לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2012, 12:57
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אני בחיים שלי לא הוצאתי אפילו..."

לפני כמה שנים הייתי בלילה לבן בת"א ומפעל הפיס הקים על החוף שליד הטיילת אוהל ע-נ-ק-י כשבסביבה היו מן הסתם טונה בני נוער. זה כמו שחברה לייצור סיגריות הייתה מרימה שלט פרסום ענק שמציג בחור שמדליק סיגריה שנמצאת בין השפתיים של בחורה מושכת. מה שאני אומר זה שיש משהו לא מכובד בזה שהמדינה מפרסמת את מפעל ההימורים שלה דווקא במקום ובזמן שהיא יודעת שהולכים להיות בו המון בני נוער. זה לנסות להשפיע עליהם להפוך בעתיד ללקוחות של מפעל ההימורים.

בקיצור, יש משהו קצת צורם בזה שהמדינה מריצה את ההימורים במדינה - אפילו שבסוף הכסף מגיע למטרות טובות.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 04-09-2012 בשעה 12:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2012, 10:39
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לא סביר שיקרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
1. לא אספר על זה

מה לגבי האישה? כל שרשרת חזקה כמו החוליה החלשה ביותר שיש בה. לאישה יש חברות שצריך להשתחצן בפניהן, לאישה יש צורך בבגדים יפים שהיא לא תלבש יותר מפעם בשנה כשהולכים לאירוע. לאישה יש צרכים שיכולים לגרום לכסף להיעלם מהר מאוד.

הדבר הנכון הוא לפתוח חשבון בנק נפרד, להפקיד שם את הכסף ולעולם לא לספר לה. השאלה היא איך נהנים מהכסף מבלי לעורר חשד... אני יודע!! צריך לקנות משרד בבניין משרדים גדול בעיר אחרת, להתפטר מהעבודה, לספר לאישה שהחלפת עבודה למשהו שמכניס הרבה יותר כסף וכל בוקר ללכת למשרד שקנית ולהעביר שם איזה 7 שעות. כמובן שתצייד את המשרד במסך טלוויזיה גדולה, פלייסטיישן או כל דבר כייפי אחר שיעזור לך להעביר את "יום העבודה".
ישן 04-09-2012, 13:54
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה כמעט גורם לי לרצות להשתתף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אנשים שמחשבים עלות ותועלת במילוי הכרטיסים לא לוקחים בחשבון את ההנאה, הציפיה והמחשבות על הזכיה בצד של התועלת.
לנו אין אפילו אשליה שנזכה בלוטו כל עוד אנחנו לא ממלאים.

זה בערך כמו אמונה באל לא קיים.
אפשר לחשב את העלויות שהמאמין סובל בגלל המצוות והאיסורים,
ומצד שני את התועלת שהאל הלא קיים מחזיר: 0.
התוחלת נמוכה יותר מהלוטו.
לא.
זה בערך כמו אמונה באל שאולי קיים, כמו שאולי תזכה בהגרלה.
קנייה של כרטיס שלא יכול לזכות בשום הגרלה זה כמו אמונה באל לא קייםץ

וגם: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...%A1%D7%A7%D7%9C

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-09-2012, 14:01
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה כמעט גורם לי לרצות להשתתף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
זה בערך כמו אמונה באל לא קיים.
אפשר לחשב את העלויות שהמאמין סובל בגלל המצוות והאיסורים,
ומצד שני את התועלת שהאל הלא קיים מחזיר: 0.
התוחלת נמוכה יותר מהלוטו.

אפשר למצוא באמונה תועלת מסויימת אם לוקחים בחשבון את הציפיה לחיים אחרי המוות ולברכות ורפואה מהשמיים וכל השטויות האלה.

לא בטוח שהתועלת אפס. ברוח הדברים שכתבת - אדם מאמין מרגיש שלכל דבר שקורה יש סיבה ושתהיה לו המשכיות אחרי המוות. זה שקט נפשי עצום שסביר להניח שהוא מוביל לחיים ארוכים ובריאים יותר (פחות לחץ = פחות חולי). אפשר לטעון שזה שקול להרבה מאוד כסף.

זה כמעט גורם לי לרצות להתחיל להאמין.
ישן 14-12-2012, 09:41
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Robinbad שמתחילה ב "שאלה טכנית, מתי זכיין יודע..."

שאלה טכנית, מתי זכיין יודע שממנו נשלח טופס זוכה בפרס(לוטו) ראשון/שני גבוה, האם נודעה לו יום למחרת אוטומטית כשהוא מדליק את המסוף?
המסוף בדוכן שלו לא מספק מידע על מי זכה ואיפה, הזכיין (המוכר בנקודות מפעל פיס) יקבל את המידע הזה מהמשווק האזורי לאחר מספר ימים, בהמשך ישלח אליו צילום של הכרטיס הזוכה על מנת שהוא יוכל להציגו לציבור יחד עם תעודת "דוכן מזל".

או רק לאחר שהזוכה מתייצב במשרדי מפעל פיס.
כבר ברגע הזכיה מפעל הפיס יודע מאיזה דוכן נשלח הטופס הזוכה, ובאיזה יום ובאיזה שעה הוא נשלח.
(מחשב מפעל הפיס יודע בכל רגע נתון את כל הצירופים שנישלחו בכל נקודות הפיס במדינה וגם את כל הצירופים שלא נישלחו).
כשהזוכה מגיע עם הטופס הזוכה, נערכת בדיקה של הטופס (קיום הניחוש הזוכה ושהטופס לא מזוייף).
אם הכל כשורה, צילום של הזוכה עם מסיכה וקבלת ההמחאה בקיזוז של 25% מס.

נו טוב עוד שאלה, האם זכיין מקבל תגמול מפייס על טופס זוכה בפרס גבוה שנשלח ממנו?
לא ממפעל הפיס!
אם הלקוח נותן לו טיפ, זה כבר משהו אחר...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר