצים ללכת לים. לא יותר ולא פחות.
הבעיה הגדולה כמובן זה שיהודי עלול חס וחלילה להיכנס למים שהיו בתוכו ערבים ומהזוהמה הזאת אתה עלול להדבק.

אנחנו לא "בחרנו" להתערב בכל אספקט של החיים הפלסטינים, אנחנו נאלצנו למנוע מהפלסטינים את האפשרות לנוע באופן חופשי בתוך השטח שלהם מכיוון שהם בחרו להתערב באספקט אחד של חיינו - עצם קיומינו. אתה יודע היטב שהמחסומים שעדיין קיימים בתוך האזורים הפלסטינים ומגבילים את התנועה הפנימית שלהם לא הוקמו כי היה לנו משעמם, או בגלל שליהודים כיף להתעלל בעמים חפים מפשע. התיאור שלך מדכא אותי ומעציב אותי מכיוון שהוא מזכיר לי את התיאור של ההתרחשויות על סיפונה של המרמרה, כפי שנכתב על ידי עיתונים זרים - הם כתבו בלי שמץ של יושר אינטלקטואלי שאנחנו באנו לרצוח את פעילי השלום התמימים הללו. בעצם, בחרנו להתערב בחייהם - אולי אנו מחויבים לתת להם יום כיף במימדיון?

האחריות שלנו מתחילה ונגמרת במגבלה שהטלנו עליהם. אם אחמד ירצה להגיע לאוניברסיטה בשכם ואנחנו שמים מחסום בין ביתו לאוניברסיטה שלו, אנחנו חייבים לקיים תהליך סביר של אישורי כניסה לאחר בדיקה. שם נגמרת האחריות שלנו. אני לא מבין איך זה מחייב אותנו לסדר להם כניסה חופשית לישראל + יום כיף בים?

יהודים מבלים עם ערביי ישראל במקומות פתוחים מזה עשרות בשנים, מלבד זאת מגיעים הנה עמים מעמים שונים לנופש, כך שכל טיעון הגזענות הוא אבסורדי ומי שלחש לך אותו באוזן סובל קשות משנאה עצמית. מה , לא? אתה באמת חושב שהמגיבים בפורום חוששים להדבק מערבי אם יבלו איתו בים? זו הבעייה שלנו? או שאולי הבעייה שלך היא קירבון מתמיד של הערבים שאגב, לא משרת אפילו אותם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-08-2012, 17:25
צלמית המשתמש של רועי AZ

הם שב"חים מעצם קיומם כאן.. הם שוהים בשטחים לא להם
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אשכול מבורך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
ואז תודה לאל מגיעים רועי איזי ומארק 322 ומזכירים לי את שאני עלול לשכוח.
שכן שב"חים מסריחים (איך הם בדיוק שוהים בלתי חוקיים אם הם הגיעו באישור אלוף הפיקוד) שמשאירים אחריהם הררי זבל. (כי במוצאי יום העצמאות הפארקים בישראל מבריקים) הם האיום האמתי על מדינת ישראל.

אותו דבר מר לוי.. ארץ ישראל לא נועדה לבוגדים שכמותו. שיעבור לאסטוניה ויקח אותו את הגלאונית וחבר מרעיה. .

ישן 27-08-2012, 12:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה צודק.. וזה חמור מאין כמוהו.
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=-TsAcHi -]יפי הנפש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
שוב אני שואל..אתה קורא את המאמרים או יורה על אוטומט תמיד את התשובה הרגילה "הסמולנים אשמים בכל"..
אין כאן יפיי נפש הזויים בסיפור הספציפי הזה, הממשלה ממשלת ימין והיא אחראית ישירה לעניין הזה.

אבל התירו להם כניסה לבקר את האויב מבית. לא להגיע בהמוניהם ולזהם לי את החופים ומי שאירגן את זה - זה הזיהום העיתונאי והשמאל הקיצוני...

ישן 28-08-2012, 05:43
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כבר אין פריימריז? איך נקבע מועמד הליכוד לראשות הממשלה?
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הבחירה הישירה בוטלה מזמן."

על כל פנים, הזהרתי לפני הבחירות את הימנים ששמו יהבם על נתניהו שמוטב שיהיו מציאותיים אחרת צפויה להם אכזבה קשה. אני לא מסכים עם האסטרטגיה היסודית שלו, אבל מבחינת ניהול המשברים של ישראל הוא בסך הכל סביר לגמרי. מי שחשב שהוא יהיה ליברמן-היה צפוי להתאכזב. מצד שני, גם מי שחשב שליברמן יהיה ליברמן התאכזב מעט...וזה עוד בלי שליברמן יהיה ראש ממשלה.
ומישהו צריך להסביר לי פעם מדוע ש"הארץ" יהיה מקור לחץ ממשי על נתניהו. אחרי הכל, מדובר היה בעיתון עם תפוצה שולית עם הרבה הרבה פחות קוראים מישראל היום, למשל. רוב קוראי הארץ ממילא לא הצביעו ולא יצביעו ליכוד אז למה שהיה לו איכפת? לפעמים נידמה לי שאני חי בסצינה מהספר "1984" שבה אורוול מתאר בדיוק איך המשטר מציג "תעמולה" גולדשטיינית שהיא באופן מוקפד מאוד אבסורדית ובלתי משכנעת מחד, אך מצד שני נידמית לצופה ככזו שרבים אחרים ילכו אחריה ולכן היא מעוררת אצלו תגובת זעם ודאגה.
אני חושב שיש מקורות לחץ ממשיים על נתניהו והם כאלו שכניראה אף ראש ממשלה אחר לא היה עומד בהם הרבה יותר טוב. ולא, אני לא סבור שאותם מקורות לחץ הם עיתון הארץ או אנשי השמאל הקיצוני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:45

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר