לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2012, 16:53
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
משעשע איך שYNET מנסים ליצור תחושה של מחנק כלכלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4275364,00.html

המע"מ יעלה מ16% ל17%. זה אומר שעל כל 10,000 ש"ח שתוציא משפחה בחודש יתווסף מרכיב מע"מ של 1,700 ש"ח במקום 1,600 ש"ח. כן, עליה של 100 ש"ח מלאים. איך אנחנו נשרוד?!?!#

בנוסף, מחיר ליטר בנזין עלה במהלך השנה האחרונה בכמעט שקל שלם (שינוי מ- 7.27 ש"ח בספטמבר שנה שעברה ל- 8.25 ש"ח בספטמבר השנה). זה אומר שעל כל 100 ליטר בנזין נהגנו לשלם 727 ש"ח וכעת אנחנו נשלם 825 ש"ח. כן, עליה שלמה של 98 ש"ח. כדאי פשוט לקפוץ מהחלון כי אי אפשר לחיות ככה

נו, באמת. כולנו יודעים טוב מאוד שאם מי שהיה יושב כרגע בכיסא ראש הממשלה היה נקרא אהוד-אולמרט-אני-בעד-לתת-לפלסטינים-כל-מה-שהם-רוצים אז התקשורת הייתה מסבירה לנו שהמצב אצלנו דווקא סבבה לגמרי לעומת מדינות מערביות אחרות. הם בטח אפילו היו משתמשים בצמד המילים "מעורר קנאה" כדי לתאר את המצב שלנו לעומת יוון וכו'.

לגבי אותם רבים אלמוניים שסיפרו ל- YNET בבוקר יום ו' שמתסכל אותם שמיליונרים מנהלים להם את המדינה - אני עדיין זוכר את הכותרות של YNET משנה שעברה בזמן הפגנות הצדק חברתי. כל פעם שרעננת את עמוד הבית של YNET כמות המשתתפים קפצה בסדר גודל של חמישה מספרים ככה שאני לא ממש סומך על יכולות המתמטיקה של החבר'ה הטובים שיושבים שם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2012, 18:31
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
הזלזול לא לעניין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "משעשע איך שYNET מנסים ליצור תחושה של מחנק כלכלי"

אני בצד של נתניהו מבחינת השקפתי הכלכלית, אבל העלאת מיסים אינה דבר רצוי, במיוחד שאין קורלציה בינה לבין עליה ברמת השרות שמקבל האזרח מהמדינה. יש משפחות שעבורן 1000 ש"ח במע"מ ו-2000 ש"ח בדלק בשנה זה חור תקציבי גדול - זה ויתור על מותרות ועל מוצרי צריכה, ופחות כסף לשים במשכנתא ופחות כסף לחיות - וזה אומר פחות כסף לכלכלה בסך הכל. בישראל קל מידי לשחק במע"מ - בארה"ב ובקנדה שינוי במע"מ יכול להפיל ממשלה, וכשמעלים מס, המדינה בדרך כלל מרככת את העניין במענקים חד פעמיים למשלמי המיסים. אני לא יודע אם לנתניהו היתה ברירה אחרת, אבל לא צריך לזלזל.

זה נכון שהתקשורת היתה נוהגת במי שהוא לא נתניהו יותר בסלחנות, אבל כותרות על ה"גזרות" החדשות, וטורים שמייעצים לאזרח הקטן איך לשרוד מוכרים עיתונים, ולכן הם היו גם בזמן של ממשלות שנסוגו משטחים וחתמו על ניירות חסרי משמעות (במקרה הטוב) ברוב טקס.
ישן 31-08-2012, 20:12
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "הזלזול לא לעניין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
העלאת מיסים אינה דבר רצוי, במיוחד שאין קורלציה בינה לבין עליה ברמת השרות שמקבל האזרח מהמדינה.

יצא לך פעם להיות ועד-בית בבניין? יש לך הכנסות ויש לך הוצאות. זה כמו מדינה רק בהרבה-הרבה יותר קטן. אתה יודע שאם כולם ישלמו לך דמי ועד אז יהיה לך במהלך השנה X כסף (נגיד 7,000 ש"ח) ואתה יודע בהסתמך על ניסיון העבר שיש לך Y הוצאות על חשמל, ניקיון, גינון, ביטוח למנקה וכו' (נגיד 6,500 ש"ח). איזה יופי! 500 ש"ח נשאר בקופה המשותפת! אבל רגע... פתאום זרים מתחילים להיכנס לבניין שלך והם משתינים במעלית, בועטים בעציצים בלובי, מטרידים את השכנים וכו' אז אתה צריך להזמין מישהו שיתקין דלת בכניסה כדי לבלום אותם והדלת הזו עולה 1,000 ש"ח. בנוסף, הילד המופרע מהבניין ממול דפק קרש בעמדת האינטרקום ולמרות שראית אותו עושה את זה הוא ברח ואין לך הוכחה שזה הוא. איש מקצוע ביקש ממך 700 ש"ח כדי לתקן את הנזק. בשלב הזה היתרה היפה של 500 ש"ח כבר לא קיימת ואתה חייב כסף אז אתה מתחיל להצטמצם. אתה מפטר את הגנן (כי גינה מטופחת זה מותרות) ואתה מחליף את המנקה בעובד זול יותר אבל עדיין המצב הכלכלי יהיה דחוק אז מה אתה עושה? אתה מעלה את המיסים.

מסתננים מאפריקה, נפילת מובארק, בעיית איראן - ההתמודדות עם הדברים עולה כסף. אנשים רוצים גני ילדים בחינם? זה עולה כסף. הכל עולה כסף וכשהמצב נהיה דחוק אפשר לקבור את הראש בחול ולחיות על אשראי עד שמישהו יסגור לך את הברז או שאתה מעלה מיסים.

אנשים מתייחסים לכל דבר בחיים כאילו זה צורך בסיסי. התחושה שלי היא שיותר מידי אנשים פשוט לא יודעים לחיות במסגרת היכולות שלהם. אנשים משוכנעים לחלוטין שאיכשהו היקום חייב לאפשר להם ליהנות מכל הדברים הטובים שיש לעולם להציע. כשהם לא מקבלים מה שהם רוצים הם נהיים מתוסכלים והם רוצים להאשים מישהו ולנישה הזו נכנסת תקשורת בעלת אג'נדה. אני משוכנע שאם היינו שמים מיקרוסקופ מעל רוב המשפחות שמתמודדות עם קשיים כלכליים אז היינו מגלים התנהלות כלכלית מטופשת.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 31-08-2012 בשעה 20:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר