לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2012, 13:15
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ערוץ 7/יוטיוב: קצין יס"מ מוקלט מדבר שלא בנימוס אל/על מפרי חוק

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/243775

בן ארי כבר החל בסיכול קריירה של הנ"ל ואני תוהה בשאלה: "אם לקח עשור כדי ללמד את כוחות הבטחון שמצלמים אותם ואת המפגין הישראלי הממוצע לצעוק 'איה אתה מכאיב לי' בכל פעם ששוטר עובר ליד המרחב האווירי שלו - כמה זמן יקח ללמד קציני משטרה שאיפה שיש מצלמה יכול להיות גם מישהו שמקליט?"

טיפול במפרי חוק אינו 'שרות לקוחות' והטלת פחד באמצעים מילוליים על הצד השני היא כלי לגיטימי לגרום לכניעתו ולצמצום אלימות.

אפשר לחשוב שאם השוטר שעל הסולם היה שובר חוליה כי ילד טמבל הפך לו את הסולם והפיל אותו לאחור מגובה מטר וחצי - מישהו היה זוכר לסייע לפרנסה של משפחת השוטר בעוד שבוע וחצי.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-09-2012 בשעה 13:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2012, 20:35
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ברשותך אמחזר משהו שכתבתי פעם כאן:"יוסי יסימי ,רס"מ ביס"מ פונה לעם"
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "שוטר שצועק שוב ושוב "להרוג..."

שלום לך עם!

זה אני יוסי יסימי ואני רס"מ ביס"מ.

למה דווקא ביס"מ? אולי בגלל שלא הייתי התלמיד המבריק ביותר בכתה בתיכון אבל הייתי ספורטאי מצטיין ואולי בגלל שלא הייתה לי דרך לממן לימודים על תיכוניים. אבל אולי גם בגלל שאני אוהב עבודות בטחוניות גופניות ואני מוצא סיפוק באווירה של היחידה וגם בדבר הזה שקרוי 'לשמור עליכם כשאתם ישנים'. כי כשאתם נכנסים למיטה שלכם בלילה - הרבה אנשים לא ממש סימפטים נכנסים לפעילות משלהם. יש להם סכינים ואקדחים ואלכוהול וסמים ורצון עז לגעת בגוף שלכם ובכסף שלכם ואין להם גבולות. ובדיוק בשביל זה אני שם כדי לשים להם גבול ואולי גם בשביל לחטוף את הדקירה או האגרוף במקומכם. עכשיו כמובן יבוא הרגע בו תזכרו בפעם שחייגתם 100 ולא ענו לכם 5 דקות או בההוא שפוצץ לכם גלגלים ולא היה שוטר בסביבה ותגידו שבטח בטח שמענו על המשטרה. אז אני אספר לכם שאתם צודקים בספרכם על הצרה הזו שלכם אבל אומר להגנתי שבאותו רגע טיפלתי במקרים אחרים כדי שלא יהפכו גם הם לצרות שלכם. ככה זה בעולם - יש הרבה אנשים רעים ומעט יוסי יסימי עם 190 ס"מ ושרירים ומוכנות להכנס ראש בראש עם העבריין השכונתי שלכם בשביל לא ממש הרבה כסף. עם הרבה שעות נוספות וכוננויות ושבת אחרי שבת ואפס תגמול עליהן.

ולמה אני מספר לכם את זה? לא בשביל שתרחמו עלי כמובן אלא בשביל למנוע מכם צרות מסוג אחר. כי חוץ מלהוריד את מפלס האלכוהול הסמים והמתכת בנמל ת"א אנחנו גם צריכים לשמור על הסדר הציבורי בהפגנות של אזרחים שחושבים שהם נורמטיבים. פעם בהר הבית, פעם ב'מעלה מפונים' שבשומרון ופעם ב'שדרות סושי' בת"א. וזה יום שישי בצהרים ואני את הילד הקטן והאשה לא ראיתי יותר מדי בשבוע האחרון ואני גם על הרגלים וראש מורם עם יד על המגן הרבה שעות. הרבה מאוד. חוץ כמובן מכשאני מתכופף כדי לא לחטוף טיטול או אבן או כשאני שם יד על האוזן כדי לא לשמוע על הקשר הישיר ביני ובין אמא שלי לבין גרמניה בשנות השלושים.

ואתם חברים נורמטיבים יותר או פחות שבאים למחאה השקטה שלכם - חושבים שאם התישבתם בפסיביות על הרצפה ורק 10% מכם מקללים אותי וזורקים עלי פיצוחים כאילו הייתי קוף בספארי - אז אתם 'בסדר' ואני אמור לשמש כפועל 'מובינג' ולהרים אתכם אחד אחד למדרכה כדי שתרדו לכביש בסבבה שניה אח"כ. זה הרי 'מגיע לכם' כמו השרות חדרים במלון באילת.

אז חבר'ה - יש לי חדשות בשבילכם: אני לא חדרנית ולא בל בוי שאמור להעניק לכם שרות. אני אמור לשמור על שומרי החוק שתקועים בפקק או שגרים בבית מעל המשתנה שלכם. ואתם, מרגע שאמרו לכם להתפזר והמשכתם לשכב על הכביש או בשלד בנין בקצה עמונה, בשער שבע בבלומפילד או בשער המוגרבים - כבר לא כל כך שומרי חוק.

אז אני לא עושה לכם כל מה שאני יודע לעשות אבל אני גם לא הופך למאמן רוחני. אני מרים ומזיע וסופג וחוטף וכן - אני גם מתגונן ע"י החטפה למחטיפים. אני הזרוע האלימה של החוק ואני בהחלט נותן לכם הזדמנות לזוז הצידה מפני החוק בטרם אני מרים את ידי.

אם חרגתי בעצמי מהפקודות או אם הפקודות חרגו מהחוק יש לכם הרי הרבה יותר עורכי דין ויועצי תקשורת מאשר לי. זוזו עכשיו מהכביש ותעתרו לביהמ"ש או לבית הקפה שלכם.

ואתם, סימונה מעמונה ושון-ליף מהניף - רציתם למחות? הרבצתם את הקטע שלכם? עכבתם את הדחפור או את הקשיש שחוצה את הכביש בשעה? סחתין, שרתם 'מדינת משטרה ''ועוצו עצה' והצלטמתם למזכרת? סבבה. עכשיו תזוזו הצידה ותתנו לחוק לעבוד כי אם אתם לא - אז אתם בצד השני שלו. ואז, אני צריך לדאוג שהחוק ינצח את אי הסדר ואני בהחלט מתכוון לעשות זאת.

ועכשיו יאללה, להתפזר כולם. בעצם לא, תישארו, דוווקא נחמדים אתם. סתם צחקתי.

שלכם - לא בכעס. בא בטוב ועושה סדר ברחוב.

יוסי יסימי. רס"מ ביס"מ.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר