לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2012, 09:22
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "השובה מדמשק או האיולת מישראל?"

אין מה לומר.
לאיש הזה מגיע לעבור בדיוק את מה שהוא העביר את אנשינו. ולא בחופף, אלא במצטבר. לקחת את ארבעת החודשים של הבידוד והחקירות בעינויים ולהכפיל במספר לוחמינו שבהם פגע.
מי שמרחם על אכזרים, סופו שיתאכזר לרחמנים.
הוא לא רק השתתף בעינויים והחקירות, הוא היה ציר בחקיות כמי שבא מישראל ומבין עברית ומעורה בפרסומים בעיתונות והלכי רוח ואפילו היכרות עם יישובים ותושבים בכמה מהמקרים.
האיש הזה היה צריך להיות מטרה לחיסול בין השנים 1974-1980, בדומה לאחראים על הפיגוע במינכן. אפשר רק לשער מה היה חלקו ברצח סא''ל אבי לניר זכרו לברכה, ובמעשים שקדמו לרצח.
אני מקווה שהחרא הזה יוכה בכל אסון אפשרי וימות לאחר שסבל הרבה וקשה, בעוד הרבה זמן.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2012, 10:09
  avifresh avifresh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "בנוסף לכל הוא גם שקרן, הרי..."

ברור שראו ששיקר - זכר את שמות השבויים גם אחרי עשרות שנים, אבל לא זכר כלום על אבי לניר הי"ד...

גם נתנו לו להכנס לארץ, גם החזירו לו תעודת זהות, גם נתנו לו דרכון, בטוח שהוא גם מקבל קיצבת זקנה ואולי נכות מביטוח לאומי, ואפילו לא חקרו אותו בכלל ובפרט על החקירה של אבי לניר ז"ל!?

פרשה מוזרה - למה שאיש מודיעין סורי יחבור וישתף פעולה עם איש שב"כ ישראלי (גם אם לשעבר)?

עוד מחדל של מערכת הבטחון שלא ברור לי איך זה קורה, אפשר עוד היום לחקור אותו, עדיף מאוחר מאשר בכלל לא.

נ.ב. עוד פרשה דומה במשהו שמטרידה אותי, אחרי סרט שהוצג לאחרונה בטלויזיה: פרשת אורי אילן ז"ל מ 1955.
בסרט סיפר אחד השבויים שנתפס יחד עם אורי אילן, שהכיר את החוקר שחקר אותו בעברית, סיפר שהוא בלונדיני ומדבר "צברית" והוא זוכר אותו כאיש תחזוקה מבריכת בת-גלים (השבוי היה שחיין מצטיין). כשחזר לארץ אחרי השבי וסיפר על החוקר הנ"ל, במערכת הבטחון אמרו לו לא לדבר על זה...אבל בסרט זה נחשף...מדוע היום, אחרי יותר מ55 שנים שעברו מאז, לא ניתן עדיין לספר אודות החוקר הנ"ל? או שזה עוד מחדל כמו ולא רוצים שיחשף מהבושה...

ישן 10-08-2012, 17:08
  משתמשת נקבה יונה100 יונה100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
תשובה לגבי מוזס
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "ברור שראו ששיקר - זכר את שמות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי avifresh

בסרט סיפר אחד השבויים שנתפס יחד עם אורי אילן, שהכיר את החוקר שחקר אותו בעברית, סיפר שהוא בלונדיני ומדבר "צברית" והוא זוכר אותו כאיש תחזוקה מבריכת בת-גלים (השבוי היה שחיין מצטיין). כשחזר לארץ אחרי השבי וסיפר על החוקר הנ"ל, במערכת הבטחון אמרו לו לא לדבר על זה...אבל בסרט זה נחשף...מדוע היום, אחרי יותר מ55 שנים שעברו מאז, לא ניתן עדיין לספר אודות החוקר הנ"ל? או שזה עוד מחדל כמו ולא רוצים שיחשף מהבושה...

סיפור הערבי שעבד בבריכת "בת גלים" מוכר מאז 1968, כמו סיפורו של מוזס עצמו (למשל כאן http://dover.idf.il/IDF/News_Channe...na/08/02/11.htm ).
למוזס לא אמרו לא לדבר על זה אלא על המשפט שלו, שסווג כסודי ביותר.
ישן 10-08-2012, 12:06

לפעמים מותר למתוח ביקורת גם על פרות קדושות
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "על מי יש לי להלין? את מי שעבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רגב06
על מי יש לי להלין?
את מי שעבר את השבי אין לי שום יכולת לשפוט.
על תאבי הרייטינג והבצע חסרי המוסר יש גם יש לי להלין.
ומחקתי כמה דברים כי אני בכל זאת רק פרעוש אחד.

הרי איש לא שופט אותם עכשיו על השבי. מותר למתוח ביקורת על הדרך שבה התמודדו עם הנושא ברגע שהובא לידיעתם. אם רצו להעלות את הנושא לסדר היום, לדעתי היו צריכים לפנות למשטרה ולא לערוץ 2.
קח בחשבון שבנוסף לכל, אין כל ספק שהחלאה קיבל צ'ק מאד שמן מהטלוויזיה (לפחות זה משהו שמישהו מאד חכם אמר לי ואפילו הופתעתי מכך שאני עצמי לא חשבתי על זה).
וכיון שהמעמד מחייב, גם אני מוצאת את עצמי מוחקת את רוב הדברים שכתבתי
ישן 10-08-2012, 13:15
  גיל חזקיה גיל חזקיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.08
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי יונה100 שמתחילה ב "נו באמת גיל"

אזרחית אחת הלכה והתלוננה במשטרה על חנין זואבי על שהצדיקה הכאה של חיילים במשט המרמרה בראיון עם דני קושמרו - וזכתה לתשומת לב אדירה בכלי התקשורת ולתמיכה ברשתות החברתיות וזאת על אף שידוע שהח"כית נהנית מחסינות ולא יעשו דבר עם התלונה.

http://www.mako.co.il/news-military...923ab531018.htm

אז מה ההבדל בינך לבינה?

רא"ל רפאל איתן במברק אל שר ההגנה הדרום אפריקני מגנוס מאלאן מיד לאחר תקיפת הכור בעיראק.

ישן 10-08-2012, 14:07
  גיל חזקיה גיל חזקיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי יונה100 שמתחילה ב "יש לי לפחות ששים סיבות לכך"

העניין שאני מתמקד בו הוא שהתלונה במקרה של זואבי הגיעה מאזרחית מהשורה שהחליטה לעשות מעשה ולא מחייל שנפצע במשט או גורמים אחרים שנפגעו במישרין ממעשיה.
לו אזרח מהשורה יגיש תלונה נגד "התימני" - גם הפעם סבורני שהוא יקבל יחס דומה מכלי התקשורת ומהציבור - כשל"תימני" אין חסינות להסתתר מאחוריה.

רא"ל רפאל איתן במברק אל שר ההגנה הדרום אפריקני מגנוס מאלאן מיד לאחר תקיפת הכור בעיראק.

ישן 10-08-2012, 19:19
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "איפה העבירה בוצעה? כנגד מי?..."

איפה - סוריה , דמשק, כלא אל-מאזה, כלא תדמור, מרתף מטה חיל האויר הסורי במתחם הקריה של דמשק.

כנגד מי - שמות ידועים למערכת הבטחון וחלקם הקטן ידוע גם לציבור, חיילים ממגוון חילות צה''ל, אשר חולקו לקבוצות חוגרים וקבוצת קצינים ואנשי צוות אויר.

על ידי מי - קציני צבא סוריים בתפקידי סוהר, קציני חקירות וכן בעלי תפקידי אורח ערבים מארץ ישראל שהתנדבו לסייע.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 10-08-2012, 20:34

נאום מנחם בגין בכנסת, שנת 1964
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "איפה - סוריה , דמשק, כלא..."

אנחנו אפוא הצענו הצעת חוק אשר תקבע, כי אם המענים הללו, באחד הימים, יימצאו בתחום שיפוטה של מדינת ישראל, הם יובאו לדין. אם הצעת חוק זו תעבור לוועדה, נשקול בעצמנו אפשרות של שינוי מסויים בהצעתנו. הצענו כי העונש שיוטל על האנשים האלה, אם יובאו לדין במדינתנו, יהיה 15 שנות מאסר. דרשתי, חקרתי ומצאתי כי על פי החוק הפלילי הצרפתי, אם פושעים משתמשים בעינויים למען השגת מטרותיהם, הם יואשמו ברצח. כך הוא הדבר אף על פי שהאדם שעינוהו נשאר בחיים. ייתכן, כי על פי דוגמה זו נציע לשנות את העונש המכסימלי שלא יהיה על חבלה חמורה בגופו של אדם אלא על רצח.

אנחנו מבקשים את הכנסת שתתן דעתה על הצעת חוק זו. הלכנו בעקבות האמנה נגד השמדת עם; הלכנו בעקבות החוק שלנו לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם. איננו רוצים, לאור הנסיון הידוע, שההענשה תבוא על פי חוק שנתקבל לאחר שכל הקרבנות של העינויים האלה יובאו לפנינו. אנחנו מציעים לעשות נסיון למנוע את הפראקטיקה הברברית האיומה הזאת. אויבינו צריכים לדעת שהם עלולים להימצא באחד הימים בתחום שיפוטה של מדינת ישראל. איננו מתכוונים, כמובן, לשליחתם למדינת ישראל במזוודה הדיפלומטית של גאמל עבדול נאצר. אבל בימינו כל אחד יודע שעלול לבוא יום, שאף על פי שהאיש היה בטוח שלא יאונה לו כל רע והוא לא יבוא על עונשו על פשעים שביצעם בסתר, בכל זאת יכול לבוא יום כזה והוא יתן את הדין.
ישן 10-08-2012, 22:59
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
את בוחרת בדרך הקלה...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי יונה100 שמתחילה ב "נאום מנחם בגין בכנסת, שנת 1964"

... המענים צריכים לדעת בדומה למחבלים הרוצחים כי דמם בראשם. שזרוע הארוכה של ישראל תשיג אותם
יקח זמן אשר יקח. אם הם ידעו זאת, אולי לא יופיעו ב"פריים טיים" בטלוויזיה של קורבנות העינויים.
לא נראה לי שיש עוד מדינה מטומטמת כמו זאת, אשר נתנה פתחון פה למענה במקום כדור בין העיניים...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 11-08-2012, 07:41
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
חבל על העצבים והבריאות, הם לא שווים את זה...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי יונה100 שמתחילה ב "דווקא אתה בחרת בדרך הקלה"

...זאת בדיוק הסיבה שלא צפיתי בתוכנית. למה צריך לגעת בחארא ואחר כך להגיד שזה מסריח...
הזבל הזה מסתובב ביננו כגיבור, עובד, הקים משפחה ואין לו סיוטים בלילה. מקווה לאחר שנחשף
גם הוא "יצטרף" למשפחת "ערים בלילה"....

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 10-08-2012, 14:37

היה כדאי מאד
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי גיל חזקיה שמתחילה ב "לינוי בר גפן גם אמרה ש " גם..."

שלפני שאמרה את השטות המטומטמת הזו, תבוא אלי הביתה כדי לקרוא את דו"ח הצלב האדום על עדויות שבויים שלנו בסוריה 73-74, לעומת עדויות הסורים.
התלונות שלהם הסתכמו פחות או יותר בטענה שהאפטר שייב שקיבלו לא היה מספיק רייחני.
הנה עוד דוגמה מדוע לא היה נכון מצידם להשתתף בסרט הקיטשי הזה, עם הלוקיישן הפסבדו מדכא, משל החויה שעברו לא מספיק מדכאת ונוראה.

אגב, אם אני לא טועה, אלה היו שבויי מדינות ערב במלחמת יום הכיפורים שישראל הקימה עבורם בריכת שחיה במחנה השבויים. כך שיתכן מאד שהיו להם גם תלונות על טמפרטורת המים. אכן ידינו ממש לא נקיות בהשוואה הזו!

נערך לאחרונה ע"י יונה100 בתאריך 10-08-2012 בשעה 14:41.
ישן 11-08-2012, 09:21
  Muhabarat Muhabarat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.10
חברה תירגעו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "השובה מדמשק או האיולת מישראל?"

האיש משת"פ (מן הסתם הופעל ע"י אמ"ן ו/או מוסד). הוא כנראה היה כזה, אם לא כבר בשנות ה60, אז בשנות ה70, ה80 וה90.

לא לחינם נמנעים מלספק הסברים מספקים למה אישרו לו לחזור ב 1999.

העובדה שהיה נוכח בעינויים קשים שעברו השבויים שלנו כשלעצמה לא עושה אותו לשטן כזה גדול שצריך להעניש אותו. אפילו אם הוא בעצמו נתן סטירה או אגרוף פה ושם. בל נשכח שהוא היה צריך להוכיח נאמנות בנוכחות קציני מודיעין סורים. בעני הסורים נאמנותו היתה תמיד בסימן שאלה שהרי עבורם הוא היה לא יותר מפליט פלסטיני, נאמן למשטר הסורי, אבל לא סורי בעצמו...

כף הזכות שעולה כנראה מהמידע שהעביר, אם מסוריה ואם ממקומות אחרים (הליגה הערבית למשל) עולה בהרבה על כף החובה של עבודה כמתורגמן ונוכחות בעת ששבויים עונו - עם כל הסלידה שהדבר מעורר.

דבר אחד בטוח: לסוריה הוא כבר לא יחזור (בטח לא במצב הסורר שם כיום). כנראה שלשידור התכנית יש קשר ישיר לכך למדובר בקשיש חולה שכבר אין לא הרבה מה להפסיד והחליט להשתקע בעראבה.
ישן 28-08-2012, 09:27
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07

לשמחתי צפיתי בסרט. לצערי - התאכזבתי. אני אפילו לא יודע אם התאכזבתי זו המילה המתאימה... אבל מה שבטוח הוא שרתחתי מזעם. על המדינה בה אני חי ועל עצמי.
ממש לאחרונה התקיים דיון בפורום לגבי השינויים שחלו בסדרת השבי וההכנות.
כעת אני רוצה להגיד שלמרות שאין סדרת שבי ביחידה בה שירתתי, הסכנה ליפול בשבי תמיד הייתה (ואף התממשה ב-73'), והיה לא מעט חומר כתוב על כך.
במשך 3 שנים בהן ישבתי על "ההר" לא הפסקתי לחשוב על הנושא הזה. עברתי שוב ושוב על החומרים (הישנים), חיפשתי אחר מידע נוסף והנושא הזה תמיד היה קרוב מאוד לליבי.
התנדבתי לשרת ביחידה ובתפקיד תוך ידיעה שאם אפול לידיים שלהם, וזה ייתכן, אהפוך לעוד אחד מ-"הסיפורים האלה"...
כעת נחשף פרצופה של המדינה ואני מגלה שטייס שלנו נחקר ולא זכה לאמון מצד גורמי הביטחון (סיפור השרייק) בעוד שהסאדיסט השפל הזה מסתובב חופשי ונפוח מגאווה.
אינני יודע מה הניע את "התימני" להגיע למפגש הזה ואכן ההגיון אומר שזו יכלה להיות רק תמורה כספית.
אבל אינני מקבל את הטענה שהוא משת"פ ולו רק מהסיבה שאם היה כזה לא היה מסתיר את שמו וזהותו של "אבו פיג'מה". בשלב הזה פשוט נשרפו לי כל הפיוזים.
לא ייתכן שאדם בעל זיכרון פנומנלי שזיהה וזכר כל אחד מהנוכחים בחדר לא זוכר את שמו של אדם אחד שעבד עימו שנים ארוכות!
החיוכים השפלים שלו והשקרים שפלט לאורך כל המפגש לא הוסיפו לו כבוד, וגם לא לשרותי הביטחון.
האדם הזה הוא נכס לשרותי הביון, שלנו ושלהם. אני יכול רק לנחש איזה תפקיד מילא בקיץ 2006 אם היה בארץ.
אחרי כתיבת שורות אלו נשארה אצלי התחושה שלא הצלחתי להעביר אפילו קצת ממה שאני מרגיש וחושב. במשפט אחד הייתי אומר שהכעס והתדהמה פשוט השתלטו עליי.

נ.ב. - אילו היה נשאר שם הייתי מקבל את זה בהבנה. כל צד במלחמה דבק במשימתו וחושב שהוא הצודק. הוא ביצע תפקיד שהאמין בו, אכזרי ככל שיהיה... מה שמפריע לי זה שהוא חזר לפה באין מפריע, נהנה מכל הזכויות של אזרח נאמן וחי חיים שלווים.

נ.ב. 2 - תמיד תישאר בי טיפת תקווה שאני טועה, והוא בכל זאת משת"פ והטלוויזיה שוב מילאה אותנו בשטויות. הלוואי.
ישן 28-08-2012, 09:55
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
הצלחת גם הצלחת להעביר..
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי REB שמתחילה ב "לשמחתי צפיתי בסרט. לצערי -..."

אני חש בדיוק כמוך, אני מרגיש כאילו לפעמים אנחנו מאבדים את חוש ההשרדות הכי בסיסי שאמור להיות אצל כל מדינה חפצת חיים...
רק אצלנו חוקר סדיסט כזה יכול לחיות פה בשלווה.
רק אצלנו עזמי בשארה קיבל זמן מה קצבה מהמדינה אחרי שהתגלה כמשת''פ של חיזבאללה.
רק אצלנו אבו טיר מהחמאס יכול לקבל קצבה מביטוח לאומי.
ואני מניח שיש עוד ועוד עוולות כאלה שאני לא יודע עליהן, בקשר לטינופת החוקר שבויים, אני מניח שכסף הניע אותו לבוא למפגש ואני מניח שהתחקירנים סגרו מראש עם פדויי השבי שאף אחד מהם לא ידקור אותו, כי זה מה שמגיע לו..

ישן 29-08-2012, 10:41
צלמית המשתמש של b.a
  b.a b.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי REB שמתחילה ב "לשמחתי צפיתי בסרט. לצערי -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי REB
לשמחתי צפיתי בסרט. לצערי - התאכזבתי. אני אפילו לא יודע אם התאכזבתי זו המילה המתאימה... אבל מה שבטוח הוא שרתחתי מזעם. על המדינה בה אני חי ועל עצמי.
ממש לאחרונה התקיים דיון בפורום לגבי השינויים שחלו בסדרת השבי וההכנות.
כעת אני רוצה להגיד שלמרות שאין סדרת שבי ביחידה בה שירתתי, הסכנה ליפול בשבי תמיד הייתה (ואף התממשה ב-73'), והיה לא מעט חומר כתוב על כך.
במשך 3 שנים בהן ישבתי על "ההר" לא הפסקתי לחשוב על הנושא הזה. עברתי שוב ושוב על החומרים (הישנים), חיפשתי אחר מידע נוסף והנושא הזה תמיד היה קרוב מאוד לליבי.
התנדבתי לשרת ביחידה ובתפקיד תוך ידיעה שאם אפול לידיים שלהם, וזה ייתכן, אהפוך לעוד אחד מ-"הסיפורים האלה"...
כעת נחשף פרצופה של המדינה ואני מגלה שטייס שלנו נחקר ולא זכה לאמון מצד גורמי הביטחון (סיפור השרייק) בעוד שהסאדיסט השפל הזה מסתובב חופשי ונפוח מגאווה.
אינני יודע מה הניע את "התימני" להגיע למפגש הזה ואכן ההגיון אומר שזו יכלה להיות רק תמורה כספית.
אבל אינני מקבל את הטענה שהוא משת"פ ולו רק מהסיבה שאם היה כזה לא היה מסתיר את שמו וזהותו של "אבו פיג'מה". בשלב הזה פשוט נשרפו לי כל הפיוזים.
לא ייתכן שאדם בעל זיכרון פנומנלי שזיהה וזכר כל אחד מהנוכחים בחדר לא זוכר את שמו של אדם אחד שעבד עימו שנים ארוכות!
החיוכים השפלים שלו והשקרים שפלט לאורך כל המפגש לא הוסיפו לו כבוד, וגם לא לשרותי הביטחון.
האדם הזה הוא נכס לשרותי הביון, שלנו ושלהם. אני יכול רק לנחש איזה תפקיד מילא בקיץ 2006 אם היה בארץ.
אחרי כתיבת שורות אלו נשארה אצלי התחושה שלא הצלחתי להעביר אפילו קצת ממה שאני מרגיש וחושב. במשפט אחד הייתי אומר שהכעס והתדהמה פשוט השתלטו עליי.

נ.ב. - אילו היה נשאר שם הייתי מקבל את זה בהבנה. כל צד במלחמה דבק במשימתו וחושב שהוא הצודק. הוא ביצע תפקיד שהאמין בו, אכזרי ככל שיהיה... מה שמפריע לי זה שהוא חזר לפה באין מפריע, נהנה מכל הזכויות של אזרח נאמן וחי חיים שלווים.

נ.ב. 2 - תמיד תישאר בי טיפת תקווה שאני טועה, והוא בכל זאת משת"פ והטלוויזיה שוב מילאה אותנו בשטויות. הלוואי.

קצת טישיו רך יועיל כאן.*

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:45

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר