לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2012, 09:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אנשים שמרצונם ממשיכים לעבוד בחברות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "אנשים שצריך להרוג"

שמציעות לך דרך הטלפון ייעוץ מס/משכנתא/ביטוח למרות שאתה מאוד בנימוס מסביר להם שאתה לא רוצה/צריך/מעוניין. הם ממשיכים להתקשר מסביב לשעון, ואם עשית טעות ופעם אחת באמת נתת להם כמה נתונים? זהו הלך עליך... אתה "דוקט פתוח" אצלם במאגר והם שנים יטרידו אותך עם ההצעות שלהם ("ללא התחייבות כמובן") יום ולילה, ובמיוחד ב 08:30 בבוקר וב 21:00.

לדעתי אם לוחמים של סיירת מובחרת יגוייסו בחשאי בצו-8, ישלחו לעשרים מוקדים כאלה, ישלפו אקראית משם כל טלפן שלישי ויירו לו בברך... הביעה תפטר והאנשים הללו יתנו לנו מנוחה.

סתם דעתי, ואולי למישהו יש רעיון טוב יותר כיצד לחסל את הנגע.

חוצמזה יש כמובן גם את חולי/יפי הנפש האלה שממשיכים לחפש איך לגרום לפולשים האפריקאים לחדור למדינת ישראל (עכשיו מצאו פטנט: להביא אשה בהריון מתקדם ולשים אותה מעבר לגדר).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2012, 10:11
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10

רשימה חלקית:
1. רוצחים, אנסים, פדופילים וכיו"ב
2. נהגים מטורפים אשר מסכנים את כולם, ובראשם השיכורים, המסוממים, הפוגעים והבורחים
2. מעשנים. אין לכם שום זכות להרוס לי את איכות החיים ולפגוע לי בבריאות
3. הורים גרועים שלא יודעים לחנך, ומגדלים דור עוד יותר גרוע
4. אנשים שמנצלים את האנונימיות הוירטואלית כדי להיות מגעילים. אתם אנשים קטנים
5. אנשים הצוחקים על השונה ומעליבים אותו רק כדי להרגיש יותר טוב עם עצמם. אתם אנשים קטנים
6. אנשים חסרי נימוס בסיסי, שחייבים לעבור סדנת חינוך בדחיפות, וללמוד את הדברים הבסיסיים הבאים:
א. "שלום", "סליחה", "תודה" ו"בבקשה", אלו מילים מאוד בסיסיות שלמדתם בגן (או שלא?). לא יזיק לכם להשתמש בהן.
ב. כשאתם מתקשרים וזו טעות במספר, פאקינג תגידו "סליחה, טעות" לפני שאתם מנתקים לבנאדם בפרצוף, חולרות!
ג. לא, אתם לא יכולים לנעוץ מבטים באנשים ברחוב/באוטובוס
ד. לא, אתם לא יכולים לנגוע באנשים ברחוב/באוטובוס, גם לא "רק" כדי להסב את תשומת לבם.
ה. באיזו זכות אתם קוראים לי "ממי", "כפרה", "נשמה" ו"מותק" אם אתם לא מכירים אותי בכלל?!
ו. לא, אתם לא יכולים להשמיע מוסיקה מסריחה ברמקול בפלאפון ולהניח נעליים מטונפות על המושב שלפניכם!!!
ישן 05-09-2012, 10:28

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "רשימה חלקית: 1. רוצחים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
רשימה חלקית:
1. רוצחים, אנסים, פדופילים וכיו"ב - מקובל. רק חשוב לסייג ולהגיד שזו אמורה להיות תלייה פומבית מגשר לה גוארדיה. לא משהו חביב כמו כדור בעורף.

2. נהגים מטורפים אשר מסכנים את כולם, ובראשם השיכורים, המסוממים, הפוגעים והבורחים - מקובל לחלוטין. +1111. כמו כן להקים חוליות חיסול אשר יארבו בצמתים נגועי "גנבי אדום" ליד בתי ספר. לרדוף אחריהם, "עיראק סטייל", להוציא מן הרכב ולירות בהם בתעלה (ואם זה עארס, ורוב הסיכויים שכן, אז קודם לשרוף לו את הBMW מול העיניים, שזה כמו לרצוח לאדם נורמאלי את האמא מול העיניים)

2. מעשנים. אין לכם שום זכות להרוס לי את איכות החיים ולפגוע לי בבריאות - לא מקובל. לשים אותם במחנות בנגב עם הכושים-כן. להרוג-לא.

3. הורים גרועים שלא יודעים לחנך, ומגדלים דור עוד יותר גרוע - דילול של 75% מהאוכלוסיה. רעיון לא רע.

4. אנשים שמנצלים את האנונימיות הוירטואלית כדי להיות מגעילים. אתם אנשים קטנים. - או קיי. רעיון מעשי: עושים כנס חובה של כל גולשי פרש ושם יורים בכולם. חוץ מבשרוקי שהוא אלמונימי אבל מקפיד לא לנצל את זה למגעילות

5. אנשים הצוחקים על השונה ומעליבים אותו רק כדי להרגיש יותר טוב עם עצמם. אתם אנשים קטנים - חיסול של כל בני ה-16. רעיון טוב שגם פותר את בעיית הסכינאות והרעש בלילות שישי.

6. אנשים חסרי נימוס בסיסי, שחייבים לעבור סדנת חינוך בדחיפות, וללמוד את הדברים הבסיסיים הבאים:
א. "שלום", "סליחה", "תודה" ו"בבקשה", אלו מילים מאוד בסיסיות שלמדתם בגן (או שלא?). לא יזיק לכם להשתמש בהן. אני חושב שאחרי הסעיפים הנ"ל, הם כבר ממילא עם כדור בראש..

ב. כשאתם מתקשרים וזו טעות במספר, פאקינג תגידו "סליחה, טעות" לפני שאתם מנתקים לבנאדם בפרצוף, חולרות! - כנ"ל

ג. לא, אתם לא יכולים לנעוץ מבטים באנשים ברחוב/באוטובוס - לא מקובל. בנסיוני להמלט ממבטים אני לפעמים מצליב מבטים עם אחרים. לא רוצה למות.

ד. לא, אתם לא יכולים לנגוע באנשים ברחוב/באוטובוס, גם לא "רק" כדי להסב את תשומת לבם. או קיי. פה אני מתחיל לחשוב שאולי צריך סעיף ז' למניפסט.

ה. באיזו זכות אתם קוראים לי "ממי", "כפרה", "נשמה" ו"מותק" אם אתם לא מכירים אותי בכלל?! ירינו כבר בכל הערסים. עכשיו בערסיות. רעיון טוב. ערסיות מולידות ערסים בכלל כל הקטע הזה של "לא יורים בנשים" הוא כ"כ סקנד מילניום סטייל...

ו. לא, אתם לא יכולים להשמיע מוסיקה מסריחה ברמקול בפלאפון ולהניח נעליים מטונפות על המושב שלפניכם!!! ירינו בהם כבר, סיוון.

ז. אנשים שכתבו את סעיף ד' במניפסט הנ"ל.
ישן 05-09-2012, 12:23
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "רשימה חלקית: 1. רוצחים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. רוצחים, אנסים, פדופילים וכיו"ב
מה הבעיה עם פדופילים?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
3. הורים גרועים שלא יודעים לחנך, ומגדלים דור עוד יותר גרוע
הורים בכללי.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
4. אנשים שמנצלים את האנונימיות הוירטואלית כדי להיות מגעילים. אתם אנשים קטנים
ואם אנחנו (כלומר ג'יש) מגעילים בכללי ולאו דווקא באינטרנט? יש אישור?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
5. אנשים הצוחקים על השונה ומעליבים אותו רק כדי להרגיש יותר טוב עם עצמם. אתם אנשים קטנים
ואם אנחנו צוחקים על השונה כי אנחנו שונאים את השונה או סתם רוצים שהוא יוכחד?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
א. "שלום", "סליחה", "תודה" ו"בבקשה", אלו מילים מאוד בסיסיות שלמדתם בגן (או שלא?). לא יזיק לכם להשתמש בהן.
תכלס
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
ב. כשאתם מתקשרים וזו טעות במספר, פאקינג תגידו "סליחה, טעות" לפני שאתם מנתקים לבנאדם בפרצוף, חולרות!
אפשר להשתמש במכה מקדימה - אם מתקשר אלייך מישהו שטעה במספר, במקום להגיד לו שהוא טעה ואז שהוא ינתק לך בפרצוף כמו מניאק, פשוט תנתקי לו בפרצוף וזהו.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
ג. לא, אתם לא יכולים לנעוץ מבטים באנשים ברחוב/באוטובוס
למה לא? במיוחד אם היא שווה אש.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
ד. לא, אתם לא יכולים לנגוע באנשים ברחוב/באוטובוס, גם לא "רק" כדי להסב את תשומת לבם.
כולל אם הוא חרש/אהבל שלא נותן לך לצאת מהאוטובוס? ואם הוא נרדם עלייך? סיריאסלי?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-09-2012, 11:58
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
הו הו... זה ייקח קצת זמן

- נהגי מוניות שכתשובה לשאלה "כמה זה אחי ?" עונים לך "מיליון שקל!"
כאילו מה, זה מצחיק מישו אינעלדינק?!

- זקנים שחשים את עצמם בגלל שהם זקנים.
אני חושב שאם היית מטומטם כל החיים שלך אז בזקנה זה יהיה כנראה יותר גרוע.

- חבר'ה בתחנה המרכזית שמתעקשים בכוח שאני אניח תפילין.
אבל אמרתי, לא!!!@$#^%#

- חבר'ה שמאמינים שניתן להציל את ישראל מהפצצה האיראנית על ידי תפילות.
פחחחחח

- אנשים שפותחים את הברז מים קבוע בזרם חזק אם זה לשטוף כלים או לצחצח שיניים...
הלו, אין מים במדינה!

- אנשים שמטיפים לי על גיל 60...

- כאלה ששמים מוזיקה בפלאפון במקום ציבורי או בתחבורה.
אמא ואבא שלכם אחים!

- אנשים שחושבים שכסף זה הכל בחיים.
פחחחח

- רוסים שיכורים שתמיד קולטים שאני מדבר את השפה ומתחילים לספר לי את כל סיפור חייהם וכמה שרע להם בארץ.
|:

- רוסים בארץ שבכוונה מסתגרים בקבוצות של רוסים ומרגישים שהם טובים יותר מכולם.
תלמדו לדבר בעברית אמא'שלכם....

- אנשים ששואלים אותך "מה ציירת ? מה המשמעות של זה ?"
\:

- אנשים אקראיים שמבקשים סיגריות ברחוב + אש.
מילא עכשיו היתה לו מצית, אבל הבנזונה רוצה את שניהם#$^! בואנה אתה יודע כמה זה עולה עכשיו ?

- סטלנים שמדברים על סמים ועל סוגי הסטלות השונים שהם עוברים...
חבר'ה, החיים מלאים בהרבה יותר דברים.

- אנשים שכשאתה אומר להם שאתה הולך לשתות או מזמין אותם לבירה איתך, עונים לך "אני שותה רק בערב..."
אתם רוצים גם נאד בפרצוף עם הפלצנות הזאת ?

- אנשים שלא עוצרים במעבר חצייה להולכי רגל.
חראות!

- אנשים שמטיפים לך על זה שאתה הולך למות בגלל עישון או לקבל סרטן או משו...
אני מאחל לכם למות הרבה לפני.

- כששופטים לפי מראה חיצוני סתם.
כן, יש לי עבודה ובית וחברה ואני יכול לעזור לזקנים באוטובוס אפילו עם הקניות שלהם.

- אמריקאים שיכורים.
לא מעניין אותי שארה"ב זו המדינה הכי טובה בעולם.

- כל מיני צדיקים אקראיים מהרחוב שחושבים שהם יכולים פתאום להיכנס לאיזה סיטואציה ולתקן הכל.
לך תמשיך תתעסק בשלך יא מנייאק.

- אנשים שרק מדברים על זה שרע להם בארץ.

- אנשים שמתעללים בבעלי חיים!

נראה לי זהו לבנתיים...

~O.G~

ישן 05-09-2012, 20:48
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=Seo]אנשים שחושבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
כשמישהו מפרסם יצירה (ברשת), גם אם הוא לא מתכוון, הוא משדר שהוא מוכן לקבל ביקורת.

את תמיד יכולה לציין במפורש שאת לא מעוניינת בביקורת.
וואו, אתה כל כך טועה ומדבר שטויות. אם אני מפרסם משהו בהתנדבות, בחינם, מרצוני החופשי כדי לעזור לאנשים או לשמח אותם זה אומר שאני רוצה ביקורת ושיחפרו לי?
איך הגעת לזה?

בעצם, יודע מה? אל תענה.
בעצם זה שאני כותב לך הודעה בפורום אין שום כוונה שאני רוצה או מוכן שתענה לי. אז מה אם זה פורום?!

ישן 06-09-2012, 00:24
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "סתם לדוגמה... שאלתי פעם מישהי..."

איך זה קשור לרשת? במציאות לא קורה שמישהו נפגש פנים אל פנים עם אדם אחר, שואל אותו אם אפשר להכניס מצלמה לאירוע, וההוא מתחיל לחפור לו על זה שהוא מכור לצילום?

אני תמיד חשבתי שפשוט ככה אנשים מדברים. זה לא חוק וסדר פה. "אובג'קשן!" ואז השופט בא כזה: "העד ישיב לשאלה". כשאנשים מדברים הם לפעמים אומרים מה שהם חושבים בקשר לנושא, ולא רק עונים כמו רובוטים. איך זה קשור לרשת אני עדיין לא מבין.

ישן 06-09-2012, 01:02
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "בסדר יא קטנוני, באותה מידה..."

אז בעצם את רוצה קהל אבל לא רוצה קהל. או קהל של זומבים שיעשו בדיוק מה שאת רוצה ולא מה שהם רוצים.

אני רוצה להיות שחקן הוליוודי מפורסם ופופולרי וטחון, אבל רוצה שלא יציקו לי עם חתימות, שלא ינסו לצלם אותי/להצטלם איתי, שלא ינעצו בי מבטים ברחוב, שצלמי פפראצי לא ירדפו אותי, שרשויות המס לא יתעניינו בהכנסות שלי, ובכלל שלמרות זאת שאני שחקן עשיר, פופולרי ומפורסם שלא יתייחסו אלי כאל שחקן עשיר, פופולרי ומפורסם.

ישן 06-09-2012, 01:30
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אז בעצם את רוצה קהל אבל לא..."

אין קשר בין הדברים. אם אתה מגיע לחנות ולא אוהב את המוצר, זה לא אומר שאתה צריך לבוא ולהגיד למנהל החנות שהוא צריך להחליף את המלאי של החנות שלו שיתאים לטעם האישי שלך, פשוט אל תקנה בחנות, או במקרה שלי, תמחק אותי מהחברים\ אל תיכנס לי לבלוג או לגלריה.
אני מאמינה גדולה ב"אם אין לך משהו נחמד להגיד, עדיף שלא תגיד." ואם כן, אז לפחות בצורה נעימה וזה לעיתים נדירות המקרה, רוב האנשים עושים את זה בצורה דוחה, כדי להרגיש נעלים יותר.
ואני חושבת שיש לי את הזכות להחליט שלא לקבל ביקורות והצעות, במיוחד כשאני מבקשת אותה לעיתים רחוקות ורק מאנשים מסויימים שאני תופסת מהם וסומכת עליהם. אתה לא מצליח להבין את זה? חושב שאני צבועה? יש לך עוד מימים שחיפשת הזדמנות להשתמש בהם? שיהיה לך לבריאות.

לגבי שחקנים הוליוודיים, זכותם שיתייחסו אליהם בכבוד, כן. ואם תשים לב, תיראה שמי שלא רוצה שיעקבו אחריו ויפלשו לפרטיותו, מצליח להימלט מאור הזרקורים בשעות בהן אינו ממלא את תפקידו (או יותר נכון, לא הולך לאותם מקומות בהם בטוח ימצא מי שינתפל עליו).

ישן 06-09-2012, 06:46

נשמע כמו שכפול אינטרנטי של סוג שיחות שקורות הרבה במציאות
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "סתם לדוגמה... שאלתי פעם מישהי..."

מה שמוביל לתובנה כי המדיה האינטרנטית "שאבה" אליה המון מהאינטראקציה של ה"פנים מול פנים". אז בעצם יוצא שאת נגד נודניקים-קנטרנים-אובר ביקורתיים, לא נגד עצם העובדה שהם מגיבים בפייסבוק על ככה וככה. בחיים אולי קל יותר להמנע מהם, או לקטוע את שטף הדיבור שלהם, אבל זה לא שהם לא שם. המדיה החברתית האינטרנטית מרחיבה מאוד את מעגל האנשים שניתן לבוא מולו באינטראקציה סתמית, ולכן גם מרחיבה מאוד את הסיכוי שתהיי צריכה לקרוא דברים סתמיים שכוונו אליך. זה ערך מוסף, לא חביב בכלל, של הרשת, אבל ערך מוסף שצריך ללמוד לחיות אתו. האפשרות האחרת היא לא "לחיות" במדיה חברתית (מה שאני עושה) ואז החסרונות האלה קיימים פחות.
ישן 05-09-2012, 20:50

עוד כמה:

נערים שיושבים על נרגילה בגני שעשועים של ילדים קטנים: ללכוד אותם, ללפף להם לולאה סביב הצוואר ולהרים על הפיקוס הקרוב.

ג'ובניקים מהקרייה שתופסים במקדונלדס עזריאלי שולחנות משפחתיים לשעתיים. חיסול בירייה במקום.

ההומלס המסריח שמסתובב עם אופניים בתל אביב ומפזר את הכרטיסים הוורודים על טלפונים של זונות.

הברסלבים עם הוואנים הישנים שחושבים שלהיות מכוער ואנטי צחצוח שיניים זה סוג של אהבת השם. אפשר פשוט לשים להם משחת שיניים בפה. יש לי הרגשה שהם ימותו מהרעלה עקב טעימת החומר הלא מוכר.

אנשים שיורדים עליך ברצינות תהומית בגלל שיש לך מוצר של אפל/דפדפן אקספלורר. המתת חסד דרושה מיידית.

סטודנטים לקולנוע/תאטרון/בצלאל. רובם לפחות.

סרסורי וסוחרים בנשים. לשרוף אותם חיים אבל רק אחרי שנותנים לעשרים סודאנים חרמנים לעשות בהם מעשי סדום.

נהגי מוניות בירושלים בימי שבת.

אנשים שחושבים שזה שהילד בן השנתיים שלך נכנס להיסטריה בגלל שהפיטבול שלהם שינה כוון הליכה ודהר לכוונם, זה אומר שלא חינכת את הילדים נכון לא לפחד מכלבים. פעם הייתי בעד לחסל את הכלב. היום אני אומר להמית את שניהם.

אנשים ששמים את "און דה פלור" של ג'ניפר לופז כרינגטון או כצליל המתנה כשאתה מחייג אליהם.
ישן 06-09-2012, 00:09
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אותי

אבל לא כדאי לנסות
  • סוכני נסיעות שמנסים להציע לך "דיל" כשאתה רואה בדקה ה90 את ה"דיל" למחרת במחיר זול יותר ב50% לפחות
  • אלו שלוקחים מהפח את ישראל היום,מדפדפים לראות אם עמוד התשבצים ריק ואם לא אז זורקים לפח בחזרה.
  • מורים לנהיגה שלא טורחים לבלום את הרכב לתלמיד שלהם כשהוא מתפרץ לכיכר בה זכות הקדימה היא שלי
  • את אלו שחסר להם שקל לנסוע לירושלים ו5 שקלים לנסוע לבאר שבע וחושבים שאני אממן אותם
  • אלו שמודיעים לך שזכית באיזה משהו לא שימושי ותקבל אותו עבור דמי משלוח שעולים יותר מהמוצר עצמו
  • כל מי שמתכוון לקחת חלק בהפקת דיסק חדש לג'סטין ביבר
  • מואזינים שצורחים או שמים קלטת ב04:00 לפנות בוקר
  • ילדים בני 14+ בחופש הגדול אחרי בקבוק וודקה
  • ילדים בני 14- בחופש הגדול אחרי בקבוק וודקה
  • את מי שנותן לקשת מוטיבציה להפקת עונות נוספות של כ"נ והאח הגדול
  • את מי שנותן לקשת מוטיבציה להמשיך להרוס את ערוץ 24
  • את מי שמדפיס סודוקו שבו יש פעמיים 5 בשורה
  • את האנשים שלא מבינים שקופת אקספרס היא עד 8 מוצרים
  • את הקופאית בקופת אקספרס שלא תעיר לאנשים שקופת אקספרס היא עד 8 מוצרים
  • את אלו שבדיוק נשאר להם מוצר אחד נזכרים ששכחו משהו ומעכבים את התור
  • את אלו שבתור לרופא חושבים ששנים מכירים אותך ומתחילים לספר לך את ההסטוריה הרפואית שלהם
  • את אלו שמפריעים לך באמצע מפגש רק כי חושבים שהם מכירים אותך
  • את אלו שמכירים אותך ומפריעים לך באמצע מפגש
  • את אלו שמתעקשים להכניס לך לתיבת דואר פרוספקטים של מרסל גבות,סווטלנה עיצובים וז'וז'ו רפואה אסתטית

ישן 06-09-2012, 01:05
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא! אני לא עושה איתך מעבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
לא! אני לא עושה איתך מעבר דירה, תישא באחריות!
איזו אחריות?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
קופאית עדין צריכה להעביר את המוצר תחת הסורק, וזה לוקח זמן, וגם לארוז אותם לוקח זמן.
חוץ מזה, ברגע שתגיד שכן, יבוא מישהו שירצה לקנות 20 יחידות מכל דבר, ועוד יחליט שבא לו משלוח בסוף! "לא, לא כתוב שלא עושים משלוח בקופה הזאת, חיכיתי בתור, מגיע לי שירות, אני דורש שתביאי ארגז!" (קרה לי).
היא לא צריכה להעביר מתחת לסורק. זה כל הקטע. היא סורקת פעם אחת ומקישה "כפול שמונים". אולי איפה שאת עושה קניות עדיין לא שדרגו את הקופאיות כדי שיתמכו בזה.

ישן 06-09-2012, 00:51
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אותי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
סוכני נסיעות שמנסים להציע לך "דיל" כשאתה רואה בדקה ה90 את ה"דיל" למחרת במחיר זול יותר ב50% לפחות
אבל ככה זה. המחיר יורד עם הזמן.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
את אלו שחסר להם שקל לנסוע לירושלים ו5 שקלים לנסוע לבאר שבע וחושבים שאני אממן אותם
מה רע לך באלה שבאמת חסר להם שקל (לא המסוממים והנצלנים)?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
  • ילדים בני 14+ בחופש הגדול אחרי בקבוק וודקה
  • ילדים בני 14- בחופש הגדול אחרי בקבוק וודקה
מה עם ילדים בדיוק בגיל 14 שזה היומולדת שלהם?

ישן 07-09-2012, 01:20
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
יש לי כמה

1. אלה שנדחפים לנתיב שלך (שמסתיים בצומת מרומזר) אחרי שחיכית 40 דקות בפקק בשעת שיא.חכו חכו אני אעלה את הריב שלי עם איזה ערבי אחד שצעק לי"מה קרההה לא ידעתי שיש בו הרבה מכוניות תן לי לעאבור אל תידחף!!" זה ישר טיל לאוטו.
2.אלה שבוכים על אהבה בפייסבוק
3.אלה שטסים לחו"ל רק בשביל לעלות תמונות לפייסבוק
4.אלה שרואים שהתחברת לפייסבוק ב 4 בבוקר אחרי עבודה ותוקפים אותך עם חפירה לפנים.
5.ג'ובניקים שמבקשים הנחות בכל מקום בגלל שהם חיילים.
6.אלה שנותנים עצות למרות שאין להם מושג על מה הם מדברים.
7.אנשים שבחבר'ה לוקח איזה שעה להתחיל איתם שיחה כי כל שניה הם פונים לאנשים אחרים ואז אתה צריך להגיד את ההתחלה של המשפט שלך 10 פעם.
8. אלה שעושים פוזות על חיילים במחסומים או כל משימה אחרת הקשורה לאזרחי המדינה כאילו חיילי מילואים\סדיר עובדים אצל אבא שלהם וכל כך כיף להם להתקע שם בחור הזה ולריב עם איזה אידיוט שלא מצליח להתנהג לא כמו חיה או איזה אחד שמשעמם לו בבית ובא לו קצת להציק לאנשים על רקע פוליטי כגון הנפצות כמו אנרכיסטים(אלה ישר לגרדום).

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 07-09-2012 בשעה 01:27.
ישן 07-09-2012, 02:39
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
לאאאא בכלל לא הגזמתי.
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ג'ובניקים לא משרתים את..."

פשוט רוב המבקשי הטבות זה בדרך כלל ג'ובניקים העושים יומיות..תאמין לי אני עובד בקניון ליד תחנת רכבת.פוגש הרבה כאלה בשביל לבנות חוות דעת מקצועית חחחח.בחיים לא הלכתי להתחנן שיביאו לי הנחה על משהו שגם ככה עולה 5 שקל ולא הייתי ג'ובניק...וזה תכלס מעצבן אותי למרות שהקשר שלי לצבא הוא יחסית רחוק כרגע (נו בין מילואים למילואים).חוץ מזה שקניון זה לא שוק ולהתחנן זה סתם להשפיל את עצמך.וואלה יופי הלכת לצבא נו אז מה עכשיו מגיע לך חצי עולם במתנה?
ואלה בכלל הורגים אותי.ומי שלא היה ג'ובניק בטח יבין אותי כמה מעצבן זה לשמוע אחד כזה בוכה שהוא מאחר לאוטובוס למרות שעושה יומיות וכל יום בחמש הוא כבר בבית אוכל את האוכל של אמא.וגם אחי הקטן עכשיו בצבא טוחן כמו מניאק ולא מתבכיין שלא מכרו לו גלידה בהנחה של שקל וחצי בגלל שהוא חייל.

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 07-09-2012 בשעה 02:47.
ישן 07-09-2012, 11:45
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "ליבי ליבי כמו שאומרים.אם אין לך כסף אל תקנה"

על אותו עיקרון אפשר להגיד שהחייל שטוחן, ויוצא מהבסיס אחת לשבועיים, ויש לו אוטובוס אחת ליום בחמש בבוקר הוא מפונק כי הוא מתלונן בזמן שיש ילדים רעבים באפריקה שמתפגרים על ימין ועל שמאל.
תמיד אפשר למצוא מישהו שקיבל את זה יותר גרוע ממך, זה לא אומר שהצרות שלך אמיתיות פחות. כולם בסופו של דבר מקבלים משכורת מזערית, לאנשים שנמצאים בבסיס סגור יש פשוט פחות זמן לנצל אותו ולהגיע למקום בו אתה עובד, אחרת הם היו בוכים על "כל שקל" בדיוק באותה מידה.
יום אחד, אתה תקרא "מפונק" לאיזה "ג'ובניק" שהוא במקרה כזה כי יש לו בעיות רפואיות\ נפשיות\ בבית כאלה, שאתה לא יכול אפילו לדמיין לעצמך, ואז כשתרגיש כ"כ רע עם עם זה אולי תבין שהעולם יותר מורכב מהמעמדות של צה"ל.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 07-09-2012 בשעה 11:48.
ישן 07-09-2012, 13:24
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "אני מכיר אנשים מהסוג שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bazz2701
רק לידע כללי.למי פאקינג אכפת שילדים באפריקה רעבים?עובדה שחוץ מדיבורי סרק של כל מני יפי נפש שום דבר לא נעשה

ולמי פאקינג איכפת שהיה לך קשה בצבא? עובדה שחוץ מהתבכיינות בפורום, שום דבר לא משתנה.

אבל ברצינות עכשיו, הגישה הזו שמנסה להקביל תפקידים בצבא למעמדות, בצורה מוקצנת ומגעילה, שנשמעת כאילו חיילים מטה ("ג'ובניקים") הם מינימום אנשי חיזבאללה, מעידה על רמת בגרות של בית ספר יסודי לכל היותר. הצבא הוא זה ששולח אנשים שונים לתפקידים שונים, וכנראה שאם הוא שולח עשרות אלפי חיילים לתפקידי מטה מדי שנה, שם הוא צריך אותם. תאמין לי שאני מכיר כמה "ג'ובניקים" שתרמו לביטחון המדינה יותר מכל לוחם שאי פעם פגשתי.

ישן 10-09-2012, 13:03
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 145 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "לא דיברתי עליך, דיברתי על אלו שהובילו את המחאה נגד החוק הדורש מרוכבי אופניים לחבוש"

אני מבין, אבל אני בספק שרוב רוכבי האופניים הם מ'חבורת הירוקים'.
הרבה אנשים נוסעים על אופניים סתם כך, פשוט כי בא להם. לא מתוך איזו אידאולוגיה גדולה או מחשב שכך יתקנו את העולם.

לעניין החיקוק עצמו - האו מטופש גם לדעתי, ואני לא רואה בעיה בכך שציבור שנפגע מחקיקה מביע התנגדות לה. זה לא שהם שרפו את הכנסת במחאה...
חובת חבישת קסדה בדרכים בינעירוניות נראית לי סבירה. אישית, הייתי חובש קסדה אם הייתי נוסע בדרכים מהירות יחסית גם בתוך העיר (דרכים שבהם מותר לנסוע ב-70 ובפועל נוסעים אף יותר מהר), אבל אולי זה רק אני.

ישן 10-09-2012, 22:16
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 147 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני לא מבין כלל את חובת הקסדה..."

זה כי אתה קפיטליסט פאשיסט (או ליברטריאן, או וואטבר).
אבל זה לא שאתה באמת לא מבין. אתה לא מסכים.

א. אם רוכב אופניים נפצע, הציבור (דרך המדינה) מכסה טיפול רפואי בו, וצריכה לשטוף את הדם מהכביש. בזה שמונעים ממנו להיפגע (באמצעות לבישת הקסדה), מורידים את העלות הזאת מהציבור. אתה היית אומר, כנראה, שכל הביטוח הרפואי של אדם צריך להגיע ממנו, ולמי ששובר ת'ראש בנסיעת אופניים בלי קסדה ללא ביטוח כל מה שמגיע זה שיזיזו אותו לצד הדרך כדי שלא יפריע לתנועה וידמם שם. זכותך. הרוב לא תומכים באחריות אישית עד כדי כך, וכן תומכים באחריות קולקטיבית מסוימת.

ב. אם רוכב אופניים נפגע בתאונת דרכים, כנראה שנהג המכונית אשם (ראיתי את זה כתוב איפשהו). זה אומר שהוא יהיה חייב בפיצויים לרוכב האופניים, ואולי גם חייב פלילית. בכך שמקטינים את הפגיעה ברוכב האופניים, מקטינים את הזמן בכלא שיעשה נהג הרכב. גם לזה יש יתרונות.

ישן 13-09-2012, 13:04

עוד כמה מועמדים לפרישה מוקדמת מן העולם

1. אנשים שבוחרים להשעין בפראות את מושב המטוס בדיוק ברגע שבו הדיילת מחלקת שתיה למי שישוב מאחוריהם.

2. אנשים שמסיימים כל משפט שלישי באמירה "ואני אומר/ת את זה בתור מרוקאי/ת"

3. אנשים שבתחילת יום עבודה חייבים לפתוח דיון יזום בנושא שאתמול בערב הופיע בכתבת תחקיר באיזו תוכנית של אמנון לוי.

4. אנשים ששולחים ברכת ראש השנה בתפוצת נאט"ו כאשר שורת המכותבים האינסופית שלהם גלויה לכל המקבלים. תליה פומבית עם מנופי אבי.

5. אנשים שעושים Reply to all למיילים כמו בסעיף 4. לתלות ליד הקורבן של סעיף 4.

6. אנשים שעל כל דבר שאתה כותב מגיבים עם קישור לאיזה ערך חפרני בוויקיפדיה.

7. אנשים שיש להם קישור מהיר בסמארטפון לוויקיפדיה ומשתמשים בו בזמן שיחות סלון.

8. אנשים שכל פעם מחדש מתבאסים ברצינות כשנבחרת ישראל בכדורגל מובסת ע"י נבחרת הכדורגל של אטול אומימי-ג'ושי שבאוקיינוס השקט (3 תושבים+חתול).

9. ממששי לחם בסופר.

10. אנשים שאומרים "אתה לא יכול להכליל ככה" יותר מאשר פעם בשנה.

ישן 13-09-2012, 19:28
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 165 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "עוד כמה מועמדים לפרישה מוקדמת מן העולם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
1. אנשים שבוחרים להשעין בפראות את מושב המטוס בדיוק ברגע שבו הדיילת מחלקת שתיה למי שישוב מאחוריהם.

אבל ככה הרבה יותר כיף לרדת על מרוקאים. אם אתה תרד עליהם בפניהם, הם ישר ייחסו את זה לכך שאתה אשכנזי. כשאני עושה זאת הם נאלצים להקשיב.

3. אנשים שבתחילת יום עבודה חייבים לפתוח דיון יזום בנושא שאתמול בערב הופיע בכתבת תחקיר באיזו תוכנית של אמנון לוי.

או האח הגדול

4. אנשים ששולחים ברכת ראש השנה בתפוצת נאט"ו כאשר שורת המכותבים האינסופית שלהם גלויה לכל המקבלים. תליה פומבית עם מנופי אבי.

5. אנשים שעושים Reply to all למיילים כמו בסעיף 4. לתלות ליד הקורבן של סעיף 4.

אבל ככה הדיונים פה..

מודה שמאז שיש לי אחד כזה, אני עושה זאת כל הזמן.

8. אנשים שכל פעם מחדש מתבאסים ברצינות כשנבחרת ישראל בכדורגל מובסת ע"י נבחרת הכדורגל של אטול אומימי-ג'ושי שבאוקיינוס השקט (3 תושבים+חתול).

9. ממששי לחם בסופר.

10. אנשים שאומרים "אתה לא יכול להכליל ככה" יותר מאשר פעם בשנה.

ישן 13-09-2012, 22:15

בתגובה להודעה מספר 168 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]1. אנשים..."

אבל ככה הרבה יותר כיף לרדת על מרוקאים. אם אתה תרד עליהם בפניהם, הם ישר ייחסו את זה לכך שאתה אשכנזי. כשאני עושה זאת הם נאלצים להקשיב.

(ג'יש) אלו לא משפטים שנאמרים במקוםם של ירידה או התגוננות. אלו מין משפטים שבאים לרוב להצדיק משהו מחוכם, או פלצני או מנוון כזה, ואז בסוף אומרים "ואני אומר את זה כמרוקאי"-יענו "זה לא כזה חנוני כי אפילו מרוקאי עושה את זה" (קניידלעך זה ממש טעים, בכל קנה מידה, ומדבר אתך פה מרוקאי", או "תשמע הייתי בבאר שבע - מה זה פראי אדם שמה, ואני אומר את זה כמרוקאי")

או האח הגדול -

(ג'יש) אלה לא אותו סוג של אנשים. אלה שמדברים על האח הגדול משדרים בתדר שהאוזן שלי קולטת כזמזום שהמוח בכלל לא מפענח.

אבל ככה הדיונים פה.. (ג'יש) ברור: אני לא רוצה שהחברים הנכבדים יופתעו כאשר יום למחרת המינוי שלי למזכ"ל מפלגת הבעת' הישראלית יוקראו שמותיהם והם לא יראו עוד.

(ג'יש) מודה שמאז שיש לי אחד כזה, אני עושה זאת כל הזמן: חבל להשאיר את סאו אלמנה, אבל ככה זה בחיים. היא תסתדר.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-09-2012 בשעה 22:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:00

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר