לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2012, 17:36
  yayay yayay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.12
פשוט להגיד את זה סופסוף.

אני הולכת לבגוד בחבר שלי.
סתם באמת בלי סיבה. הוא מקסים ומושלם ואוהב אותי הכי שאפשר. וזה כל כך לא מגיע לו, באמת.
וזה הכל כי הכרתי מישהו שפשוט - מבין אותי. ורואה הרבה דברים כמוני. ויוצר מציאות שאני רוצה להיות חלק ממנה. ואני יכולה לדבר איתו יותר ממה שאני יכולה עם כל אחד אחר. ואני שונאת את עצמי על זה, אבל לא מצליחה להתנתק ממנו. זה עדיין לא קרה אבל זה פשוט שם באופק, ואני כאילו מחכה שהעולם פשוט ישפיע עלי במקום לעשות משהו. אני מאוהבת בחבר שלי. באמת. וזה לא שאני רוצה לצאת עם הבחור השני - אנחנו לא מתאימים ונהרוס אחד את השני. אבל יש איתו כזה אדרנלין ראש, ואני מרגישה שמישהו מבין אותי. ולא היה לי את זה כלכך הרבה זמן. וזה נורא. אני יודעת. אני נוראית.
לא אמרתי את זה לאף אחד.
רק רציתי להגיד את זה כבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2012, 19:43
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני מעריך שקריאות יבשות לעברך עם בקשה לשמור על שיקול דעת או הגינות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yayay שמתחילה ב "פשוט להגיד את זה סופסוף."

לא קבילות במקרה הזה מאחר ומדובר על רגש+דחף+"גיל כזה" וממילא ניתחת בקור רוח את המצב... לרובינו היו בחיים מקרים בהם למרות שבקור רוח ידענו שעומד לקרות משהו לא טוב, לא היינו מסוגלים ממש להשאר קרי רוח ולבצע מה שנכון...

האמת? על כל אדם שמודה במה שאת מספרת לדעתיי יש כמה וכמה שעשו זאת, רק לא מודים לעולם.

בכל מקרה: קחי בחשבון שבמידה ותבצעי מה שנשמע כמו בגידה פיסית+רגשית לרוב בעקבות כך תבוא הסתבכות שממילא תהרוס את הכל. אצל אדם רגיל וריגשי קשה מאוד להמשיך אחרי זה. סביר מאוד להניח שהחבר שלך לא יצליח להתגבר על כך, גם אם לזמן מה הוא דווקא יגלה קנאות ודבקות שאפילו לך לא תהיה. ברוב המקרים זו דרך בכוון אחד ולכן... אם את מתכוונת לבצע זאת כדאי לך ברצינות לשקול שוב פרידה (ולו זמנית) מהחבר. כת תחסכי ממנו המון פגיעה באגו (*) ומעצמך תחושה רעה שתלווה אותך המון זמן לאחר מכן (**).

* מהיכרות עם כמה מקרים, אני יודע שגברים שנבגדו, ואפילו אם בשלבי בוסר של החיים כמו גיל תיכון, סוחבים עליהם צלקת סמויה לשנים רבות.

** ואת תשארי עם רגשות אשם במקרה הטוב, וסוג של שנאה עצמית במקרה הרע. לא לכל החיים אולי, אבל להרבה זמן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר